Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Modyfikacje-1.nagrywanie rozmów,2.automatyczne odbieranie mms.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 tbs1

tbs1
  • 13 postów

Napisano 12 czerwiec 2014 - 07:23

Czy ktoś próbował takich modów?Są w zasadzie znane i dobrze działają na s advance i ace 2 (mam).Procesor jest chyba taki sam,ale różnice są w pozostałych podzespołach,ciekawe czy w naszym fonie też są i będą grać dużą rolę?

U mnie- 

1.nagrania są spowolnione

2.chyba działa,,,ja mam cały czas włączoną wymianę,ale są tacy co nie biorą pakietów i dla nich to rozwiązanie pewnie byłoby wygodne.

Użytkownik tbs1 edytował ten post 12 czerwiec 2014 - 07:23

• 0

#2 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6846 postów

Napisano 12 czerwiec 2014 - 10:55

Masz wiele różnych aplikacji do nagrywania rozmów w markecie więc musisz potestować i dobrać perfekcyjnie działającą na Twoim modelu i tyle.

Co do MMS nie pomogę bo nie używam :-).

• 0

#3 gorbek

gorbek

Junior Member

• 19 postów

Napisano 01 styczeń 2015 - 18:27

Odkopie temat , znam odpowieć dlaczego programy do rozmów telefonicznych nagrywają  w zwolnionym tempie i jak to naprawić

Gdy program do nagrywania rozmów  nagrywa w zwolnionym tempie powodem jet kodek AMR  , Trzeba wyłączyć kodek AMR . W rozmowach 2g ( edge) powinien nagrywać dobrze ale w rozmowach 3G ( umts,hsdap ) nagrywa jakieś bełkoty.

Musimy mieć roota.

Ja zrobiłem to aplikacją z google play Netmonitor instalujemy i uruchamiamy .
naciskamy klawisz menu ---> FieldTest ---->COMMON---->FACTORY TEST---->AMR---->naciskamy W-AMR WB DISABLE

Musi to wyglądać tak:

AMR
[1]G-AMR ENABLE[*]
[2]G-AMR DISABLE[ ]
[3]W-AMR WB ENABLE[ ]
[4]W-AMR WB DISABLE[*]

Najważniejsze są te gwiazdki w nawiasach na końcu ,gwiazdka ma być przy DISABLE .
Zmienia to ustawienia voice HD ( w zasięgu 3g jest lepsza jakość rozmowy jeśli obydwaj rozmówcy mają smartfony które obsługują taką funkcję ) jeśli nie korzystacie z tego to nie wpłynie to na zwykłe użytkowanie smartfona a pozwoli nagrywać rozmowy a nie bełot w zwolnionym tempie .

Polecam jedną z najlepszych aplikacji do nagrywania rozmów telefonicznych CALL RECORDER od skvalex , naprawde dużo opcii konfiguracji i co najważniejsze potrafi ominąć problem z KERNELem który ma zablokowaną opcię 2wcr.

https://play.google....lrecorder&hl=pl

Użytkownik gorbek edytował ten post 01 styczeń 2015 - 18:28

• 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych