Skocz do zawartości
Samsung Galaxy A7 2018 wyłącznie w Polsce, Niemczech i Rosji ?? | Czy Samsung Galaxy S6 dostanie Androida 8.0 OREO? Może, Może… | Samsung Galaxy: Growing Up | Samsung inwestuje w Sztuczną Inteligencję. | Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 | Samsung rzuca wyzwanie Ice Bucket Challenge |
  • Ogłoszenia

• Dychowski

Forum w przebudowie - rekonstrukcja   28.08.2017

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo, postanowiłem wskrzesić to forum i zaktualizować do najnowszej wersji IPB, poprawić wszystkie błędy techniczne, poprawić grafikę, design i po tych technicznych akcjach, przejść do przebudowy całego forum tak ażeby było aktualne i na bieżąco. Z tejże racji pokażą się nowi moderatorzy, nowa załoga a jeśli wśród Was są fani tej marki i chcieliby dołączyć do nowej załogi forum, zapraszam na PW. Forum powinno być gotowe do końca września gdyż jest to masa pracy, dodawanie wszystkich modeli których nie było etc. Uzbrojcie się cierpliwość a za chwilkę będziecie mogli z nowego forum lepiej i wygodniej korzystać.   Pozdrawiam, Dychowski
Contritio

I9003, problem z wgraniem androida

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie ;)

Jest to mój pierwszy post na tym forum więc proszę mnie nie zagryźć za brak konkretnego języka w tym temacie.

Mianowicie posiadam od brata samsunga SL i9003. Obecnie posiadam starego GT-5830 ale to nie ma zbytnio znaczenia.

Telefon był na systemie 2.1.1, z racji iż nie działało większość aplikacji nowych, postanowiłem że wgrac 4.1.1 co okazało się kompletną klapą. W tym celu postanowiłem ponownie przeprowadzić fleshowanie w Odinie w celu przywrócenia telefonu do 2.3.6, niestety tu jednak wydarzyła się rzecz nieprzewidziana, telefon zwiessił się na logo, zaś na głośniej+home+power kompletnie nie reaguje. Jedynym możliwym sposobem jest odpalenie go w tryb download oraz Odin go widzi, by coś do niego wczepić.

Generalnie zależy mi by do oficjalnego androida go przywrócić czyli 2.3.6. Drodzy użytkownicy, administratorowie,moderatorzy itd. proszę was o pomoc. Konkretnie potrzebuje instruktarzu jak dokonać instalacji by wszystko zgranie działało. :)

PS: Przeszukiwałem już forum w tym celu, z racji iż większość takich tematów które by mi pomogły są z 2011, z tej też racji niestety linki do poszczególnych downloadów są wygaśnięte. :(

Pozdrawiam 

Z góry za pomoc serdecznie dziękuje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj,

Nie bardzo pewnie będzie potrzebna nasza pomoc bo jeśli udało Ci się wrzucić jakiegoś roma to już załapałeś o co chodzi :-).

Linków dużo zdechłych bo serwery usuwają, hostingi dokładniej mówiąc ale zawsze możesz poprosić o coś co Ci potrzeba i możemy to mieć na dyskach ale rom którego szukasz akurat link żyje na forum :

Posiłkować się możesz poradnikiem :

http://supportsamsung.pl/topic/4528-guidei9003-poradnik-flashowania-gb-23456-kpekpnkpqkpule4/

Jak nadal będzie problem, pisz pomożemy inaczej.

Pozdrawiam.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

EDIT: Przeprowadziłem wszystko jak w poszczególnych krokach, wszystko działa jak należy! Bardzo dziękuje! :)

PS: czy wersja pasma podsawowego to I9003XLE4 ?

Edytowane przez Contritio (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na to pytanie już nie odpowiem ale nie stresuj się takimi detalami :-).

Bardzo się cieszę, że fonik już ożył i wszystko działa OK ale w razie problemów pisz, zawsze pomożemy.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak wszystko działa jak należy, pół dnia już testuje wiele rzeczy w telefonie i jest w 100% ok! 

Dziękuje raz jeszcze.

Pytanie moje jest, czy należy wykonać kalibracje baterii? Bowiem kiedyś słyszałem o czymś takim i zastanawiam się w ciągu dalszym czy należy to wykonać aby bateria była oszczędniej wykorzystywana w raz z pojawieniem się nowego androida. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie przy tej baterii więc sensowniejszym będzie jak będziesz sobie testował różne apki, nawigacje i inne użyteczne aplikacje bo wtedy będziesz happy z fonika :-).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta