Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Proces - System Android - zużycie baterii

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Artixoon

Artixoon

Junior Member

• 4 postów

Napisano 25 luty 2015 - 11:29

Witam wszystkich.

Skusiłem się tydzień temu, aby zainstalować Xposed Framework oraz moduł Wanam Xposed, które dają fajne możliwości zmodyfikowania zrotowanego, stockowego oprogramowania.
Wszystko fajnie działało, ale pojawiło się zjawisko które powoduje drenaż baterii poprzez System Android.
W żaden sposób nie mogłem wykonać factory reset ponieważ nie działała kombinacja klawiszy: vol+>home>power,
więc postanowiłem przeinstalować soft będąc przy tym "święcie przekonany", że zjawisko zniknie zaraz po tym zabiegu (oczywiście full wipe po wgraniu oprogramowania)
Niestety nie pomogło i proces System Android jest cały czas na miejscu pierwszym czasami drugim wchodząc w informacje o baterii.

Czy ktoś miał może podobne doświadczenia i wie jak się z problemem uporać, bo nie wiem czy idę dobrym tokiem myślenia, że pomogłoby wgranie softu z plikiem PIT którego nijak znaleźć w sieci nie mogę do i9295.
Moja wersja oprogramowania to android 4.2.2 I9295XXUAMF5 i przy tej wersji chciałbym pozostać.

Dziękuję za ewentualne sugestie i pozdrawiam

• 0

#2 gorbek

gorbek

Junior Member

• 19 postów

Napisano 09 lipiec 2015 - 12:58

U mnie też System Android jest na 1 i 2 miejscu jeśli telefon leży  na czuwaniu , lub Usługi Google albo Ekran zależy czy się bawisz czy nie .

Generalnie jak się nie bawie tylko dzwonie to wytrzyma mi do 2 dni jak się bawie to dzień albo kilka godzin :liczy:

Żeby zostać przy 4.2.2 musiał byś zrobić flash softem 3 plikowym jeśli znajdziesz. A plik PIT jest na tym forum . Jeśli wgrasz kitkat 4.4 to już nie wrucisz do JB4.2.2 ,

A w kitkat 4.4 uciążliwe jest kożystania z karty SD , jest aplikacja ktura rozwiązuje ten problem ale potrzebny jest ROOT    Tu jest--->https://play.google....app.sdfix&hl=pl

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych