Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[Q][S6310] Dyskusja odnośnie flashowania, romów S6310 Galaxy Young

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6817 postów

Napisano 21 wrzesień 2013 - 13:38

Witam,

W tym wątku dyskutujemy, rozwiązujemy problemy odnoście romów oraz flashowania S6310 Galaxy Young, zapraszamy.
  • 0

#2 parman

parman

Junior Member

• 13 postów

Napisano 14 październik 2013 - 19:14

Witam! Mam problem z fonem małżonki. Otóż telefon nie chce wejść w tryb DOWNLOAD. Trzymam jak w poradniku wciśnięte jednocześnie VOL DOWN i HOME i nic się nie dzieje. W tryb RECOVERY wchodzi bezproblemowo. Chciałem wgrać niebrandowany soft, bo w telefonie jest brand z Plusa. O co kaman? Może być zablokowana funkcja Download? Jeśli tak to czy można to jakoś ominąć? Z góry dziękuję za pomoc.
  • 0

#3 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6817 postów

Napisano 14 październik 2013 - 19:46

Witam! Mam problem z fonem małżonki. Otóż telefon nie chce wejść w tryb DOWNLOAD. Trzymam jak w poradniku wciśnięte jednocześnie VOL DOWN i HOME i nic się nie dzieje. W tryb RECOVERY wchodzi bezproblemowo. Chciałem wgrać niebrandowany soft, bo w telefonie jest brand z Plusa. O co kaman? Może być zablokowana funkcja Download? Jeśli tak to czy można to jakoś ominąć? Z góry dziękuję za pomoc.

Nie mam tego fona ale próbowałeś trzy guziki jednocześnie : VOLUME DOWN + HOME + POWER ?
  • 1

#4 parman

parman

Junior Member

• 13 postów

Napisano 14 październik 2013 - 20:04

Tak, próbowałem, ale nic z tego. Jutro popróbuję różne kombinacje.
  • 0

#5 pctech

pctech

Junior Member

• 37 postów

Napisano 14 październik 2013 - 20:42

Córka ma ten telefon i bez problemu wchodzi w tryb download VOL DOWN HOME I POWER jakis 3 sek . Tel tez z plusa
Ps oczywiscie karta sd i sim wyjete
Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk
  • 1
Jeżeli Ci pomogłem - kliknij gwiazdkę!

#6 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6817 postów

Napisano 14 październik 2013 - 20:49

Sprawdzałem jeszcze na zachodnich forach i nie ma innej opcji....volume down + home i trzymając te dwa butony wciskamy trzeci power i musi odpalić oczywiście na wyłączonym fonie :-).

Dzięki pctech za info.
  • 0

#7 parman

parman

Junior Member

• 13 postów

Napisano 14 październik 2013 - 21:29

A widzisz! A ja wciskałem te 3 klawisze jednocześnie. Jutro sprawdzę . Wielkie dzięki!
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych