Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[Q][I9001] TWRP błąd przy flashowaniu ??

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 lsebastian

lsebastian

Member

• 105 postów

Napisano 14 wrzesień 2015 - 21:19

Witam wgrałem niedawno rom [4.4.4][KTU84Q] CyanogenMod 11.0 by ADC-Team - Release 17 ale telefon zaczął wieszać więc chciałem wgrać [OFFICIAL] Ehndroix V 14.10.23 przez twrp2.8.1.0.

Zrobiłem wipe data, dalvik cache, system, internal i sd card. Gdy próbowałem wgrać rom z zipa przez TWRP, pojawił się error. Prawdopodobnie przez to że nie może odnalezć TWRP, wygląda to jak zdjęciu z tego linka

Co można teraz zrobić, aby uruchomić OS na telefonie........ może spróbować przez odina wgrać rom ? 

Dodam jeszcze że partycja ma format plików ext4, nie wiem czy ma to jakieś znaczenie ? 

Nie można też wejść do recorvey po tym ja zrobiłem reboot, telefon się wyłącza po tym jak pojawia się logo samsunga.

Użytkownik lsebastian edytował ten post 14 wrzesień 2015 - 21:43

• 0

http://www.sldesign.xcl.pl/ - grafika 2D/3D, www

#2 Kwietniu

Kwietniu
  • 69 postów

Napisano 14 wrzesień 2015 - 22:44

A jak z Download mode ? (-Vol+Power) Myślę że jak nie wchodzi Ci w TWRP to pozostaje tylko Odin, ale do tego to już jest forum. Skoro usunąłeś całą zawartość SD card i internal sd, to nic dziwnego że czegoś tam nie może znaleźć. Jak tel wchodzi Ci w download mode, odpalaj odina i wgraj ROM, potem zgodnie z tym co robiłeś wcześniej, z tym że do Ehndroixa i innych 4.x.x raczej TWRP 2.7.1.0 chyba że w wątku z ROM'em pisze o 2.8.1.0. Wszystko opisane na forum. Następnym razem proponuje skopiować sobię wszystko na sd card (karta zewnętrzna) i nie formatować jej, potem z niej flash i gitara. Napisz czy sobie poradziłeś i jak będziesz miał jeszcze jakiś problem, postaram się pomóc.

Użytkownik Kwietniu edytował ten post 14 wrzesień 2015 - 22:47

• 1

#3 lsebastian

lsebastian

Member

• 105 postów

Napisano 14 wrzesień 2015 - 23:00

Dzięki za odpoweidz, udało sie uruchomić androida po wgraniu odinem, romu XXKP4Rooted.

Sprubuję następnym razem Ehndroixa jak proponujesz, wgrać przez twrp 2.7.1.0.

Co do ścieżki romu to był on na SD bo, przenosiłem go z zewnętrznej karty na wewnętrzną, używając file menager w TWRP....... ale jakkolwiek z zewnętrznej czy wewnętrznej nie mogłem zainstalować softu. 

Użytkownik lsebastian edytował ten post 14 wrzesień 2015 - 23:09

• 0

http://www.sldesign.xcl.pl/ - grafika 2D/3D, www

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych