Jump to content
Samsung Galaxy S9+ ze Snapdragonem 845 | Samsung Galaxy A7 2018 wyłącznie w Polsce, Niemczech i Rosji ?? | Czy Samsung Galaxy S6 dostanie Androida 8.0 OREO? Może, Może… | Samsung Galaxy: Growing Up | Samsung inwestuje w Sztuczną Inteligencję. | Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 |
  • Announcements

• Dychowski

Forum na jakiś czas wyłączone, nie ma opcji rejesteacji - szukamy ludzi do załogi   08/28/17

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo i nie dzieje, wyłączyłem opcje nowych rejestracji .Postanowiłem zamknąć forum na jakiś czas czyli do czasu jak znajdą się chętni ażeby go poprowadzić. Proszę się nie rejestrować i nie wysyłać mi maili bo to nie firma usługowa a prywatne forum :-). Pozdrawiam, Dychowski
Sign in to follow this  
Guest

[ROM][I9505] I9505XXUENAA/4.3/POLSKA/Styczen 2014

Recommended Posts

Guest

Model: GT-I9505

Model name: GALAXY S4

Country: Poland

Version: Android 4.3

Changelist: 2082040

Build date: Mon, 27 Jan 2014 10:08:57 +0000

Product Code: XEO

PDA: I9505XXUENAA

CSC: I9505YXXENA7

MODEM: I9505XXUENAA

Edited by Guest (see edit history)

Ciekawe co daje ten soft ?! Lista zmian taka sama jak poprzednika..

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Sprawdź bo takie posty to wiesz...spam :-) a jak napiszesz swoje odczucia to przynajmniej komuś służy i leci rep.

Pobrałem i wywalił się podczas próby wgrania Odinem3 v3.09 - zaraz robię kolejne podejście do aktualizacji

Spróbuj z wipe przed flashem bo to dziwne ażeby nie wlazł, masz XEO obecnie na fonie ?

Romik przeznaczony jest dla black edition. Poprawia stabilność systemu i lepszy zasięg wifi- zdecydowanie lepszy. Mam przyjemność posiadać tę wersję sgs4 i dzisiaj pobrałem Rom przez ota. Jeżeli zauważę jeszcze jakieś zmiany nie omieszkam napisać.

Romik przeznaczony jest dla black edition. Poprawia stabilność systemu i lepszy zasięg wifi- zdecydowanie lepszy. Mam przyjemność posiadać tę wersję sgs4 i dzisiaj pobrałem Rom przez ota. Jeżeli zauważę jeszcze jakieś zmiany nie omieszkam napisać.

Siemka, żyjesz jeszcze łobuzie ? :-), Herbi a czym się różni ta czarna edycja od innych S4 ? przecież to pewnie tylko kolor a nie soft ? :-)

Hmmm, próbuję raz jeszcze, pobrałem ponownie - zobaczymy - jak coś to wipe na 4.4.2 i wtedy ewentualnie spróbuję raz jeszcze.

Dychowski, nie - teraz mam 4.4.2 Fina (ale recovery pokazało, że jest XEO)

Zrobiłem wipe i nic to nie dało - nie da się, póki co wrócić z 4.4.2 do 4.3

Ponownie instaluję 4.4.2 ale z wipe i zobaczymy co będzie dalej

Edited by Reseller (see edit history)

no to własnie może tu jest problem, może trzeba ciachnąć leaka i powrócić do XEO a później co tylko chcesz :-)

Siemka Wodzuniu :papa:jeszcze żyję. Przypomniałem sobie o Was :peace:. Co do black edition to polecam bardzo. Oczywiście najważniejszą różnicą jest tył tego cuda czyli pokrywa baterii, która jest taka jak w note 3 czyli imitacja skóry. Coś pięknego. W dotyku sama rozkosz, pewniej się trzyma dłoni. Oprócz tego w tej wersji wszystkie akcesoria są czarne obudowa oczywiście czarna i boki są ciut ciemniejsze. Poza tym dodali kilka tapet black i kilka melodyjek. Reszta jak w standardzie. Ten soft nie wnosi nic szczególnego poza ogólną poprawą stabilności i poprawą zasięgu wifi. Co do reszty to nie mogę się wypowiedzieć bo fona mam od kilku dni więc jeszcze się z nim dokładniej nie zaprzyjaźniłem. P.S. zamierzam częściej Was odwiedzać jak pozwolisz oczywiście. :fight:

No i może nawet obejmiesz jak kiedyś, jakiś dział, np. S4 :wink:

Rozumiem, że ciągle masz braki :-) Sprawa do przegadania, ale czekają mnie w najbliższych tygodniach roszady w robocie i muszę to ogarnąć.

Rozumiem, że ciągle masz braki :-) Sprawa do przegadania, ale czekają mnie w najbliższych tygodniach roszady w robocie i muszę to ogarnąć.

Jak już ogarniesz wszystko daj znać :-). Braki będę miał zawsze no chyba, że zaproszę ludzi z Sammobile do pomocy wtedy pewnie nie :-).

Witam,

Mam następujące pytanie czy można wrócić z I9505XXUENAA na I9505XXUEMK8 bez żadnego problemu?

Nie do końca odpowiadają mi te czarne tapety a różnicy w działaniu między NAA a EMK8.

Przyznaję się bez bicia nie mam odwagi sam sprawdzić.

Oczywiście jako nowy forumowicz chciałbym, korzystając z okazji, bardzo serdecznie się przywitać i prosić o wyrozumiałość.

Edited by mrkosik (see edit history)

Witaj,

Nie chce mi się sprawdzać co to za romy bo nie mam S4 i nie mam w głowie wszystkich Samsungów na pamięć ale powiem tak : Z

Z systemu 4.3 na 4.3 spokojnie ale z Kitkat czyli 4.4.2 już nie wrócisz na 4.3 bo jest zablokowany bootloader i tu jest problem....dużo ludzi zrobiło update do 4.4.2 i narzekają, inni mają 4.3 i czekają z utęsknieniem na Kitkat, masakra jakaś z tymi ludźmi :-), reasumując : jak to 4.3 i chcesz na 4.3 OK spokojnie, 4.4.2 na 4.4.2 spokojnie ale nie próbuj 4.4.2 na 4.3 :-)

• Upvote 1

Guest

I9505XXUEMK8 oraz I9505XXUENAA to Android 4.3 więc nie powinno być problemów....

Właśnie ściągam plik z Egofiles Premium XEO-I9505XXUEMK8. Po instalacji (za ok. 1h) będzie na 100% wiadomo czy nie ma problemów o czym oczywiście poinformuję na forum.

Pamiętaj ażeby po update zrobić wipe data i wipe cache bo jest zawsze prawie jakiś problem jak tego nie zrobisz, codziennie czytam to na Sammobile i polecam wipe i wtedy problemy znikają w 90%.

Udało się!

Działa - można wrócić z NAA na MK8 (prawie) bez problemu.

Musiałem tylko po wszystkim zrobić wipe (tak jak pisałeś).

Na razie innych problemów nie zauważyłem.

Dzięki za pomoc.

Nie no jak Grzesiu napisał, że to 4.3 oba to nawet już nie dopisywałem więcej bo znałem skutek tej zamiany :-) no i dlatego doradziłem wipe :-).

A mi udało się z testowej 4.4.2 na chwilę wrócić na 4.3 :-) A później już Finlandia itp...

A mi udało się z testowej 4.4.2 na chwilę wrócić na 4.3 :-) A później już Finlandia itp...

Jeszcze nikt tego nie dokonał na żadnym forum więc zastanów się dobrze :-) bo jeśli tak jest to musimy nowe testy zrobić, upewnić się co i jak i wtedy podbijemy świat tym newsem :-).

100% pewności - zainstalowałem I9505XXUFNA1 - jakieś 4 tygodnie temu - stosowny post w wątku, a później ze względu na problemy z kartą pamięci wróciłem do I9505XXUEMK8 - do czasu naszej ostatniej nocnej walki, kiedy to zainstalowałem 4.4.2 official I9505XXUFNB9.

Instalacja FNA1 była bez Wipe, ale żeby już wrócić do MK8 konieczny był Wipe - ale ruszył TYLKO na MK8 - żaden inny 4.3 nie chciał zadziałać - niby się flashował, ale telefon nie dał się przepchnąć dalej niż napis Samsung.

Po wgraniu MK8 przez jakiś czas walczyłem, ale strasznie żarł baterię i zdecydowałem się na I9505XXUFNB9 od którego faktycznie nie ma już odwrotu. Może FNA1 ma inny bootloader niż FNB9.

W każdym razie, oświadczam, będąc zdrowym na ciele, ale nie przebadanym na umyśle, że powyższe informacje są prawdziwe i zamieszczam je z pełną świadomością i odpowiedzialnością przed Bogiem, Historią i Ojczyzną :-)

No to mów kiedy masz 2-3 godziny, dawaj na czat i robimy odkrycie roku na miarę światową :-).

Już ostatnio zrobiliśmy - z wersji Finskiej 4.4.2 nie da się już wrócić do 4.3 nawet za posrednictwem tej samej testowej. Przeciez ostatnio to robilismy. Mialem juz Fina i po nim mialem testowa i stamtad juz nie bylo powrotu do 4.3

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.