Skocz do zawartości
Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 | Samsung rzuca wyzwanie Ice Bucket Challenge | Samsung Galaxy Mega 2 w przedsprzedaży | Aparat w Samsungu Galaxy Note 4 | Nowa wersja Galaxy S5 | Ultrasonic Cover dla Samsunga Galaxy Note 4 | Samsung Galaxy Note 4 w AnTuTu | Wygląd Galaxy Note 4 | Samsung Gear Solo | Qualcomm Snapdragon 805 dla Galaxy Note 4 | Prezentacja Galaxy Note 4 we wrzesniu. | GalaxyPhoto Screen Lock | Samsung galaxy Alpha nie zagraża iPhone | Mniejsza wersja Galaxy Mega 2 w FCC | Aktualne zdjęcia i szczegóły metalowgo Samsunga |
  • Ogłoszenia

• Dychowski

Forum w przebudowie - rekonstrukcja   28.08.2017

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo, postanowiłem wskrzesić to forum i zaktualizować do najnowszej wersji IPB, poprawić wszystkie błędy techniczne, poprawić grafikę, design i po tych technicznych akcjach, przejść do przebudowy całego forum tak ażeby było aktualne i na bieżąco. Z tejże racji pokażą się nowi moderatorzy, nowa załoga a jeśli wśród Was są fani tej marki i chcieliby dołączyć do nowej załogi forum, zapraszam na PW. Forum powinno być gotowe do końca września gdyż jest to masa pracy, dodawanie wszystkich modeli których nie było etc. Uzbrojcie się cierpliwość a za chwilkę będziecie mogli z nowego forum lepiej i wygodniej korzystać.   Pozdrawiam, Dychowski
Georgi84

[ROM][I9100][KK4.4.2 ]Dirty Unicorns KitKat 4.4.2

Rekomendowane odpowiedzi

Georgi84    52

Chciałbym przedstawić Wam nowy rom bazujacy na Omni-romie z dodanymi wieloma funkcjami, rom chodzi bardzo szybko i stabilnie, mimo wszystko przed wgraniem tego Romu sugeruję wykonać pełny backup posiadanego softu.

Funkcje:

-- Facebook Sync Hack

-- Zintegowane patche PDroid

-- Tryb pełnoekranowy

-- Szybki restart

-- Wysuwany pasek z aplikacjami

-- Dostosowywanie szybkich ustawień

-- Dostosowywanie power menu

-- Dostosowywanie skrótów ekranu blokady

-- App Ops

-- Opcje zegarka

-- Opcje paska przycisków funkcyjnych

-- Halo z Paranoidandroid

-- Zmiana rozmiaru Halo

-- Przemapowanie klawiszy funkcyjnych

-- Pasek baterii

-- Prędkość przesyłu danych na pasku powiadomień

-- SuperSU

-- Modyfikacje Build.prop

-- Modyfikacje Init.d

-- Active Display (powiadomienia z Moto X )

-- Konfiguracja animacji

-- Szybkie usuwanie screenów

-- Zmiana kolorów PhaseBeam

-- Obsługa gestów w każdym miescu

-- BLN

-- I wiele wiele więcej!!!

Screeny:

attachment.php?attachmentid=2521555&d=1389960456

attachment.php?attachmentid=2521556&d=1389960456

attachment.php?attachmentid=2521558&d=1389960456

Krótka prezentacja

[video=youtube;aJSTp8h-bRE]

Instrukcja instalacji:

-Jeśli masz recovery kompatybilne z KitKatem to przejdź do następnego punktu. Jeśli masz starszą wersję Cwm/TWRP to zainstaluj to recovery:

.

- Wejdź w recovery

- Format system,data,cache

- Zainstaluj ROM i zrestartuj telefon

- Po uruchomieniu romu powróć do recovery

- Wgraj zalecane Gapps i zrestartuj!

Znane błędy:

Nie znaleziono

Changelog:

Pobieranie:

XDA:

Nie ponoszę odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenie telefonu !

Edytowane przez Georgi84
Dodanie linka do CWM kompatybilnego z KitKatem (wyświetl historię edycji)
  • Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
pobutek    12

Wgrany i testowany :) narazie czuje się jakbym miał nexusa 4 w rękach :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dychowski    639

Tylko czekać aż któryś forumowicz wstawi od siebie bo na XDA temat zdechł i nikt go już nie pilotuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
pobutek    12

A kiedy ostatnio i jaki miales ROM bez PL? Nie mowie tutaj o miui akurat....

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hubpl    0

Witam

Gdzie i w jaki sposób mam zainstalować recovery. Chyba by było prościej wyjaśnić mi krok po kroku jak wszystko zainstalować :)

Jestem laikiem

Dzięki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
EdiMar    552

Recovery instalujesz przez recovery ;)

Wejdź w stockowe recovery, tam wybierz instal zip czy coś podobnego, wskaż ściągnięty plik zip z nowym recovery i już.

Ściągnięte recovery jest w pliku zip - nie rozpakowujesz go. Skopiuj go do telefonu i zapamiętaj, gdzie go masz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wiolka24    1

hej czy ten rom ma tylko 161 mb ? w tym linku ?czy pobrac oba pliki czy te 4 co są w ROM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Georgi84    52

Pobierasz paczkę o wadze 161 mb, w linku są dwa wydania Romu, różniące sie datą wydania, wybierasz jeden z nich. Dwa pozostałe nie są potrzebne do wgrania Romu.

Zmieniłaś fona na Sgs2? Bo miałaś chyba inny telefon...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wiolka24    1

Hej.nie,niezmienilam tel. Mam galaxy mega 6.3 i nie zamienie go na zaden inny nawet note 3,4 hehe.mialam okazje bawic sie note 3 i jest beee w porownaniu megus jest najlepszy.siostra ma sgs2 a mama moj note 1 .hehe.i to siostra chciala kittkata.

I dziekuje za pomoc;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wiolka24    1

Hej.pomoze ktos?instalowałam ten rom i wystąpił błąd,recovery wgralam ale nic nie dalo.nawet sie niepolepszylo,jest takie jak bylo...moze zły rom wgrałam?bo z xda sciaglam.a te w linku działaja?

hej pomozcie .instalowałam kitt kata i jest błąd error status 7 i do tego recovery  sie włancza cały czas nie chce wejsc do systemu kurde

ook poszlo i powiem ze rom jak rom.mnie sie nie podoba ,siostrze tak :D te ustawienia wiele jest po angielsku ...np kolory zmiany bateri itd ..ble wole 4.2.2.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Georgi84    52

Mam nadzieję że wgrałaś na Megę ten rom :

Bo ten z tego wątku jest na Samsunga Galaxy S2, stąd moje wcześniejsze pytanie...
Kurcze, znów usówa mi tagi Link...

Wysłane z GT I9100

Edytowane przez Dychowski (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
qubiak    8

Ja jak zwykle mam problem na początku. Pierwszy raz chciałem zainstalować Rom nie przez odina i mi nie wychodzi. Ściągnąłem wszystko, znalazłem instrukcje na forum i przystapilem do działania. W momencie gdy chciałem zainstalować CWM wyskoczyła mi informacja "SIGNATURE VERUFICATION FAILED" wiecie co robię źle?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Georgi84    52

Jeśli nie masz Cwm recovery to wgraj to: www.mediafire.com/?i8nlg6liecexi6h

przez stockowe recovery, później wgraj "kitkat compatibille...recovery" ,

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Edit. Ponownie wycina tagi Link, /Link gdy piszę z Tapatalka...

Edytowane przez Georgi84 (wyświetl historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
qubiak    8

Dzięki, udało się. Tylko czemu w ustawieniach mam informację: Wersja systemu Android 4.2.2? I dodatkowo to nie kitkat. Czy to w ogóle możliwe? Wszystko niby ok się zainstalowalo, wszystkie pliki z tego wątku.

PS. Po zainstalowaniu tego trzy razy jest już poprawna wersja :)

Edytowane przez qubiak (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
krissen    172

Witam. A ja mam kilka pytań do osób które wgrały ten soft. W jaki sposób połączyć telefon z programem kies na kompie, bo ja próbowałem i cały czas pokazuje tylko, że się ładuje. Drugie pytanie czy jest możliwość ustawienia sobie ikonek aplikacji w menu bo z tego co zauważyłem to jest tylko opcja przeniesienia na pulpit. Trzecia sprawa czy jest możliwość ustawienia żeby wyświetlało mi tylko kontakty telefoniczne a nie jak teraz wszystkie (maile+kontakty telefoniczne). I ostatnie do czego służy terminal emulator i jak to obsługiwać. Dzięki z góry za pomoc

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
qubiak    8

Działa wam GPS? Bo mi mapy Google dokładnie co 10sekund gubily zasięg i trzeba było od nowa ustawiać. Szkoda ze przekonałem się o tym w obcym mieście.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
qubiak    8

Restart nie pomógł, ściągnięcie jakiegoś GPS fix (pamiętam ze w którymś romie to pomagało) z Google play tez nie. Sprawdzałem później w swoim mieście i to samo.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
djjachu    11

Instalacja roomu poszła ale jak chce zainstalować "cm-11-20150404-UNOFFICIAL-rainbow" to wyrzuca Failed w Team Win Recovery Project co mam zrobić ?

Ma ktoś gapps bo linki padły

EDIT:

Dobra znalazłem. Gdyby ktoś szukał to tutaj jest link:

Nie mogę zainstalować tych Gappsów wyrzuca Failed :/

Edytowane przez djjachu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta