Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Q][N915FY]Czy warto kupić note edge?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 horta

horta
  • 40 postów

Napisano 18 wrzesień 2015 - 18:21

Witam, przymierzam się do zmiany mojego note 2 i nie wiem czy warto kupić EDGE czy może note 4. Edge wygląda nieźle ale chciałbym zasięgnąć opinii jakiegoś użytkownika żeby się upewnić.
  • 0

#2 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6844 postów

Napisano 18 wrzesień 2015 - 19:08

Witaj,

Używam na co dzień od początku istnienia prawie i zamiast pisać eh oh, polecę kuknij na filmiki i recenzje i tak np. :

Filmiki dokładnie obrazują co chcesz kupić i pokazują pełną krase fonika, dla mnie idealny i jedyny w swoim rodzaju.

• 1

#3 Radek

Radek

Moderator Globalny

• 2905 postów

Napisano 18 wrzesień 2015 - 19:10

Witaj , miałem obydwa modele i każdy z nich zasługuje na uwagę. Najlepiej wybierz się do sklepu i sam porównaj te dwa modele. Ja osobiście jestem za Note Edge. Pozdrawiam

• 1
<p>Samsung Galaxy S8+

#4 horta

horta
  • 40 postów

Napisano 18 wrzesień 2015 - 19:36

Dzięki za odpowiedź, w sklepie byłem wiele razy i za każdym kolejnym mam większy problem z wyborem. W necie jest dużo opinii ale i tak wszystko się kończy słowami: "bierz ajfona" wiec zapytałem na forum...
  • 0

#5 horta

horta
  • 40 postów

Napisano 20 wrzesień 2015 - 19:59

Witam, kupiłem edge, jak narazie jestem zadowolony.
Powiedzcie jeszcze czy warto aktualizować do lollipopa?

Użytkownik horta edytował ten post 20 wrzesień 2015 - 20:01

• 0

#6 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6844 postów

Napisano 20 wrzesień 2015 - 21:43

Srajfony też przerabiałem i nigdy w życiu nie popełnię tego błędu i doskonale wiemy, że Samsung też nie jest bez błędny ale mimo wszystko na chwilę obecną, jest bezkonkurencyjny a testuje dużo.

Co do lizaka to są dwie szkoły, jedna przeciw , druga ZA, ja zawsze wgrywam co najnowsze bo wiadomo, powinno być lepsze i moim zdaniem, tak jest w tym przypadku ale to już sam musisz podjąć decyzję.

Z edge powinieneś długo być zadowolony bo to jedyny taki fonik, nie zamierzam się go pozbywać :-).

Pozdrawiam kolego.

• 0

#7 horta

horta
  • 40 postów

Napisano 22 wrzesień 2015 - 12:51

Właśnie odebrałem trzeci eglęplarz edge, dwa poprzednie miały feler. Pierwszy nie łapał ostrości na aparacie, drugi miał plamy na wyświetlaczu krawędziowym. Do trzech razy sztuka bo więcej mi nerwów nie wystarczy jego mać...
  • 0

#8 Wiatrak99

Wiatrak99

Junior Member

• 21 postów

Napisano 22 wrzesień 2015 - 17:22

Właśnie odebrałem trzeci eglęplarz edge, dwa poprzednie miały feler. Pierwszy nie łapał ostrości na aparacie, drugi miał plamy na wyświetlaczu krawędziowym. Do trzech razy sztuka bo więcej mi nerwów nie wystarczy jego mać...

To sprawdź jeszcze czy ekran na środku nie odkleja się od płyty. Ja w dwóch sztukach tak miałem. Po naduszeniu (trochę silniejszym) słychać było jak "chlupie". Pierwszy oddałem, drugi olałem i po 3 dniach mu przeszło. :)

Teraz bawię się Ajfonem i skubany trzeszczy obudowa w prawym dolnym rogu. Kosztują te telefony tyle że furę można za to kupić a taki badziew wychodzi czasem że szkoda pisać. A potem bujaj się z serwisem - a o tym to mógłym książkę napisać wysłałem tam już chyba parę setek do naprawy.

• 0

#9 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6844 postów

Napisano 22 wrzesień 2015 - 17:55

Cóż Ci mogę napisać kolego horta, masz pecha ale mam nadzieję, że wreszcie 3 egzemplarz będzie OK i będziesz zadowolony. To, że coraz więcej idzie się na kase nie jakoś, coraz więcej bubli mamy to niestety prawda i tu nie ważne czy srajfon czy samsung, lg czy sony, takie czasy Panowie, kasa, kasa a klient niech płaci i płacze.

• 0

#10 zywcio

zywcio

Junior Member

• 6 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 25 wrzesień 2015 - 08:24

Używałem nota EDGE przez ponad pół roku, byłem bardzo zadowolony z tego telefonu. Niestety moja ciekawość zmusiła mnie do zmiany na Samsunga s6 edge + i powiem szczerze że trochę żałuję. Brakuje mi funkcji nota, wyświetlacz jest mniejszy i to znacznie po mimo przekątnej 5,7cala. Poza tym w Note edge wyświetlacz krawędziowy ma sporo funkcji. W s6 edge pełni on funkcję estetyczną 5 kontaktów i 5 aplikacji to jakiś żart :)
Na dzień dzisiejszy polecam każdemu nota EDGE
  • 1

#11 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6844 postów

Napisano 25 wrzesień 2015 - 09:35

Dzięki za info zywcio, własnie chciałem zrobić ten sam numer jak Ty no i na szczęście powstrzymałeś mnie przez tym bandyckim numerem :-).

• 0

#12 horta

horta
  • 40 postów

Napisano 27 wrzesień 2015 - 11:45

Wygląda na to że trzecia sztuka jest ok, przyjemny telefon tylko z akcesoriami dedykowanymi trochę słabo. Też oglądałem s6+ edge, ale ten ekran jest chyba mniej wywinięty i ta belka za bardzo musiałaby zachodzić na ekran główny. Mysle że dlatego trochę uprosścili jego funkcjonalnosc.
  • 0

#13 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6844 postów

Napisano 27 wrzesień 2015 - 19:03

Hm...nie bardzo wiem o jakich akcesoriach dedykowanym mówisz bo mam kilka i nie ma problemu, dock station czyli ładowarka biurkowa, ładowarka przenośna wraz z zapasową baterią, masz duży wybór słuchawek, etui itd., czego Ci brakuje ? 

• 0

#14 horta

horta
  • 40 postów

Napisano 27 wrzesień 2015 - 19:34

Miałem problem żeby etui jakieś przyzwoite kupic, chcialem najpierw w sklepie stacjonarnym obejrzeć organoleptycznie. Do zwykłego note jest większy wybór, ale w końcu nalazłem.
Wie ktoś może jak szybko ładuje ładowarka qi?
Miałem w note2 chiński zestaw, ladowarka+ odbiornik ale strasznie się telefon grzał i ładowanie trwało wieki (460ma). Do edge można kupić oryginalne plecki i ładowarkę tylko czy to ładuje w przyzwoitym czasie???
  • 0

#15 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6844 postów

Napisano 27 wrzesień 2015 - 19:43

Ja korzystam z takiego rozwiązania dodatkowego :

http://allegro.pl/ba...5669617099.html

Etui Stilgut:

http://allegro.pl/st...5665739729.html

To Ci wystarczy, do tego karta SD Sandisk 64 gb, ładowarka biurkowa i masz radość i problem z głowy :-).

• 0

#16 Wiatrak99

Wiatrak99

Junior Member

• 21 postów

Napisano 29 wrzesień 2015 - 18:35

Ja kupiłem tylko plecy QI i dodatkową baterię z "pudełkiem" do ładowania niezależnego.

Używałem nota EDGE przez ponad pół roku, byłem bardzo zadowolony z tego telefonu. Niestety moja ciekawość zmusiła mnie do zmiany na Samsunga s6 edge + i powiem szczerze że trochę żałuję. Brakuje mi funkcji nota, wyświetlacz jest mniejszy i to znacznie po mimo przekątnej 5,7cala. Poza tym w Note edge wyświetlacz krawędziowy ma sporo funkcji. W s6 edge pełni on funkcję estetyczną 5 kontaktów i 5 aplikacji to jakiś żart :)
Na dzień dzisiejszy polecam każdemu nota EDGE

Chcesz powiedzieć że nie ma aplikacji na panel takich jak na note edge 4??? Tych które są w markecie nie da się zainstalować?? Jeśli tak to podziękuję bo właśnie do mnie jedzie...

• 0

#17 horta

horta
  • 40 postów

Napisano 07 październik 2015 - 20:18

To sprawdź jeszcze czy ekran na środku nie odkleja się od płyty. Ja w dwóch sztukach tak miałem. Po naduszeniu (trochę silniejszym) słychać było jak "chlupie". Pierwszy oddałem, drugi olałem i po 3 dniach mu przeszło. :)
Teraz bawię się Ajfonem i skubany trzeszczy obudowa w prawym dolnym rogu. Kosztują te telefony tyle że furę można za to kupić a taki badziew wychodzi czasem że szkoda pisać. A potem bujaj się z serwisem - a o tym to mógłym książkę napisać wysłałem tam już chyba parę setek do naprawy.

Na początku było ok, ale po kilku dniach zaczęło się odklejać... oddałeś do serwisu czy do sklepu?, czy był problem z wymianą? I czy wiadomo dlaczego się tak dzieje, czy to konkretny egzemplarz czy też ten model tak ma?
Nie mam już siły do tego edga...
  • 0

#18 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6844 postów

Napisano 07 październik 2015 - 20:36

Mam go od początku i nic się nie dzieje, padł na podłogę kilka razy itd., i nic, widocznie mieliście pecha i jakaś wadliwa seria albo nie wiem....używam go na co dzień intensywnie i nie mam problemów.

• 0

#19 horta

horta
  • 40 postów

Napisano 07 październik 2015 - 21:46

Zastanawiam się czy to serwisować czy z tym żyć. Od ręki pewnie nie wymieniają a i strach pomyśleć co jeszcze może mnie spotkać w kolejnych egzemplarzach...
  • 0

#20 Wiatrak99

Wiatrak99

Junior Member

• 21 postów

Napisano 07 październik 2015 - 23:03

Na początku było ok, ale po kilku dniach zaczęło się odklejać... oddałeś do serwisu czy do sklepu?, czy był problem z wymianą? I czy wiadomo dlaczego się tak dzieje, czy to konkretny egzemplarz czy też ten model tak ma?
Nie mam już siły do tego edga...

Moje rozwiązanie cię niestety nie urządzi. Współpracuję z serwisem na trochę innych zasadach niż zwykły klient. Mi wymienili od reki , ale wątpię żeby to było zwyczajowe rozwiązanie.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych