Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[NAVI][ANDROID] Sygic GPS Navigation v16.4.10 / v16.5.1 V2

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
117 odpowiedzi w tym temacie

#1 grzesiek_bu

grzesiek_bu

Administrator honorowy i dożywotni

• 3416 postów

Napisano 04 lipiec 2014 - 17:05

Tu, w tym temacie znajdziecie wszystko do uruchomienia nawigacji Sygic na telefonach z Androidem.... ;]

• 3

#2 Sara

Sara

VIP

• 1346 postów

Napisano 14 czerwiec 2016 - 11:38

Sygic GPS Navigation v16.4.10 ( Android_apk ) Oficjalna Wersja

Sygic GPS Navigation v16.5.1 V2 ( Android_apk )

Maps : Europe / Polska / Cały Świat ( TomTom 2016.10 )

Sygic-GPS_aenrsqw.jpg

Nawigacja GPS i mapy Sygic to najbardziej zaawansowana aplikacja do nawigacji GPS dla systemu Android z mapami offline 3D od firmy TomTom, precyzyjną nawigacją „od drzwi do drzwi” ze wskazówkami głosowymi i bezpłatnymi aktualizacjami map. Aplikacja Nawigacja GPS i mapy Sygic dzięki innowacyjnym funkcjom zapewnia komfortowe i bezpieczne korzystanie z nawigacji. Ostrzeżenia na żywo o ruchu drogowym i policyjnych radarach/fotoradarach pozwalają znaleźć najszybszą trasę i uniknąć opóźnień. Sugestie dotyczące miejsc parkingowych z informacjami o cenach i dostępności. Znajdź najniższe ceny tankowanego paliwa. Atrakcje turystyczne i nawigacja dla pieszych. Funkcja Head-up Display (HUD) pozwalająca na wyświetlanie danych nawigacyjnych na przedniej szybie samochodu...Jeśli podróżujesz, dojeżdżasz do pracy lub jesteś zawodowym kierowcą aplikacja Nawigacja GPS i mapy Sygic jest Twoją uniwersalną mapą.

FUNKCJE :

• Wysokiej jakości mapy TomTom* przechowywane na urządzeniu
• Nawigacja głosowa obejmująca nazwy ulic (TTS)
• Nawigacja offline działająca bez połączenia z Internetem
• Bezpłatne aktualizacje map kilka razy w roku
• Usługa informacji na żywo o ruchu drogowym pozwala znaleźć szybszą trasę i uniknąć korków
• Ostrzeżenia o przenośnych fotoradarach/radarach
• Funkcja Head-up Display (HUD) umożliwiająca wyświetlanie danych nawigacji GPS na przedniej szybie 
• Dynamiczny asystent pasa ruchu i widok skrzyżowań gwarantujące bezpieczną zmianę pasów
• Sugestie dotyczące miejsc parkingowych z informacjami o cenach i dostępności.
• Znajdź najniższe ceny tankowanego paliwa 
• Ostrzeżenia o ostrych zakrętach i przejazdach kolejowych
• Ostrzeżenia o ograniczeniach prędkości na mapie 
• Ostrzeżenia o fotoradarach stacjonarnych
• Alternatywne trasy i wiele punktów przelotowych na trasie
• Wprowadzanie adresu/współrzędnych GPS metodą „kopiuj i wklej”
• Omijanie dróg płatnych w jednym kraju lub na całej trasie
• Nawigacja dla pieszych i atrakcje turystyczne.
• Miliony punktów POI (interesujących miejsc).
• Integracja z samochodowym zestawem audio przez Bluetooth lub przewód
• Funkcja Dashcam, która umożliwia nagrywanie nawet podczas nawigowania

DOSTEPNE MAPY TOMTOM :

Algieria, Andora, Angola, Argentyna, Australia, Austria, Azerbejdżan, Bahrajn, Belgia, Benin, Botswana, Brazylia, Brunei, Bułgarii, Burkina Faso, Kamerun, Kanada, Wyspy Kanaryjskie, Kolumbia, Chorwacja, Czechy, Cypr, Republika Demokratyczna Kongo, Dania, Egipt, Estonia, Finlandia, Francja, Gabon, Ghana, Gibraltar, Grecja, Hong Kong, Węgry, Chile, Indonezja, Iran, Irak, Irlandia, Włochy, Izrael, Indie, Kenia, Kuwejt, Łotwa, Lesotho, Liechtensteinie , Litwa, Luksemburg, Makau, Malezja, Malawi, Mali, Malta, Mauretania, Mauritius, Majotta, Meksyk, Monako, Maroko, Mozambik, Namibia, Holandia, Nowa Zelandia, Niger, Nigeria, Norwegia, Oman, Pakistan, Filipiny, Polska Portugalia, Katar, Republika Konga, Reunion, Rumunia, Rosja, San Marino, Arabia Saudyjska, Senegal, Serbia, Singapur, Słowacja, Słowenia, RPA, Hiszpanii, Suazi, Szwecja, Szwajcaria, Tajwan, Tajlandia, Tanzania, Togo, Tunezja , Turcja, Uganda, Ukraina, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wielka Brytania, Urugwaj, USA, Watykan, Wietnam, Wenezuela, Zambia, Zimbabwe
___________________________________________________________________________________________________________________________________

Oficjalna Wersja - Instalator Sygic GPS Navigation v16.4.10 ( 550 MB )

http://catshare.net/r8I0I0kXnnJO0dxB

Instalator Sygic GPS Navigation v16.5.1 V2 ( 471 MB )

http://catshare.net/cwCLAdlwkqpq2hqi

Sygic Polska ( TomTom 2016.10 )( 279 MB )

http://catshare.net/iZMcZ2FILHoVgP0B

Sygic Europe ( TomTom 2016.10 )( 6.84 GB )

http://catshare.net/vV460hyV0kONwTiy

.

Użytkownik Sara edytował ten post 18 styczeń 2017 - 11:19

• 4

Dołączona grafika

#3 grzesiek_bu

grzesiek_bu

• 3416 postów

Napisano 24 październik 2016 - 12:41

Co to znaczy ta nowa opcja "GREEN MAP"? bo jakoś nie kumam... poza tym wersja 16.3.11 to beta i bez żadnych dodatków od wersji 16.3.09 zmieniono wygląd mapy  ;]

• 0

#4 Docek70

Docek70

Junior Member

• 9 postów

Napisano 24 październik 2016 - 13:01

Czy może ktoś też dorzucić sam plik apk z najnowszą wersją beta?

Jeszcze mam pytanie o Sygic loquendo TTS.
Co to za cudo?
Wiem, że syntezator mowy, ale myślałem, że najlepszym jest Ivona.
Czy ten jest lepszy?
Poza tym prawie 2GB ???!!!

Użytkownik Docek70 edytował ten post 24 październik 2016 - 13:15

• 0

#5 kristofer81

kristofer81
  • 12 postów

Napisano 27 październik 2016 - 15:22

Polecam działa w 100% jestem zadowolny dzięki  ;] .

• 0

#6 bugatti415

bugatti415
  • 15 postów
  • LokalizacjaŚwidnica

Napisano 06 listopad 2016 - 15:24

Witam.
Nie do konca rozumiem co zrobic z tym plikiem GREEN MAPS.Niby jest opis gdzie i z czym go podmienic,ale to nie dziala.Ten plik to apk.Tak jak by to byl plik instalacyjny.
A drugi problem to taki ze od jakiegos czasu przestaly mi dzialac informacje o zdarzeniach na drodze (korki,roboty itp).W opcjach TCM funkcja wlaczona i internet w tel. takze.
Wczesniej mialem wersje 16.2.10 i na poczatku pokazywane byly te informacje na mapie,ale po kilku dniach przestala mi dzialac ta opcja.Byc moze gdzies cos w telefonie przestawilem przez przypadek.A pozatym nawigacja dziala elegancko.
Pomoze ktos ?
HUAWEI P9 android 6.0
Acha i jeszcze jedno,gdzie teraz jest opcja PREZENTACJA TRASY ? Chodzi mi o ta symulację po ustaleniu trasy.

Użytkownik bugatti415 edytował ten post 06 listopad 2016 - 15:50

• 0

#7 grzesiek_bu

grzesiek_bu

• 3416 postów

Napisano 06 listopad 2016 - 17:43

Nie wiem co zawiera wstawka ale plik zmieniający kolor mapy nie jest plikiem .apk, plik do podmiany to world1.mftc...

Tu  masz ten plik - POBIERZ

TMC nie będzie Ci działać, no chyba że kupisz nawigację z Trafficem  ;].    

To, że Ci chwilowo działała to po prostu "niedopatrzenie" Sygica...

Symulacja trasy - wyznaczasz trasę, uruchamiasz nawigację; w prawym dolnym rogu ( 3 kropki )  wywołujesz dodatkowe menu i tam wybierasz "Dane trasy". Pojawi się ekran z danymi trasy, wtedy prawy górny róg ekranuklikasz w 3 kropki  i tam pojawi się okno "podgląd trasy"; wystarczy kliknąć  :)

• 1

#8 bugatti415

bugatti415
  • 15 postów
  • LokalizacjaŚwidnica

Napisano 06 listopad 2016 - 20:43

Nie wiem co zawiera wstawka ale plik zmieniający kolor mapy nie jest plikiem .apk, plik do podmiany to world1.mftc...

Tu  masz ten plik - POBIERZ

TMC nie będzie Ci działać, no chyba że kupisz nawigację z Trafficem  ;].    

To, że Ci chwilowo działała to po prostu "niedopatrzenie" Sygica...

Symulacja trasy - wyznaczasz trasę, uruchamiasz nawigację; w prawym dolnym rogu ( 3 kropki )  wywołujesz dodatkowe menu i tam wybierasz "Dane trasy". Pojawi się ekran z danymi trasy, wtedy prawy górny róg ekranuklikasz w 3 kropki  i tam pojawi się okno "podgląd trasy"; wystarczy kliknąć  :)

Dzieki za odpowiedz.Plik do podmiany koloru mapy rzeczywiscie podales mi calkiem inny niz zawartosc paczki jaka tu jest wstawiona.

Zastanawia mnie tylko dlaczego na telefonie mojej zony ( Sony Aqua M5) TCM dziala normalnie bez wykupionego premium...

Użytkownik bugatti415 edytował ten post 06 listopad 2016 - 21:36

• 0

#9 Sara

Sara

VIP

• 1346 postów

Napisano 06 listopad 2016 - 22:11

Bugatti415 

Tą wersję co wstawiam jest to pełna premium wersja nic już tu nie dodasz TCM ma działać . Pamiętaj że z wersji na wersją są beta więc do testów i we wcześniejszej działało w tej może nie działać a w następnej znów będzie ok . Tak to już jest z wersjami testowymi  :)

Pozdrawiam .

PS . Proponuje odinstalować wersję tą co posiadasz . wyczyścić wszystkie pozostałości po instalacji w pamięci wewnętrznej jak i karty sd bo i tu i tu są śmieci ( folder android i tam szukaj folderu Sygic na sd tak samo na wewnętrznej ) dodatkowo zassaj sobie program do czyszczenia fona ze smieci itd google play : ccleaner . Restart urządzenia i instalacja na nowo wraz z skopiowanym folderem Sygic bo możliwe że robiłeś tylko nakładke programu i nie kopiowałeś folderu bazowego Sygic bo zawsze się tak robi .

• 0

Dołączona grafika

#10 bugatti415

bugatti415
  • 15 postów
  • LokalizacjaŚwidnica

Napisano 06 listopad 2016 - 22:57

Nie wiem co masz na myśli pisząc że zrobiłem tylko nakładkę.
Ja robię to tak : kopiuje zawsze plik apk. oraz folder Sygic z komputera do pamięci telefonu.Potem dołączam telefon od komputera.Wchodzę w moje pliki i instaluje z pliku apk.Niby zawsze tak robiłem.Ale może robię to zle.Proszę o dokładną instrukcję.Z góry dziękuję.
  • 0

#11 Sara

Sara

VIP

• 1346 postów

Napisano 06 listopad 2016 - 23:15

Nakładka to tzw instalacja pliku apk ( nowa na starą bez dezinstalacji ) bez nowych plików bazowych ( folder Sygic ) chodzi głównie o to ażeby każda nowa wersja chodziła stabilnie zawsze polecam odinstalowac stara i wykasowac wszystkie smieci zwiazane z sygicem aby nic sie nie gryzlo bo potem sa własnie problemy ze cos nie dziala albo czegos brak.

• 0

Dołączona grafika

#12 bugatti415

bugatti415
  • 15 postów
  • LokalizacjaŚwidnica

Napisano 06 listopad 2016 - 23:25

Dzięki.Jutro zrobię jeszcze raz wszystko od początku wraz z czyszczeniem folderów android.Bo nie daje mi spokoju ta opcja TCM
  • 0

#13 grzesiek_bu

grzesiek_bu

• 3416 postów

Napisano 09 listopad 2016 - 19:08

Jest już wersja 16.4.1... ;]

• 0

#14 woos

woos

Junior Member

• 25 postów

Napisano 09 listopad 2016 - 19:57

Zapewne beta?
Zapewne beta?
  • 0

#15 grzesiek_bu

grzesiek_bu

• 3416 postów

Napisano 09 listopad 2016 - 20:31

Oczywiście, zresztą jak większość zamieszczonych tu wersji 😆

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
  • 1

#16 bugatti415

bugatti415
  • 15 postów
  • LokalizacjaŚwidnica

Napisano 12 listopad 2016 - 09:56

Kiedy do pobrania ?  :mysli:

• 0

#17 grzesiek_bu

grzesiek_bu

• 3416 postów

Napisano 12 listopad 2016 - 10:02

Kiedy tylko chcesz, wystarczy tylko odwiedzić 1 post....

Jest już kolejna beta - 16.4.2....

• 0

#18 bugatti415

bugatti415
  • 15 postów
  • LokalizacjaŚwidnica

Napisano 12 listopad 2016 - 10:45

Aaa...A ja caly czas pod ostatnim postem ślęczę  ;]

• 0

#19 bugatti415

bugatti415
  • 15 postów
  • LokalizacjaŚwidnica

Napisano 29 listopad 2016 - 21:40

Ja tam w poprzedniej wersji zadnych bledow nie zauwazylem,poza tym ze nie dziala na moim telefonie opcja TMC.Pozdrawiam SARA :)

• 0

#20 grzesiek_bu

grzesiek_bu

• 3416 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 22:50

Nowości jest więc .... między innymi powrócił pasek postępu trasy z zaznaczonymi danymi Traffica.....

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych