Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Hasło na telefonie juz zawsze?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 n.kocol123

n.kocol123
  • 2 postów

Napisano 18 grudzień 2014 - 00:04

Witam, ostatnio zaktualizowalam swój telefon (samsung galaxy s4 mini) i coś się stało złego.. Mianowicie kiedy założyłam hasło na telefon nie da się go wyłączyć... I mogę jedynie zmieniać hasło na inne .. Nawet nie mogę przestawić na wzór.. A jednak wpisywanie cały czas hasła jest trochę denerwujące.. Jest napisane, ze zależy to od administratora, ale wszystko juz probowalam zmieniać w związku z tym.. Co mogło się stać? I jak to naprawić? Bardzo proszę o pomoc!
  • 0

#2 EdiMar

EdiMar

Administrator

• 1608 postów
  • LokalizacjaElbląg

Napisano 18 grudzień 2014 - 06:48

Napisałeś nie w tym dziale - masz Samsung galaxy s4 mini a post umieściłeś w N7000. Nigdy nie ustawiałem hasła w telefonie ale jak masz rom open to może zrób przywracanie do ustawień fabrycznych?

• 0

Jeżeli Ci pomogłem - kliknij zieloną strzałkę!;]

#3 n.kocol123

n.kocol123
  • 2 postów

Napisano 18 grudzień 2014 - 08:05

Przepraszam, jestem nowa.. I nie znam sie na tym :/ no to nic nie dało
  • 0

#4 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6812 postów

Napisano 18 grudzień 2014 - 11:39

Witaj,

Również nie miałem takich jaj ale w takim wypadku zapewne ratowałbym się najpierw trybem recovery i zrobieniem wipe data i wipe cache czyli coś tak jak ustawienia fabryczne w której to opcji stracisz wszystkie dane na fonie a jakby to nie pomogło, zmiana romu i jeszcze raz wipe data i wipe cache z poziomu recovery. Zapewne będzie większy problem z Tobą bo pewnie nie bardzo wiesz co piszę i tu trzeba będzie wszystko od początku....no ale zobaczmy co odpiszesz, może coś łapiesz :-).

Pozdrawiam.

• 0

#5 Georgi84

Georgi84

Member

• 176 postów

Napisano 19 grudzień 2014 - 09:56

Reset do ustawień fabrycznych można też zrobić z poziomu ustawień: ustawienia/kopia zapasowa i resetowanie(jakoś tak, piszę wg. swojej Xperii M2).
Zrób sobie backup smsów za pomocą SMS Backup&Recovery, wyeksportuj kontakty na kartę SD.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych