Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[Q][I5510] Jak wejść w tryb recovery i zrobić wipe data oraz cache?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 szoszon76

szoszon76

Junior Member

• 1 postów

Napisano 20 październik 2013 - 08:11

Witam

Mam prośbę. Czy może mi ktoś wyjaśnić jak wejść w tryb recovery i zrobić te całe wip data i wip cache. Grzebie i grzebie w tym telefonie i nie mogę znaleźć takich opcji.

Pozdrawiam
  • 0

#2 Landor

Landor
  • 1490 postów

Napisano 20 październik 2013 - 09:18

Kolego, przeniosłem Ci posta do nowego tematu, bo odkopałeś temat sprzed roku...

Odpowiedź na Twoje pytanie, factory reset można zrobić bez trybu recovery, wystarczy wpisać na klawiaturze telefonu - jak wybierając numer do zadzwonienia - taki kod *2767*3855#. Uwaga, to usunie wszystkie kontakty, smsy, połączenia, pliki, dane i tak dalej z wewnętrznej pamięci telefonu. Najlepiej przed wpisaniem kodu wyjąć kartę SIM oraz zew. kartę pamięci.

Wejście w recovery powinno nastąpić gdy wciśniesz jednocześnie i przytrzymasz dwa klawisze W (z klawiatury) oraz Power. Po recovery poruszasz się za pomocą kursorów na klawiaturze, zatwierdzasz klawiszem "shift".
Jeśli to nie zadziała, spróbuj tak samo ale z klawiszem 5(T) i Power, wciskasz oba, trzymasz aż wejdzie w tryb recovery.

Daj znać czy zadziałało i czy wszystko ok.
  • 0
Pisanie postów jedynie o treści "Dziękuję..." to spam. Dziękuj innym wciskając gwiazdkę: Dołączona grafika pod postem.
poprzednio: Galaxy S Plus, Galaxy Note 2
obecnie: Galaxy Note 3: ROM STOCK UDMK2 bez nowego bootloadera; Kernel STOCK; Root de la Vega; MOD Wanam Xposed
Nociarze 3, przeczytać koniecznie: [ROOT][N9005] Rootowanie, aktualizacja ROM'u i debrandowanie w jednym (KNOX: 0x0)

#3 dayfun

dayfun

Junior Member

• 1 postów

Napisano 06 marzec 2014 - 23:52

Hej Landor,

zrobiłem update romu z 2.2 do wersji 2.3.6. Do recovery wchodzę tylko przez klawisz T+Power, ale nie działają mi w nim klawisze do poruszania się po menu. Mogę tylko zatwierdzić wybór Shiftem, czyli zrobić reboot.

Co mogę zrobić, żeby się po tym menu poruszać, bo to jest istotne zdaje sie do rootowania?

- - - Updated - - -

Ok, znalazłem, trzeba użyć klawiszy od głośności.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych