Skocz do zawartości
Samsung Galaxy S9+ ze Snapdragonem 845 | Samsung Galaxy A7 2018 wyłącznie w Polsce, Niemczech i Rosji ?? | Czy Samsung Galaxy S6 dostanie Androida 8.0 OREO? Może, Może… | Samsung Galaxy: Growing Up | Samsung inwestuje w Sztuczną Inteligencję. | Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 |
  • Ogłoszenia

• Dychowski

Forum na jakiś czas wyłączone, nie ma opcji rejesteacji - szukamy ludzi do załogi   28.08.2017

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo i nie dzieje, wyłączyłem opcje nowych rejestracji .Postanowiłem zamknąć forum na jakiś czas czyli do czasu jak znajdą się chętni ażeby go poprowadzić. Proszę się nie rejestrować i nie wysyłać mi maili bo to nie firma usługowa a prywatne forum :-). Pozdrawiam, Dychowski
Gość

[NAVI][ANDROID] Sygic GPS Navigation & Maps v17.3.0

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witaj leszku :) wcisnij 3 kropeczki na ekranie głównym mapy jak masz w opcjach dostepne opcje : Real View - DashCam - Head-up Display to masz FULL wersje Patched

Te 3 opcje co podałam sa płatne i w zwykłej wersji ich nie ma .

Edytowane przez Sara (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
16 minut temu, leszek2204 napisał:

tak mam 3 dostępy

Potwierdzam ;]

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, poiro napisał:

Potwierdzam ;]

do ścisłości  to mamy po 5 elementów  aktywnych 2 nie aktywne :wysmiewa:

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 minut temu, patryk700i napisał:

Jakie hasło bo rozpakować nie mogę 

??? tam niema hasła  plik apk. kopiujemy do telefonu z androidem 

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
15 godzin temu, leszek2204 napisał:

??? tam niema hasła  plik apk. kopiujemy do telefonu z androidem 

sorry, mój błąd, aplikacja do rozpakowywania plików rar na tel pokazywała ze trzeba wpisać hasło, pobrałem inna apk i w niej nie trzeba było

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystko super fajnie a nie orientujecie się kiedy będzie aktualizacja map do sygica? Bo ta kwietniowa już troche przestarzała jest. I szkoda że w sygicu nie ma przystanków autobusowych i tramwajowy i linii jakie z nich jadą. Byłoby super :)

Edytowane przez lukasz_zgz (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 20.09.2017 o 21:01, Sara napisał:

Witaj bugatti415 :) Proszę tu ostatnia wersja finalna : 

Dięki Sara :)

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj Saro

Jak tam pakiecik Sygic OSM  buildings ? :mysli:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Witaj poiro wstawiłam tylko pakiet V900 bo OSM mi się wysypuje i nie działa prawidłowo czyli maps 2017.01 . Więc czekamy na aktualizację . Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Tu też są wstawione w artykule sygic professional : 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj Saro

Podmieniłem w mapie Polska oryginalny plik : na pol.2dc 2017.01 (24.2 mb) z maps downloader 1,7 BeOnRoad może być ? :mysli: wszystko działa :mysli:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Z map downloader nie pobieraj bo mapy sa gołe bez dodatków  i szwankują .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

witam, mam pytanko ktory plik apk zainstalowac mam i czym sie roznia od siebie : Patched APK Patched APK + blocked data/reactivation czy Original APK.

Nie moge zainstalowac poprawnie sygica by dzialal, kiedys wgrywalem folder Sygic na karte pamieci instalowalem APK i ok, a teraz niestety juz nie działa taka metoda.

Edytowane przez grab99 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Metoda dobra, Zainstaluj patched, oryginal, jak sama nazwa wskazuje to oryginalny plik apk.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta