Skocz do zawartości
Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 | Samsung rzuca wyzwanie Ice Bucket Challenge | Samsung Galaxy Mega 2 w przedsprzedaży | Aparat w Samsungu Galaxy Note 4 | Nowa wersja Galaxy S5 | Ultrasonic Cover dla Samsunga Galaxy Note 4 |
  • Ogłoszenia

• Dychowski

Forum w przebudowie - rekonstrukcja   28.08.2017

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo, postanowiłem wskrzesić to forum i zaktualizować do najnowszej wersji IPB, poprawić wszystkie błędy techniczne, poprawić grafikę, design i po tych technicznych akcjach, przejść do przebudowy całego forum tak ażeby było aktualne i na bieżąco. Z tejże racji pokażą się nowi moderatorzy, nowa załoga a jeśli wśród Was są fani tej marki i chcieliby dołączyć do nowej załogi forum, zapraszam na PW. Forum powinno być gotowe do końca września gdyż jest to masa pracy, dodawanie wszystkich modeli których nie było etc. Uzbrojcie się cierpliwość a za chwilkę będziecie mogli z nowego forum lepiej i wygodniej korzystać.   Pozdrawiam, Dychowski
androidowiec

[ROM][I8190] I8190XXAMJ2 / Wielka Brytania / 4.1.2 / Listopad 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Model: GT-I8190
Country: United Kingdom
Version: Android 4.1.2
Changelist: 1435708
Build date: Mon, 21 Oct 2013 11:53:23 +0000
Product Code: BTU
PDA: I8190XXAMJ2

CSC: I8190BTUAMJ1
MODEM: I8190XXAMJ2

Link:

Edytowane przez Dychowski (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Będzie kłopot bo hotfile, decyzją władz federalnych USA został zamknięty. Trzeba czekać aż romy zaczną być uploadowane na inny serwer.

Już uploadowałem na inny serwer. Link w pierwszym poście zaktualizowany.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam pytanie. Czy ten rom nie ma problemów z zasięgiem? Miałem brandowany t mobile i było ok tylko wolny był . Wgrałem niebrandowany i zaczął mi gubić zasięg. Ps dziękuję za nowy serwer

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmm, tego nie wiem... Proponuję wgrać i podzielić się wrażeniami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mam pytanie. Czy ten rom nie ma problemów z zasięgiem? Miałem brandowany t mobile i było ok tylko wolny był . Wgrałem niebrandowany i zaczął mi gubić zasięg. Ps dziękuję za nowy serwer

Zapewne nie wgrałeś poprawnie romu, przeoczyłeś jakąś czynność, np. wipe data, wipe cache czy inne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie wszystko "powipeowałem" wgrywałem już dwa razy. Spróbuję tego przez odina wgrać. CWM już mam teraz w/w roma i roota . Podzielę się na pewno wrażeniami

Edytowane przez groda (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wgrałem odinem,ale inny rom, który wcześniej ściągnąłem z innego serwera. I dwa razy musiałem go wgrywać i tak gubił zasięg. Teraz chcę spróbować tego z pierwszego postu.

Edytowane przez groda (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

OK teraz łapie, zrób wipe data i wipe cache przed wgrywaniem romu i po wgraniu nowego romu, wyjmij karte sim i sd przed wgrywaniem nowego romu i daj znać jak poszło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok. Dam znać. A mam pytanko. Czy na tym co teraz mam romie moge jeszcze raz wszystko zrobić co mi podałeś? Tzn wipe po wgraniu romu i wyjęcie kart. Bo czy niewyjęcie kart podczas wgrywania romu albo nie zrobienie wipa po wgraniu romu może mieć coś wspólnego z problemami z romem?ok. Ale i tak zacznę od tego z pierwszego postu. Dam znać jak się sprawuje ufff.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wyjęcie lub niewyjęcie karty nie ma żadnego znaczenia, Zrób wszystkie wipy i formaty po czym wgraj rom. To jest rom stockowy więc stracisz roota ale o tym na pewno wiesz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety link nie aktywny jak w większości Rom'ów open :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety link nie aktywny jak w większości Rom'ów open :(

Jak na większości forum, hostingi padają, napisz co potrzebujesz a pomogę Ci.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta