Skocz do zawartościSzukaj artykułówRecent Comments


- - - - -

Wymiary Samsunga Galaxy S6


Wymiary Samsunga Galaxy S6 w Sieci. Kolejne zmiany w obudowie, która się skurczyła
0 Komentarzy
Dołączona grafika

Zdecydowanie najważniejszymi obecnie informacjami, które przedostają się nieoficjalnie do Internetu krążą wokół Samsunga Galaxy S6. Od tego smartfonu naprawdę wiele się wymaga, ale Koreańczycy i tak zazwyczaj zaskakują podczas premiery – najczęściej poprzez dementowanie interesujących przedpremierowych plotek.

Dzisiaj do Sieci trafiły zapiski jednego z producenta etui do urządzeń mobilnych, a razem z nimi wymiary i rozmieszczenie wszystkich poszczególnych elementów Galaxy S6.

Dołączona grafika

galaxy s6 etui 12"
Dołączona grafika

Dla przypomnienia, wymiary Galaxy S5: 142 x 72.5 x 8.1 mm. Jego następca najprawdopodobniej będzie o półtora milimetra wyższy, milimetr chudszy oraz dwa milimetry węższy. Jak to rozpatrywać? Pozytywnie. Grubość nie jest jeszcze przesadzona i dorównuje flagowym modelom Sony. Z kolei zmniejszenie szerokości oznacza mniejsze ramki wokół wyświetlacza. Jednak czy ten się powiększy? Jeżeli tak to minimalnie. W takim razie zobaczmy teraz wirtualizację powyższego etui:


Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Jak widać, Samsung prawdopodobnie postanowił przenieść głośnik na dolną część urządzenia i to główna zmiana w stosunku do poprzednika. Patrząc na rozmieszczenie poszczególnych elementów możemy przypuszczać, że Koreańczycy przybliżą design Galaxy S6 do tego znanego z Galaxy Alpha oraz nowej serii oznaczonej literą „A”.
  • 0


1 Komentarze

Zdjęcie
KEWIN_FOXY
wrz 06 2015 12:57

Głośniki na dole? To zupełnie jak w modelu Kazam TV 45... Co jeszcze wymyślą?

    • 0