Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[ROOT][G900F] towelroot / 4.4.2 / KitKat / Knox 0x0

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Radek

Radek

Moderator Globalny

• 2905 postów

Napisano 17 czerwiec 2014 - 17:44

Witam,

Jest to nowa metoda rootowania androida 4.4.2 bez przestawienia flagi Knox

Testowana i w 100 % działająca na romie open oznaczonym jako G900FXXU1ANE2 XEO

(z jądrem systemu wydanym przed 3 czerwca 2014)

trPNG_eeanhxr.PNG

Dzięki aplikacji "towelroot" autorstwa geohot-a telefon uzyskał uprawnienia root-a przy stanie knox 0x0 !!!. Całość sprowadza się do pobrania (najlepiej z poziomu fona) - Link ,odpalenia aplikacji i odczekania kilkunastu sekund potrzebnych na reboot systemu.

Na końcu wystarczy doinstalować nowy Superuser.apk - Link

Instrukcja rootowania na filmiku poniżej :

Pamiętaj ,wszystko robisz na własną odpowiedzialność ,nie odpowiadam za uwalenie fona !!!

Użytkownik Radek edytował ten post 18 czerwiec 2014 - 12:19

• 2
<p>Samsung Galaxy S8+

#2 gynsior84

gynsior84
  • 2 postów

Napisano 24 czerwiec 2014 - 19:19

Działa! Do końca w to nie wierzyłem i miałem małe obawy, ale przed chwila sprawdziłem i jestem w szoku. Wszystko trwało zaledwie sekundę i co najlepsze - działa ☺
Poniżej screen z download mode tuż po ☺

Dziękuję Ci bardzo kolego. Wreszcie mogę normalnie użytkować mojego świeżutkiego S ☺ Mam go od 10 godzin dopiero 😛

Pozdrawiam

he8uba6y.jpg

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  • 0

#3 szuwar1978

szuwar1978

Member

• 75 postów

Napisano 03 lipiec 2014 - 19:16

Metoda działa - knox nie nabity -  root jest :) teraz można zacząc zabawę ;]

Pozdrawiam.

• 0

#4 gustaw223

gustaw223

Junior Member

• 11 postów

Napisano 09 lipiec 2014 - 10:31

Czy na roomie brandowanym od T mobile zadziala? Patrzylem na wersje , wszystko sie zgadz a oprocz końcówki XEO.

• 0

#5 grzesiek_bu

grzesiek_bu

Administrator honorowy i dożywotni

• 3467 postów

Napisano 09 lipiec 2014 - 11:58

XEO nie ma tu nic do znaczenia.... możesz rootować. ..

Wysłane z mojego SM-N9005
  • 0

#6 J@zzu

J@zzu

Junior Member

• 7 postów

Napisano 25 grudzień 2014 - 22:28

Jeżeli ktoś ma jądro wydane po 3 czerwca 2014 to sposób z tej stronki działa w 100%. Testowane...

....

Edytowane Dychowski : wstaw pliki kolego a nie rób reklamy.

• 1

#7 Radek

Radek

Moderator Globalny

• 2905 postów

Napisano 25 grudzień 2014 - 22:36

No działa...przecież napisałem to na czerwono...
  • 0
<p>Samsung Galaxy S8+

#8 J@zzu

J@zzu

Junior Member

• 7 postów

Napisano 25 grudzień 2014 - 22:57

No działa...przecież napisałem to na czerwono...

Przeczytaj proszę jeszcze raz dokładnie post napisany przeze mnie z naciskiem na słowo "po" :)

• 0

#9 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6851 postów

Napisano 26 grudzień 2014 - 00:58

A ja z naciskiem na "reklama", usunełem link i kolego...wstaw pliczki i opisz je jak chcesz pomóc innym a nie wal reklamy innym.

• 0

#10 J@zzu

J@zzu

Junior Member

• 7 postów

Napisano 26 grudzień 2014 - 10:25

Nie miałem zamiaru reklamować innych stron. Jeżeli tak to odebrałeś to przepraszam. Kopiować też nie mam zamiaru bo to już podchodzi pod kradzież wiec jedynie co mogę, to naprowadzić zainteresowanych na sposób zrootowania, z którego ja skorzystałem.

Wgrajcie starszą wersje KK tą z przed 3 czerwca przez Odina. Skorzystajcie ze stronki do rootowania z pierwszego posta. Na samym końcu wgrajcie rom z aktualnym KK. W razie pytań postaram się pomóc.
  • 0

#11 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6851 postów

Napisano 26 grudzień 2014 - 13:26

Nie miałem zamiaru reklamować innych stron. Jeżeli tak to odebrałeś to przepraszam. Kopiować też nie mam zamiaru bo to już podchodzi pod kradzież wiec jedynie co mogę, to naprowadzić zainteresowanych na sposób zrootowania, z którego ja skorzystałem.

Wgrajcie starszą wersje KK tą z przed 3 czerwca przez Odina. Skorzystajcie ze stronki do rootowania z pierwszego posta. Na samym końcu wgrajcie rom z aktualnym KK. W razie pytań postaram się pomóc.

OK, nic się nie dzieje :-) ale zawsze możesz swoimi słowami napisać co i jak, założyć nowy wątek, podepnę go i wtedy z tego korzysa wielu ludzi a Ty jesteś autorem poradnika :-), wszyscy tak robimy i tu nie ma żadnej kradzieży. Pliczki są dla sieci więc też nie ma mowy o żadnej kradzieży, chodzi zawsze tylko o to ażeby własnymi słowami to napisać, załączyć jakiś screen, pliki a jak masz problem gdzie je wrzucić, piszesz do mnie i ja działam ale autorem zawsze Ty jesteś i to służy kolego wielu ludzikom :-).

Pozdrawiam.

• 0

#12 Rafalov

Rafalov

Junior Member

• 24 postów
  • LokalizacjaGdynia

Napisano 19 marzec 2015 - 22:35

a czy na BOB7 też zadziała? Pozdrawiam

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych