Skocz do zawartości
Samsung Galaxy: Growing Up | Samsung inwestuje w Sztuczną Inteligencję. | Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 | Samsung rzuca wyzwanie Ice Bucket Challenge | Samsung Galaxy Mega 2 w przedsprzedaży | Aparat w Samsungu Galaxy Note 4 |
  • Ogłoszenia

• Dychowski

Forum w przebudowie - rekonstrukcja   28.08.2017

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo, postanowiłem wskrzesić to forum i zaktualizować do najnowszej wersji IPB, poprawić wszystkie błędy techniczne, poprawić grafikę, design i po tych technicznych akcjach, przejść do przebudowy całego forum tak ażeby było aktualne i na bieżąco. Z tejże racji pokażą się nowi moderatorzy, nowa załoga a jeśli wśród Was są fani tej marki i chcieliby dołączyć do nowej załogi forum, zapraszam na PW. Forum powinno być gotowe do końca września gdyż jest to masa pracy, dodawanie wszystkich modeli których nie było etc. Uzbrojcie się cierpliwość a za chwilkę będziecie mogli z nowego forum lepiej i wygodniej korzystać.   Pozdrawiam, Dychowski
gizu

[ROM][I9300] I9300XXUGMK6 / 4.3 / Polska / Listopad 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj CF Auto Root ja robiłem tym i nie bylo żadnych problemow. Tylko czy po instalce roma robiles wipe.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

CF-Auto-Root-m0-m0xx-gti9300 nowy odin Odin3 v3.07 i musi złapac zrobiłem juz 4 słuchawki znajomym i działa

A nijak nie mogę zrootowac po aktualizcji do 4.3. Próbowalem na wszelkie znane mi sposoby. Jakies sugestie?

P.S.

Przepraszam za bak polskich znakow, ale nie wiem co jest, ze w pasku adresu www mogę pisać polskie znaki, a ja chce napisac cos na forum to wychodzą numery. Uprzedzajac pytanie: póbowalem kombinacji CTRL+SHIFT.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
A nijak nie mogę zrootowac po aktualizcji do 4.3. Próbowalem na wszelkie znane mi sposoby. Jakies sugestie?

Czasami po zrootowaniu nie ma aplikacji SuperSu i dlatego mozesz nie odczuwac roota.

Wtedy nalezy sciagnac apke ze sklepu Play i zainstalować ją oraz zrobic aktualizacje jesli zapyta o nią.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam teraz inny kłopot, może nie taki straszny. Triangle Away nie kasuje licznika flashowan.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przecież to jest oficjalny rom tu nie nabija liczniku

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ja to wiem, ale po wgraniu CF-Auto Root przez odina nabija licznik. Przynajmniej u mnie. Mam już 8.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja zawsze wgrywam przez odina i mam zero nigdy nie kasowalem, licznik nabija przy modyfikowanych, tak przynajmniej mi sie wydaje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
No ja to wiem, ale po wgraniu CF-Auto Root przez odina nabija licznik. Przynajmniej u mnie. Mam już 8.

Przecież zawsze tak było z CF-Root.

Ps.Triangle nie działa?

To i tak pikuś bo wystarczy że wgrasz rom open i masz wyzerowane - to nie Knox przecież :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra, spróbuje od nowa. Przed instalacja zrobie wipe w recovery (stock). Pózniej wgram przez Odina 3.07 stock rom XXUGMK6 i zobaczę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak wlasnie zrob i po instalacji jeszcze raz wipe i CF Auto Root i powinno wszystko smigac

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Dobra, wgrałem rom przez Odin. Licznik 9 czyli nie wyzerowalo się. Po wipe wgrałem CF-Auto-Root. Jest ikona SuperSu. Klikam i wyswietla: Binaria SU nie zostały zainstalowane bla, bla. Jeśli wlasnie uaktualniles do Androida 4.3 musisz samodzielnie zrootowac urządzenie bla, bla. Jakies pomysły? Licznik ma już 10. Poprzednio udało mi się zrootowac przez Philz recovery. Ale Triangle Away nie kasuje licznika nawet do 1. Nie wiem. Może robie cos nietak.

EDIT:

Zrobilem downgrade do 4.1.2 XXEMG4. I tutaj CF-Auto-Root bez problemu. Traingle Away również. I póki co tak zostanie :). Dzieki wszystkim!

Edytowane przez parman (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

koledzy jak u was z ładowaniem SGS III na andku 4.3, bo u mnie ladowanie trwa z 8 godzin co może być przyczyną??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spróbuj uzyc innego kabelka USB ja bym nie wiązał problemów z ładowaniem z softem

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Ciara69 ale ładujesz sieciówką czy kablem USB z kompa?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sieciową ładowarką

Edit: problem rozwiazany wina po stronie orginalnego kabla USB.

Edytowane przez ciara69 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam.

Czy można prosić o uaktualnienie linka do pobrania romu?

Dziękuję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta