PDA

Zobacz pełną wersję : [ROM][I9070]JetMOD™ 3.2 HD / KERNEL OC

M3U
16-12-2012, 11:02
JetMOD 3.2 HD dla Samsung Galaxy S Advance [i9070]

Instalacja:

Musisz posiadać zainstalowany i działający TWRP by diego.

Udaj się do TWRP.
Wykonaj następujące czynności: Wipe SystemWipe CacheWipe Dalvik CacheWykonaj Factory reset.
Przejdź do instalacji JetMOD 3.0 zip
Zrestatuj system
Przejdź przez proces konfiguracji telefonu (tapnij ikonę Androida, wprowadź swoje konto gmail itd.)
Uruchom ponownie w TWRP

Zainstaluj 3.1 upgrade

Zrestatuj system
Uruchom ponownie w TWRP
Zainstaluj 3.2 upgrade
Zainstaluj 3.2.2 upgrade
Zrestartuj i gotowe [Only registered and activated users can see links]

Screeny:

18923 18924 18925 18926 18927 18929 18930

Download:

Rom: LINK [EGOFILE] ([Only registered and activated users can see links]) lub JetMOD.zip - 220.21 MB ([Only registered and activated users can see links])

Link do 3.1.0 LINK [EGOFILE] ([Only registered and activated users can see links]) lubUpgrade_3.1.0.zip - 22.91 MB ([Only registered and activated users can see links])

Link do 3.2.0 LINK [EGOFILE] ([Only registered and activated users can see links]) lubUpgrade_3.2.0.zip - 31.35 MB ([Only registered and activated users can see links])

Link do 3.2.2 LINK [EGOFILE] ([Only registered and activated users can see links]) lub Upgrade_3.2.2.zip - 223.21 KB ([Only registered and activated users can see links])

Oryginalny temat: [ROM][KERNEL][23/11]JetMOD™ 3.2 HD★Swipe to Remove★15 Toggles★Turbo★JB Layout★Lots - xda-developers ([Only registered and activated users can see links])

NIE PONOSZĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA USZKODZENIA TELEFONU WYNIKAJĄCE Z BRAKU WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI W MODYFIKOWANIU TELEFONÓW.

TEMAT W ROZBUDOWIE PROSZĘ O CIERPLIWOŚĆ! ROM JESZCZE NIE WGRYWAŁEM U SIEBIE ZROBIĘ TO W PRZECIĄGU KILKU GODZIN. PROSZĘ O CIERPLIWOŚĆ. PO WGRANIU U SIEBIE POPRAWIĘ I ROZBUDUJĘ TEMAT, JEŻELI NIE MUSISZ WGRYWAĆ POCZEKAJ AŻ JA TO ZROBIĘ ;)

Limmon
16-12-2012, 12:24
Kolego, plusik za wstawkę :-). Pamiętaj, że w tgach powinien też być numer modelu. W tym przypadku [I9070]
Pozdrawiam

bobovita1984
17-12-2012, 14:00
Nabija licznik flashowan co uniewaznie gwarancje dodaj ;)

Dychowski
17-12-2012, 15:32
Nabija licznik flashowan co uniewaznie gwarancje dodaj ;)

Kolego..to że nabija licznik to detal bo pewnie aplikacja Tringle Away usunie licznik flaszowań za 2 minuty mają licznik zero i gwarancja jest nadal no ale potrzebny jest user z jajami który przetestuje aplikację bo grozi to uwaleniem fona jak każde eksperymenty które robimy na swoim fonie.

wfal
18-12-2012, 08:13
Pewny jesteś, że Tringle Away działa na SGS Adv? W opisie aplikacji nie ma tego modelu. "Aplikacja jest niezgodna z Twoim urządzeniem Orange Samsung GT-I9070."

Dychowski
18-12-2012, 16:00
Pewny jesteś, że Tringle Away działa na SGS Adv? W opisie aplikacji nie ma tego modelu. "Aplikacja jest niezgodna z Twoim urządzeniem Orange Samsung GT-I9070."

Nie , nie jestem pewien ale po pierwsze... najpierw wrzuć rom open nie na jakimś brandzie a po drugie , nie znam fona na którym ktoś zgłosił, że ta aplikacja nie działa lecz nie przetestuje bo nie mam tego modelu niestety.
Jeśli chcesz pomóc, to przetestuj ta aplikację i wtedy będziemy wiedzieć na 100% bo ani ty ani ja nie jesteśmy tego pewni tyle, że ty masz ten fon i chcąc coś zrobić dla innych możesz przetestować, ja nie...
Jeśli wierzysz we wszystko co jest napisane to powodzenia... a nastepnym razem jak się zabierzesz za pisanie spamu, to lepiej zrób coś sensownego dla innych i przetestuj ażeby mieć pewność, że ja się mylę lub Ty się mylisz.

M3U
18-12-2012, 19:25
Panowie, przepraszam bardzo za opóźnienia, ale obecnie testuję oprogramowanie, które przerabiam na dwa inne modele i po prostu nie starcza mi czasu. Aktualnie z tego co wiem można śmiało wgrywać nie powinno być problemów. Dla tych co jednak mają obawy polecam czekać do stycznia kiedy oficjalnie ma się pojawić update do 4.1.2. Dla niecierpliwych postaram się sprawdzić to do końca tygodnia. W weekend także zajmę się wyłącznie Advance więc pojawi się kilka nowych romów.

kuczol
18-12-2012, 19:45
Nabija licznik flashowan co uniewaznie gwarancje dodaj [Only registered and activated users can see links]
Nie koniecznie - zależy jak wgrasz TWRP:
1. przez odina - nabije
2. posiadając root - przez ADB - nic złego się nie stanie :)
Wgrałem właśnie metodą 2 i nie żałuje :)

bobovita1984
21-12-2012, 17:26
Tringle Away nie cofniesz licznika kolego na tym modelu ;)