PDA

Zobacz pełną wersję : [Q][WM][I8700] Polski soft

Shift
09-03-2011, 17:18
Witam forumowiczów.
Moje pytanie brzmi czy ktoś z Was posiada samsunga omnię 7 z polskim menu, a jeśli tak to czy byłby skłonny zgrać swojego softa i go zuploadować?
Z góry wielkie dzięki za wszelką pomoc.

Robert
09-03-2011, 17:32
Kolego jeśli posiadasz w swoim telefonie rom open.

to tutaj masz link do romów.

Romy open dla I8700 ([Only registered and activated users can see links])

Mógłbyś trochę więcej napisać o tym jaki posiadasz rom.

Dychowski
09-03-2011, 17:41
Z tego co wiemy XXJJ4 posiada PL i mamy go na forum , jeśli kolega chcę z nami zostać , mogę pomoc go wrzucić :-).

Shift
09-03-2011, 17:42
Niestety nie dysponuję taką wiedzą na chwilę obecną, jak narazie kolega przez telefon rzucuł mi hasło PL do omni 7. Jak będę wiedział coś więcej z pewnością napiszę.
Kolego Dychowski jak tylko dostanę samsunga w swoje ręce z przyjemnością się do Ciebie zgłoszę.
Dzięki wielkie za szybkie odpowiedzi.

Robert
09-03-2011, 17:52
Podaję ci kolego jak sprawdzić wersję oprogramowania.

Wersję oprogramowania można sprawdzić w menu Start -> Ustawienia -> zakładka System -> Wersja.

Jak już sprawdzisz zapraszamy na forum. Zawsze pomożemy.

cys1978
21-07-2011, 10:35
Witam, proszę o pomoc, otóż jestem posiadaczem telefonu Samsung Omnia7 i8700 z Anglii. Analogicznie nie ma Polskiego języka, mam już soft z językiem polskim lecz nie wiem jakim programem to wgrać do telefonu. Być może jest to MultiLoader ale nie wiem jaka wersja.

Dychowski
21-07-2011, 10:59
Witam, proszę o pomoc, otóż jestem posiadaczem telefonu Samsung Omnia7 i8700 z Anglii. Analogicznie nie ma Polskiego języka, mam już soft z językiem polskim lecz nie wiem jakim programem to wgrać do telefonu. Być może jest to MultiLoader ale nie wiem jaka wersja.

A proszę bardzo :-)

[Only registered and activated users can see links]

Ostatni rom to z marca 2011 oznaczony I8700XXKC1 i tu link do niego :
[Only registered and activated users can see links]

krasz
24-08-2011, 11:21
Witam serdecznie, posiadam Omnie 7 z sieci Orange - Anglia, software nr 7.0.7004.0. Czy jest jakas mozliwsoc wgrania powyzszego romu? Zaznaczam, że probowałem robić update za pomocą ZUNE oraz poprzez fix'a ktorego wydal oficjalnie Samsung ale cały czas wyskakuje mi bład aktualizacji a na pasku startu pokazuje blad z instalacja sterownikow ;/

chrobro
18-10-2011, 15:57
Chłopaki mam problem - rom pięknie się wgrał ale w telefonie nadal mam do wyboru języki które były oryginalnie - o co chodzi?
Hard reset zrobilem, nie wiem co dalej
Proszę o pomoc

darional
01-11-2011, 13:26
witam posiadam i8700 z anglii, po wgraniu nowego oprogramowania z softem polskim wszystko mam po polsku oprocz menu? jak mogę to zmienić

Dychowski
01-11-2011, 14:18
witam posiadam i8700 z anglii, po wgraniu nowego oprogramowania z softem polskim wszystko mam po polsku oprocz menu? jak mogę to zmienić

Witaj
Zrób reset faktory czyli ustawienia fabryczne , powinno pomóc.Jeśli nie , dograj inne CSC z PL najlepiej ze sprawdzonego romu.

Saskie
05-11-2011, 13:47
Witam. Mam problem. NIe moge podlaczyc mojej Omni 7 do komputera. Mam Viste i Windos Media Device Center ale po podlaczeniu telefonu nie moge znalesc telefonu. Ludzie pisza o jakis ustawieniach USB ale nie mam pojecia gdzie je znalesc (Angielskie menu) z gory dziekuje za odpowiedz

Kaudii
05-11-2011, 21:11
omnia 7 posiada WP7 a nie WM w związku z tym nie połączysz go za pomocą Windows Media Device Center tylko musisz doinstalować aplikację Zune, która to służy do obsługi telefonów z WP7 z poziomu PC

art1
18-12-2011, 08:53
Jak do Omni z softem 7.10.7740.16 wrzucić polski soft (język) ??

ada6666
26-12-2011, 21:14
jest mozliwosc dodania polskiego jezyka w menu jak telefon jest z austrii (a1). dzieki za odpowiedz

dmosiak
20-02-2012, 18:34
Jak do Omni z softem 7.10.7740.16 wrzucić polski soft (język) ??
ponawiam pytanie kolegi gdyż mam ten sam soft a chciałbym posiadać polskie menu

Kaudii
20-02-2012, 20:43
Dla tych, którzy posiadają samsunga Omnia 7 w wersji Mango i chcieliby odblokować go za darmo aby móc wgrywać różne aplikacje,
które nie znalazły się w marketplace (np. zrzut ekranu, foldery, czy też język polski) oto poradnik, który krok po kroku pomoże wam w odblokowaniu telefonu z Mango na pokładzie.

UWAGA!!! Jest to instrukcja dla tych, którzy mięli już odblokowany telefon przed aktualizacją do mango!!!

jeśli nie to należy odblokować telefon za pomocą aplikacji ChevronWP7 oto strona projektu [Only registered and activated users can see links]

Wszystko robicie na własną odpowiedzialność. Nie odpowiadam za szkody wyrządzone podczas tej operacji!!!

Po pierwsze i najważniejsze musimy przywrócić wersję systemu z przed mango na 7392 (NoDo) lub wcześniejszą. Aby to zrobić przechodzimy do Zune i Phone/Settings/Update, a następnie Restore (Telefon/Ustawienia/Aktualizacja/Przywracanie systemu). Przywracanie systemu potrwa około 40 minut.

1. Po pierwsze i najważniejsze musimy przywrócić wersję systemu z przed mango na 7392 (NoDo) lub wcześniejszą. Aby to zrobić przechodzimy do Zune i Phone/Settings/Update,
a następnie Restore (Telefon/Ustawienia/Aktualizacja/Przywracanie systemu). Przywracanie systemu potrwa około 40 minut.

2. Następnie pobieramy plik New_SMS_unlock.xap ([Only registered and activated users can see links]) i przy pomocy np. Tom XAP installer ([Only registered and activated users can see links]) wgrywamy go do naszego telefonu.

3. Pobieramy również nową wersję wp7 root tools 0.7 ([Only registered and activated users can see links]) i również wgrywamy do naszego telefonu przy pomocy np. Tom XAP installer ([Only registered and activated users can see links])

4. Odłączamy telefon od komputera

5. Otwieramy na telefonie program wp7 root tool i przechodzimy do zakładki Explorer a następnie do folderu Aplications/Install/D19A80F2…..CFAD7/Install i przyciskamy na plik unlock.xml dopóki nie wyświetli się menu,
z którego wybieramy Copy (kopiuj)

[Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links]

6. Teraz przyciskiem BACK (strzałka w lewo) wracamy do głównego katalogu w zakładce Explorer.Naciskamy przycisk + i tworzymy nowy folder o nazwie provxml

[Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links]

7. Wchodzimy do nowo utworzonego katalogu provxml i wklejamy tu nasz wcześniej skopiowany plik

8. Wychodzimy z programu wp7 root tool i wchodzimy do wybierania numerów i wybieramy ##634# następnie *#9908#.

[Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links]

9. Klikamy na select GPRS i patrzymy czy jest tam nasz plik unlock jeżeli tak to wychodzimy bez wybierania czegokolwiek (Home Button).

10. UWAGA!!!!!! Jeżeli chcecie mieć język polski to jest to najlepszy moment aby to zrobić. Jeżeli niezależy wam lub wcześniej już mięliście polskie menu to przejdźcie do punku 12!!!!

11. Aby mieć język polski należy uruchomić wp7 root tools i przejść kolejno do Local machine/ MUI/Available i dodać nową value: value name:0415, value type: String, value data: Polish

12. Teraz przyszła kolej na aktualizację poprzez Zune do wersji 7720 (mango).

13. Po zaktualizowaniu do windows 7.5 należy powtórzyć czynności z punktu 8 czyli wybieramy numer ##634#, następnie *#9908# lecz tym razem wybieramy z listy Unlock po czym klikamy na Save.

I to wszystko. Teraz możecie się cieszyć w pełni odblokowanym urządzeniem.

tagimo
30-08-2012, 06:53
witam... czy jest jakiś inny rom z polskim językiem bo i8700xxjj4 nie da się załadować do WP7_Downloader_Ver_7.03