Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[Q][G900f] Open rom - gwarancja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 mwolf

mwolf
  • 2 postów

Napisano 13 luty 2015 - 13:39

Witam.

Niedawno nabyłem Samsunga Galaxy S5lte G900F i chciał bym zmienić brandowany soft plusa na Open.

Czy wgrywając go zgodnie z poradnikiem zamieszczonym na tym forum, przy późniejszych problemach z telefonem oddając go na gwarancję będę musiał ponownie wgrywać brandowany firmware lub czy wgrywajac firmware open utracę gwarancję?

Z góry dzięki za odpowiedź.

• 0

#2 mavrik84

mavrik84

Moderator Globalny

• 898 postów

Napisano 13 luty 2015 - 14:42

wgrywajac rom open nie stracisz praw gwarancyjnych gdyz zadna flaga ani licznik nie zostana nabite. co do oddania sprzetu na gwarancje to zalezy na kogo trafisz w serwisie, jeden nie bedzie robil zadnych problemow, inny bedzie sie czepial i rzucal klody pod nogi. ale czy to taki problem wrocic do brandowanego romu?5min roboty i nie masz stresu ze trafisz na jakiego jelopa.

• 1

Tworzymy to Forum z pasją dla pasji....
Nie bądź bierny i pomóż nam je tworzyć
Chcesz podziękować? Kliknij zieloną strzałkę pod postem

#3 mwolf

mwolf
  • 2 postów

Napisano 13 luty 2015 - 23:41

wgrywajac rom open nie stracisz praw gwarancyjnych gdyz zadna flaga ani licznik nie zostana nabite. co do oddania sprzetu na gwarancje to zalezy na kogo trafisz w serwisie, jeden nie bedzie robil zadnych problemow, inny bedzie sie czepial i rzucal klody pod nogi. ale czy to taki problem wrocic do brandowanego romu?5min roboty i nie masz stresu ze trafisz na jakiego jelopa. 

Dzięki bardzo za odpowiedz.

Pozdrawiam.

Jest jeszcze jedno nurtujące mnie pytanie, czy jak wgram romik G900FXXU1ANCE 4.4.2 to znikną mi wszystkie śmieciowate aplikacje plusa i po podłączeniu do KIES znajdzie mi aktualizację do 5.0 czy będę miał nie brandowany sofa ale KIES nadal będzie widział że telefon jest z plusa a co za tym idzie nie będzie widział aktualizacji do 5.0?

Z góry dzięki za odpowiedz.

• 0

#4 mavrik84

mavrik84

Moderator Globalny

• 898 postów

Napisano 14 luty 2015 - 02:19

lizaki dopiero wchodza i powiem szczerze nie wiem czy zmieni ci sie csc na xeo czy zostanie na pls. zapodaj odrazu lizakiem niebrandowanum a wszystkie smieci z plusa beda juz tylko niemilym wspomnieniem
  • 1

Tworzymy to Forum z pasją dla pasji....
Nie bądź bierny i pomóż nam je tworzyć
Chcesz podziękować? Kliknij zieloną strzałkę pod postem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych