Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[Q][I9100] Samsung Galaxy S II

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 kasiamango

kasiamango

Junior Member

• 2 postów

Napisano 20 styczeń 2014 - 08:50

Hej :) jestem nową użytkowniczką i szukam informacji na temat tego telefonu. Od dawna myślę nad zmianą telefonu z klasycznego na smartfona. Czytałam ostatnio dość dobrą recenzję na temat tego telefonu (http://www.samsung-mobi.pl/) , nie znam się na takim parametrze jak Android 2.3 ?? czy ten system operacyjny jest godny polecenia ? ;)

Użytkownik kasiamango edytował ten post 20 styczeń 2014 - 14:42

• 0

#2 Landor

Landor
  • 1490 postów

Napisano 20 styczeń 2014 - 10:20

Hej, no na początku należy napisać, że S2 juz od dawna ma Androida 4.1.2 oficjalnie. Dla Polski też.
Po drugie S2 to już prawie antyk, sprawdź sobie datę tej recenzji, którą czytałaś.

Za kilka stówek więcej masz możliwość zakupu S3, będziesz bardziej zadowolona niż z S2. Dlaczego? Bo ma większy ekran, już w rozdzielczości HD, sprzętowo jest także wydajniejszy od S2 więc będą na nim chodzić lepsze gry, filmy o większych rozdzielczościach itp. Subiektywnie jest on także ładniejszy i dla kobiety bardziej pasuje niż S2.
Poszukaj, pokukaj i znajdź dla siebie jakąś ofertę.

N9005 + TapaTalk 4.4.2

Użytkownik Landor edytował ten post 20 styczeń 2014 - 10:23

• 0
Pisanie postów jedynie o treści "Dziękuję..." to spam. Dziękuj innym wciskając gwiazdkę: Dołączona grafika pod postem.
poprzednio: Galaxy S Plus, Galaxy Note 2
obecnie: Galaxy Note 3: ROM STOCK UDMK2 bez nowego bootloadera; Kernel STOCK; Root de la Vega; MOD Wanam Xposed
Nociarze 3, przeczytać koniecznie: [ROOT][N9005] Rootowanie, aktualizacja ROM'u i debrandowanie w jednym (KNOX: 0x0)

#3 kasiamango

kasiamango

Junior Member

• 2 postów

Napisano 20 styczeń 2014 - 14:44

Recenzja z przed dwóch lat, nie zależy mi na jak najnowszym sprzęcie, tylko na jego funkcjonalności... jaka jest różnica cen między tymi modelami ??
  • 0

#4 grzesiek_bu

grzesiek_bu

Administrator honorowy i dożywotni

• 3437 postów

Napisano 20 styczeń 2014 - 18:03

porównaj sobie ceny np. na ceneo lub na slledrogo:grin: przecież to nie problem, możesz wybrać co chcesz... za różnicę 200-300 pln masz o wiele lepszy, funkclonalniejszy sprzęt...

Osobiście polecam coś z nowszych wydań smartfonów i wersji Androida... Android 2.3 to już prehistoria... poczytaj o smartfonach wielordzeniowych, zastanów się jaka wielkość wyświetlacza Ci odpowiada...
  • 0

#5 Landor

Landor
  • 1490 postów

Napisano 20 styczeń 2014 - 18:05

Tu masz zbiorczy do S2: Samsung galaxy s2 - I9100 Galaxy S II - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
A tu do S3: Samsung galaxy s3 - I9300 Galaxy S III - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Pokukaj po aukcjach, popatrz na to skąd są telefony, jaki czas dostawy i jaki dowód zakupu. To co Ciebie interesuje to faktura pełny VAT 23%. Wszystkie VAT+Marża to jest tylko i wyłącznie odsprzedaż. Nie Ty będziesz miała gwarancję producenta, tylko ktoś kto kupił i teraz Ci odsprzedaje. Bo kupił taniej gdzieś np 1000 stuk telefonów i on na to ma gwarancję. Tobie odsprzedaje na VAT+Marża i w razie draki, musisz z fonem pędzić do sprzedawcy. A jeśli sprowadził np z Chin, to ewentualne wymiany albo naprawy gwarancyjne wiążą się z tym, że telefon znów przewędruje cały świat i z powrotem :P
  • 0
Pisanie postów jedynie o treści "Dziękuję..." to spam. Dziękuj innym wciskając gwiazdkę: Dołączona grafika pod postem.
poprzednio: Galaxy S Plus, Galaxy Note 2
obecnie: Galaxy Note 3: ROM STOCK UDMK2 bez nowego bootloadera; Kernel STOCK; Root de la Vega; MOD Wanam Xposed
Nociarze 3, przeczytać koniecznie: [ROOT][N9005] Rootowanie, aktualizacja ROM'u i debrandowanie w jednym (KNOX: 0x0)

#6 Georgi84

Georgi84

Member

• 176 postów

Napisano 23 styczeń 2014 - 05:22

Odnośnie przesyłki SGS2 z Chin to odradzam zakup takiego telefonu, bo można dostać wersję koreańską (bez radia i różniącą się kilkoma rzeczami, np. obsługiwanymi częstotliwościami gsm), zrobioną tak że udaje europejskiego S2(wersja systemu w ustawieniach,model telefonu).
No i oczywiście zdarzają się podróbki tylko wizualnie podobne do oryginalnego S2.
Na s2 jest oficjalny JB 4.1.2, osobiście miałem na swoim telefonie Kit Kata 4.4.1(CM11) i nawet nienajgorzej działał.
I odradzam też SGS2 plus(GT I9105p) bo ma słabsze bebechy(chipset Broadcoma) i mniej pamięci od zwykłego GT I9100. Ale za to ma Nfc, glonass i nowszego androida 4.2.2(mówię o plusie).

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych