Skocz do zawartości
Samsung Galaxy: Growing Up | Samsung inwestuje w Sztuczną Inteligencję. | Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 | Samsung rzuca wyzwanie Ice Bucket Challenge | Samsung Galaxy Mega 2 w przedsprzedaży | Aparat w Samsungu Galaxy Note 4 |
  • Ogłoszenia

• Dychowski

Forum w przebudowie - rekonstrukcja   28.08.2017

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo, postanowiłem wskrzesić to forum i zaktualizować do najnowszej wersji IPB, poprawić wszystkie błędy techniczne, poprawić grafikę, design i po tych technicznych akcjach, przejść do przebudowy całego forum tak ażeby było aktualne i na bieżąco. Z tejże racji pokażą się nowi moderatorzy, nowa załoga a jeśli wśród Was są fani tej marki i chcieliby dołączyć do nowej załogi forum, zapraszam na PW. Forum powinno być gotowe do końca września gdyż jest to masa pracy, dodawanie wszystkich modeli których nie było etc. Uzbrojcie się cierpliwość a za chwilkę będziecie mogli z nowego forum lepiej i wygodniej korzystać.   Pozdrawiam, Dychowski
wiolka24

[Q][I9205] Wioletta i Jej przygoda z Mega

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.jeszcze nie rozwiązałam sprawy z netem.ale mam nastepne pytanie,kurde,czy to tu na forum mozna?otoz mam nawigacje igo5070 z biedronki,pojawił sie taki komunikat ERROR 1 : ADAPTER IS NOT PLUGED-IN UPD STOP : PLEASE PLUG-IN ADAPTER AND RESET AGAI

czy ktos sie zna,lub wie jak wgrac nowe oprogramowanie? 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chodzi o tą nawigację:https://www.youtube.com/watch?v=R3XEeJDoLcU&app=desktop ?

Podejrzewam ze w komunikacie może chodzić o ładowarkę

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiola...specjalnie dla Ciebie założyłem ten temat więc w nim możesz nawet o problemach sercowych pisać :-).

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hejka.tak,o tą nawigacje chodzi.resetowałam ją i lipa.napisy te same.myslałam ze adapter to karta sd;D hm.szukałam oprogramowania ale niema.wiem,ze sie na nawigacjach nie znacie,ale moze jest tu ktor kto ma nawigacje i wie jak wgrac oprogramowanie.w sumie,to niemoja,ale kolega chłopaka dał mu by mu wgral automape.i teraz musi odkupic mu tą nawigacje.a myslałam ze ja ją ocale jakos.hehehe.dziekuje za odpowiedz;*

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może to pomoże:

Ktoś miał już taki problem i temat jest świeży więc może pojawi się jakaś odpowiedź.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zerknij na to:

'>

Mam nadzieję że nikt mnie nie zlinczuje za linka do elektrody..?

Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

hej .dawno mnie tu nie było ,otóż mam problem bo wgrywałam cwm w galaxy mega 6.3 i nie działa mi wi fi nie che sie wogóle właczyc .co mam teraz zrobic ?podecie mi linka do romu nowego ale nie modyfikowanego tylko normalny cna2?

teraz mam lepszy problem telefon stoi na logo samsung mega i u góry pisze set warranty :kernel

wp status check sector =0

masakra

zyje ktos?????

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jesteś już bardzo długo na forum więc powinnaś wiedzieć gdzie masz romy open. Co do Twojego problemu, wejdź w tryb recovery i zrób wipe data i wipe cache, stracisz wszystkie dane ale fonik powinien zaskoczyć jak nie, to flash najnowszego romu na Twój fonik i wipe data i wipe cache.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

hej ok,ok :)dałam radę ,pomogło wgranie romu ,teraz po aktualizacji 4.4.2 jest ok :) dziękuję za odpowiedz .mozna zawsze na was liczyc

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

hejjj mam problem chciałam przeinstalowac system 4.4.2 od nowa i nie wiem porobiłam ładnieeee....pisze mi set warranty bit kernel probowalam roznych spoosobow i wgrac 4.2.2 i odin pokazuje fail juz nie mam sil mecze sie caly dzien o co moze chodzic pomozcie prosze

prosze pomozcie probuje roznych sposobow i nic masakra

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zdaje się, że nabiłaś flagę knox i masz zmodyfikowany kernel. Jeżeli telefon działa normalnie to olej to.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zapewne standardową procedure zapomniałaś znów....wejdź w tryb recovery i zrób wipe data i wipe cache, oczywiście stracisz wszystkie dane na foniku ale ożywisz go :-).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

cos ty probowałam sto razy .odin pokazuje fail '(

robię tak i pokazuje sie logo i set warrianty bit kernel non stop tak odin nie chce mi adnego romu wgrac

chyba uwalilam tel na dobre . zawsze cos wykombinowałam a teraz no nie mam pojęcia

musze go kurcze odratowac ale jak .... :( bo nie da rady zyc bez telefonu

pomozecie ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jaki Odin ? Jak wchodzisz w tryb recovery to wszystko robisz z fona a nie Odina....jesteś blondyna ? :-). Nie wiem co wykombinowałaś z fonem ale jeśli faktycznie wszystko już zdechło, to jedyna opcja to poszukać romu 3 plikowego i pit i na nowo go postawić pod warunkiem, że masz wgrane drivery, Odin widzi fona i nie ma problemów z komunikacją.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

chodzi o to ze robilam wipe z poziomu recovery i nic .....wgrywałam rom przez odina i tez nic nie pomogło ....bo pokazuje fail.. a gdzie znajde rom trzyplikowy ?szukam po forach i juz nie wiem co sciagnac

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie mam pojęcia, nie mam go na dysku. Jedne sensowne chyba wyjście w Twoim wypadku, to serwis i użycie boxa czyli postawienie fona na nogi inną metodą :-). Poszukaj w swojej okolicy sprytnego serwisu, oddasz na chwilkę , zapłacisz grosze i fonik znów żywy i daj sobie spokój z zabawą softwerową :-).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jest ok odratowalam go wgralam rom przez cwm i jest ale mam 4.2.2 ten 4.4.2 byl lepszy ale juz nie kombinuje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak już odratowałaś i masz 4.2.2 to nie ma problemu wgrać oryginalny, nie kombinowany rom typu rom open Samsunga :), nie da się tego spaprać już no ale....wiesz jak jest u Ciebie :-).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

hejka .musiałam sie pozegnac z moim galaxy mega :( upadł i ekran sie roztrzaskał :/  ale swieci tyle ze dotyk nie działa .naprawa z wymiana dotyku 130zł wiec po 10 kwietnia daje na serwis bo nie moge bez megi zyc ehhe a teraz mam nokie lubie z win phone 8.1 masakryczny telefon ,nie do ogarnieciaaa.... :D a co u was ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A spoko, pomalutku do przodu, dzięki że pytasz ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszyscy żyją Wiola ale pilnujemy Twój prywatny wątek na forum więc spokojnie czekamy aż powróci Mega :-).

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta