Witam,
Jeśli złości nas to , że Samsung nie wyposażył tableciku w złącze usb , karty SD czy złącze Hdmi , nie ma stresu i zaraz Wam to pokażę , oczywiście jest stres bo na to trzeba znowu wywalić ok,250 zł co jest trochę chore ale jeśli chcemy to mieć...

USB CONNECTION KIT

1845172501.jpg samsungsdcardadapter01.jpg

Zestaw sprzedawany zawiera dwa konektory : Konektor USB oraz konektor kart SD (Pełne Sd nie micro , musisz mieć adapter do kart).
Zestawik ładnie zapakowany i przetestowałem dla Was :
Konektor USB pracuje fantastycznie , z ciekawości podpiełem do niego pendriva i cudo , zasuwa aż miło , filmiki , muza wiadomo , idą ładnie i nie przycinają się (testowałem na romie Overcome) , tabik momentalnie znajduje urządzenie USB i w przeglądarce plików widzimy to jako STORAGE.
Konektor SD tak samo jak wyżej , po włożeniu karty i podpięciu do taba , automatycznie znajduje zawartość karty i czyta bez przycinki (testowałem na karcie A-DATA 10 klasy 16 gb).
Ogólnie zestawik ładnie wykonany , orginalne dzieło Samsunga i można go zakupić na Allegro za ok.120 zł.

KONEKTOR HDMI

1846317360.jpg

Konektor hdmi - również orginalny wyrób Samsunga służy po podłączenia tabletu po hdmi z tv , dodatkowa opcja to możliwość podłączenia do konektora ładowarki i jednocześnie oglądania filmu i ładowania.
Gadżetu nie testowałem gdyż ten akurat nie jest mi potrzebny do szczęścia , jest dostępny na Allegro i cena wacha się w granicach 130 zł.

Miłej zabawy i nie rozpaczajcie już , że nie możemy podpiąć kart sd , tv po hdmi czy pendriva , mamy już to z bańki no ale i mamy z bańki kolejne 250 złociszy....