Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[Q][I8260] Telefon się nie włącza

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 micchaf1994

micchaf1994

Junior Member

• 11 postów

Napisano 31 grudzień 2013 - 10:05

Witam.
Tak jak w tytule telefon się nie chce załączyć. Stoi na napisie Samsung. Pomocy. Jak to naprawić?
  • 0

#2 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6844 postów

Napisano 31 grudzień 2013 - 10:49

Witaj,
Poprawiłem Twój temat, kuknij jak tagujemy nowe tematy bo następnym razem temat poleci do kosza a Ty dostaniesz warna, dostosuj się do zasad forum.
Co do Twojego problemu... a co robiłeś z fonem że nagle zdechł ?, opisz dokładnie jak to się stało itd.
  • 0

#3 micchaf1994

micchaf1994

Junior Member

• 11 postów

Napisano 31 grudzień 2013 - 15:37

Za złe tagowanie przepraszam. To mój 2 post. Obiecuję się poprawić.
Telefon wyłączyłem i chciałem załączyć. Podłączyłem pod ładowarkę i się załączył. Ładowałem go od ok 3 w nocy. Głównie w GTA SA grałem. Może to być spowodowane tym, że w pamięci wbudowanej było ~~385mb wolnego miejsca i wyskakiwał komunikat o małej ilości miejsca.

EDIT: PS: Gdzie mogę przeczytać o tym jak pisać tagi?

Użytkownik micchaf1994 edytował ten post 31 grudzień 2013 - 15:40
PS

• 0

#4 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6844 postów

Napisano 31 grudzień 2013 - 16:09

O tagach : http://supportsamsun...isa-temat-5960/
Problem trochę dziwny bo może zassałeś jakiegoś wirusika ale wyciągnij baterie, daj mu ze 20 minut bez baterii i włóż ponownie.Korzystasz z karty SD ? Jeśli tak wyjmij ja i sprawdź jak się będzie fon zachowywał.
Dużo masz ważnych rzeczy na fonie ? bo jeśli przeżyjesz strate to pewnie opcja reset faktory potrzebna ale stracisz wszystko co miałeś na fonie.
  • 0

#5 micchaf1994

micchaf1994

Junior Member

• 11 postów

Napisano 31 grudzień 2013 - 16:30

Jak usunąłem kilka plików z pamięci wbudowanej to jest ok. Nie wiem co to było. Kiedyś miałem podobną sytuację z tabletem, ale on to już później wariował. W serwisie wymienili na nowy.
  • 0

#6 KwamazoN

KwamazoN
  • 2 postów

Napisano 28 sierpień 2014 - 18:52

Witam i przepraszam że odkopuje temat ale niechciałem tworzyć nowego mam ten sam problem co kolega telefon staje na napisie Samsung Galaxy Core i tyle. Wyjmowałem baterie na ok. 40 min. , odpalałem bez karty pamięci itp. bede teraz próbować wgrać rom od nowa ale raczej to nie pomoże telefon ma nową płytę główną i wrócł 3 dni temu z gwarancji. Podczas gry w NFS Most Wanted zacinał się i prawie za każdym razem stawał i pozostał jedynie restart telefonu bo nie reagował. Nie mam już pojęcia co zrobić moge wejsc w tryb download itp. ale do samego systemu nie moge.

• 0

#7 grzesiek_bu

grzesiek_bu

Administrator honorowy i dożywotni

• 3449 postów

Napisano 28 sierpień 2014 - 19:06

Zrób wipe data i wipe cache, jeśli to nie pomoże to dopiero kombinuj z ROM-em...

• 1

#8 KwamazoN

KwamazoN
  • 2 postów

Napisano 28 sierpień 2014 - 19:21

OK wipe już robiłem ale teraz dopiero po wgraniu ROMu z poradnika z tego forum zadziałało

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych