Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[Q][I9205] Wioletta i Jej przygoda z Mega

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

#1 wiolka24

wiolka24

Member

• 89 postów

Napisano 24 czerwiec 2014 - 10:56

Witam .Mam pytanko ,planuje kupno Galaxy Mega 6.3 i pytanie czy opłaca sie ? czy ekran tzn szkło ma takie twarde jak np w Note 1 ?czy lepszy byłby Note 2 ?

• 0

#2 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6814 postów

Napisano 24 czerwiec 2014 - 11:02

Witaj,

Zaskakujesz mnie :-), jak już miałaś Notke to jak możesz szukać czegoś innego ? :-). Kup Note 2, Note 3 lub za 3 miesiące Note 4 a nie szukaj udziwnień :-).

Kupiłem Note 1, mam Note 2 i Note 3 i za chwilkę Note 4, już nie patrzę na inne modele bo nic nie jest w stanie przebić Notki i nic nie może z nią konkurować ale to moje zdanie, fanboya Nocinki :-).

Dodam tylko, że na te oba foniki które wymieniłaś jest już Android 4.4.2.

• 0

#3 trurl3

trurl3
  • 206 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 czerwiec 2014 - 11:18

Ja akurat się nie dziwię... planowałem kupić Note 3 a skończyło się na Mega 6.3 LTE i wcale nie żałuję tych bajerów, których bym nawet nie używał  A 6,3 cala przekątnej ekranu to jest coś!  Nawet już nie wspominam o różnicy w cenie, bo nie dla każdego ma to znaczenie...  :wysmiewa:

A na I9205 też jest już 4.4.2

Użytkownik trurl3 edytował ten post 24 czerwiec 2014 - 11:21

• 0
Galaxy Mega GT-I9205

#4 androidowiec

androidowiec

Senior Member

• 320 postów

Napisano 24 czerwiec 2014 - 12:26

Proszę przedytuj swoje pytanie i nadaj mu tytuł, bo teraz dziwinie to wygląda.

Dla mnie Notki są najlepsze i koniec. 

• 0

Jeśli Ci pomogłem, kliknij "strzałkę w górę" w prawym dolnym rogu mojego postu!

Nie odpowiadam za żadne szkody powstałe w wyniku stosowania się do moich uwag lub używania plików, które podlinkowałem. Nie gwarantuję ich poprawności. Wszystko robisz na własną odpowiedzialność.

#5 wiolka24

wiolka24

Member

• 89 postów

Napisano 24 czerwiec 2014 - 16:05

Ja akurat się nie dziwię... planowałem kupić Note 3 a skończyło się na Mega 6.3 LTE i wcale nie żałuję tych bajerów, których bym nawet nie używał  A 6,3 cala przekątnej ekranu to jest coś!  Nawet już nie wspominam o różnicy w cenie, bo nie dla każdego ma to znaczenie...  :wysmiewa:

A na I9205 też jest już 4.4.2

No faktycznie korci mnie ten Mega 6.3 bo chodzi mi własnie o wielkosc a Notki kazde mają w sobie to samo ,tyle ze ten Note 3 ma aparat dobry i wieksze piksele. a czy ekran w mega jest twardy w dotyku jak w notkach czy taki miękki jak w badziewiach np galaxy mini /???????????????????ten ekran mnie ciekawi bo w Note jak sie zdenerwowałam i pare razy palnęłam ręką w ekran to jak kamień ,nic mu nie było i na płytki mi upadł ,tez cały i zdrowy hhehehe

Proszę przedytuj swoje pytanie i nadaj mu tytuł, bo teraz dziwinie to wygląda.

Dla mnie Notki są najlepsze i koniec. 

No własnie chciałabym wiedziec gdzie temat edytowac bo nie mogę znalezc .a note 2 ma juz cos wiecej od jedynki czy to samo ?

• 0

#6 androidowiec

androidowiec

Senior Member

• 320 postów

Napisano 24 czerwiec 2014 - 16:22

Note 2 ma lepszy procesor, trochę większy ekran i dla mnie jest ładniejszy. Żeby edytować tytuł wejdź w swój pierwszy post kliknij edytuj a potem "włącz pełny edytor" i będziesz mogła zmienić tytuł

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Jeśli Ci pomogłem, kliknij "strzałkę w górę" w prawym dolnym rogu mojego postu!

Nie odpowiadam za żadne szkody powstałe w wyniku stosowania się do moich uwag lub używania plików, które podlinkowałem. Nie gwarantuję ich poprawności. Wszystko robisz na własną odpowiedzialność.

#7 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6814 postów

Napisano 24 czerwiec 2014 - 16:50

Poprawiłem temat bo Wiola ma już 2 warny i jakbym jej posłał jeszcze jeden za babole to niestety pożegnałaby nas na ...dwa lata ale następnym razem sorry Wiola..

Stasiu czytaj uważnie co piszę... napisałem wyraźnie w języku polskim, że oba brane pod uwagę fony maja już 4.4.2.

• 0

#8 wiolka24

wiolka24

Member

• 89 postów

Napisano 24 czerwiec 2014 - 17:27

Dziekuje ....ale...kurczee.....za jakies małe problemy takie wysokie kary ? heeh hee .No chyba jednak kupie galaxy mega 6.3

• 0

#9 trurl3

trurl3
  • 206 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 czerwiec 2014 - 12:20

Witaj w klubie  :kozak:

• 0
Galaxy Mega GT-I9205

#10 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6814 postów

Napisano 25 czerwiec 2014 - 13:16

Dziekuje ....ale...kurczee.....za jakies małe problemy takie wysokie kary ? heeh hee .No chyba jednak kupie galaxy mega 6.3

Wiola zrozum proszę, jest nas tylko kilku, użytkowników 70.000, sami wszystko robimy, download, upload itd., więc jak jakiś user po raz kolejny dodaje nam pracę to jesteśmy źli bo mamy co robić, to nie jakaś złość czy zawiść ale chęć ażeby forum jednak wyglądało sensownie, tematy nazwane poprawie etc. Jak zdradzisz Notke, już Cie nie lubię :-).

• 0

#11 Obelix

Obelix

Member

• 80 postów

Napisano 26 czerwiec 2014 - 08:29

Wiola zrozum proszę, jest nas tylko kilku, użytkowników 70.000, sami wszystko robimy, download, upload itd., więc jak jakiś user po raz kolejny dodaje nam pracę to jesteśmy źli bo mamy co robić, to nie jakaś złość czy zawiść ale chęć ażeby forum jednak wyglądało sensownie, tematy nazwane poprawie etc. Jak zdradzisz Notke, już Cie nie lubię :-).

To prawda. Dla kilku osób ogarnąć wszystko i do tego poświęcać swój prywatny czas na to, żeby wszystko grało jak w szwajcarskim zegarku, to jest to wielki wysiłek, za który należą się słowa uznania.

Sam od jakiegoś czasu niestety, nie mam możliwości aktywnego uczestnictwa w życiu forum (natłok pracy).

Niemniej w odróżnieniu od "OWNERA", za zdradę Notki i zakupu Megi, ja wraz z kolegą trurl3 już Ciebie lubimy  :calus:

• 0

#12 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6814 postów

Napisano 26 czerwiec 2014 - 09:45

OK, jak i Obelix już Cię lubi to nie mam wyjścia bo nie mogę walczyć z wiatrakami i z nimi bo przecież to ten sam obóz :music: , jak kupić Mega też Cię będę lubił ale nie rób już baboli i nie każ nam poprawiać, dodawać nowej pracy :peace: ale nadal uważam, że Note jest dużo lepszą opcją .

• 0

#13 wiolka24

wiolka24

Member

• 89 postów

Napisano 26 czerwiec 2014 - 10:05

Nooo oki :D he he Niech wam bedzie ,postaram sie wam nie dodawac nowej pracy :P A co do Megi to juz chyba zaklepane

• 0

#14 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6814 postów

Napisano 26 czerwiec 2014 - 11:01

OK Wiola, wyglądasz na poważną kobietkę więc mam nadzieję, że poważenie tym razem nas potraktujesz, usunełem Ci wszystkie ostrzeżenia i masz czyste konto. Nie miałem wyjścia jak już chłopaki się za Tobą murem :stres2: a ja nie chcę im podpadać :wysmiewa: .

• 0

#15 Obelix

Obelix

Member

• 80 postów

Napisano 26 czerwiec 2014 - 13:49

...a ja nie chcę im podpadać :wysmiewa: .

I słusznie. Słyszałeś zapewne historię, że jak Obelix był mały, to wpadł do kociołka z magicznym napojem  :gangsta:  

• 0

#16 wiolka24

wiolka24

Member

• 89 postów

Napisano 26 czerwiec 2014 - 15:45

O jaaa.... mam czyste konto .Dziękuje bardzo za usunięcie ostrzeżeń ,hi hi :)

PS .Czy powie mi ktoś jaki ekran ma ten Mega 6.3 ?Taki jak w Note ?Czyli szkło twarde i nie do pęknięcia czy takie jak w tych złomach np galaxy mini taki miękki ze jak wcisnę mocno na ekran to mało nie pęknie i wyświetlacz robi sie kolorowy?he hee .

• 0

#17 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6814 postów

Napisano 26 czerwiec 2014 - 16:23

Tych dwóch miłych Panów którzy zainteresowali się Twoim problemem, z pewnością Ci pomogą, ja mogę tylko w Note 2 i 3 a za chwilkę Note 4 :-).

• 0

#18 trurl3

trurl3
  • 206 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 czerwiec 2014 - 11:10

-ciach-

PS .Czy powie mi ktoś jaki ekran ma ten Mega 6.3 ?Taki jak w Note ?Czyli szkło twarde i nie do pęknięcia czy takie jak w tych złomach np galaxy mini taki miękki ze jak wcisnę mocno na ekran to mało nie pęknie i wyświetlacz robi sie kolorowy?he hee .

Właśnie sprawdziłem - ekran wygląda na twardy :) Jest co prawda tak duży, że nie ma siły - lekko się ugina, ale nie ma żadnej zmiany kolorów. Poza tym ma świetne kolory i duży kąt widzenia - nawet jak pochylisz telefon i patrzysz pod kątem, niewiele się zmienia w obrazie. Przy oszczędnym użytkowaniu bateria wystarcza na 2 dni i 9 godzin... :)
Załączony plik  Screenshot_2014-06-10-10-36-07.png   109,45 KB   6 Ilość pobrań

Użytkownik trurl3 edytował ten post 30 czerwiec 2014 - 11:20

• 0
Galaxy Mega GT-I9205

#19 wiolka24

wiolka24

Member

• 89 postów

Napisano 01 lipiec 2014 - 12:35

Dziękuje wam wszystkim za odpowiedzi :) Wlasnie wcz wplacilam pieniadze na konto za telefon i czekam na niego .Powinien byc ponoc dzis bo pani wyslala na poczcie jak najszybszym wysylke a to 270km z tad. byl listonosz ale nie bylo nic :(Niewiem czy jechac na poczte i zapytac czy czekac do jutra? ile z poczty na poczte ida przesyłki?a 270km to duzo i długo ???????????

• 0

#20 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6814 postów

Napisano 01 lipiec 2014 - 12:52

Wszystko zależy jak to zostało wysłane, jest 100 opcji a na pocztę nie musisz jechać, jak masz numer przesyłki to zadzwoń, podaj numer i dowiesz się wszystkiego w 3 minuty :-).

BTW...listonosz nie nosi takich paczek :-).

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych