Skocz do zawartości
Samsung Galaxy: Growing Up | Samsung inwestuje w Sztuczną Inteligencję. | Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 | Samsung rzuca wyzwanie Ice Bucket Challenge | Samsung Galaxy Mega 2 w przedsprzedaży | Aparat w Samsungu Galaxy Note 4 |
  • Ogłoszenia

• Dychowski

Forum w przebudowie - rekonstrukcja   28.08.2017

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo, postanowiłem wskrzesić to forum i zaktualizować do najnowszej wersji IPB, poprawić wszystkie błędy techniczne, poprawić grafikę, design i po tych technicznych akcjach, przejść do przebudowy całego forum tak ażeby było aktualne i na bieżąco. Z tejże racji pokażą się nowi moderatorzy, nowa załoga a jeśli wśród Was są fani tej marki i chcieliby dołączyć do nowej załogi forum, zapraszam na PW. Forum powinno być gotowe do końca września gdyż jest to masa pracy, dodawanie wszystkich modeli których nie było etc. Uzbrojcie się cierpliwość a za chwilkę będziecie mogli z nowego forum lepiej i wygodniej korzystać.   Pozdrawiam, Dychowski
horta

[Q][N915FY]Czy warto kupić note edge?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do zmiany mojego note 2 i nie wiem czy warto kupić EDGE czy może note 4. Edge wygląda nieźle ale chciałbym zasięgnąć opinii jakiegoś użytkownika żeby się upewnić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj,

Używam na co dzień od początku istnienia prawie i zamiast pisać eh oh, polecę kuknij na filmiki i recenzje i tak np. :

Filmiki dokładnie obrazują co chcesz kupić i pokazują pełną krase fonika, dla mnie idealny i jedyny w swoim rodzaju.

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj , miałem obydwa modele i każdy z nich zasługuje na uwagę. Najlepiej wybierz się do sklepu i sam porównaj te dwa modele. Ja osobiście jestem za Note Edge. Pozdrawiam

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki za odpowiedź, w sklepie byłem wiele razy i za każdym kolejnym mam większy problem z wyborem. W necie jest dużo opinii ale i tak wszystko się kończy słowami: "bierz ajfona" wiec zapytałem na forum...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Srajfony też przerabiałem i nigdy w życiu nie popełnię tego błędu i doskonale wiemy, że Samsung też nie jest bez błędny ale mimo wszystko na chwilę obecną, jest bezkonkurencyjny a testuje dużo.

Co do lizaka to są dwie szkoły, jedna przeciw , druga ZA, ja zawsze wgrywam co najnowsze bo wiadomo, powinno być lepsze i moim zdaniem, tak jest w tym przypadku ale to już sam musisz podjąć decyzję.

Z edge powinieneś długo być zadowolony bo to jedyny taki fonik, nie zamierzam się go pozbywać :-).

Pozdrawiam kolego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie odebrałem trzeci eglęplarz edge, dwa poprzednie miały feler. Pierwszy nie łapał ostrości na aparacie, drugi miał plamy na wyświetlaczu krawędziowym. Do trzech razy sztuka bo więcej mi nerwów nie wystarczy jego mać...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie odebrałem trzeci eglęplarz edge, dwa poprzednie miały feler. Pierwszy nie łapał ostrości na aparacie, drugi miał plamy na wyświetlaczu krawędziowym. Do trzech razy sztuka bo więcej mi nerwów nie wystarczy jego mać...

To sprawdź jeszcze czy ekran na środku nie odkleja się od płyty. Ja w dwóch sztukach tak miałem. Po naduszeniu (trochę silniejszym) słychać było jak "chlupie". Pierwszy oddałem, drugi olałem i po 3 dniach mu przeszło. :)

Teraz bawię się Ajfonem i skubany trzeszczy obudowa w prawym dolnym rogu. Kosztują te telefony tyle że furę można za to kupić a taki badziew wychodzi czasem że szkoda pisać. A potem bujaj się z serwisem - a o tym to mógłym książkę napisać wysłałem tam już chyba parę setek do naprawy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cóż Ci mogę napisać kolego horta, masz pecha ale mam nadzieję, że wreszcie 3 egzemplarz będzie OK i będziesz zadowolony. To, że coraz więcej idzie się na kase nie jakoś, coraz więcej bubli mamy to niestety prawda i tu nie ważne czy srajfon czy samsung, lg czy sony, takie czasy Panowie, kasa, kasa a klient niech płaci i płacze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Używałem nota EDGE przez ponad pół roku, byłem bardzo zadowolony z tego telefonu. Niestety moja ciekawość zmusiła mnie do zmiany na Samsunga s6 edge + i powiem szczerze że trochę żałuję. Brakuje mi funkcji nota, wyświetlacz jest mniejszy i to znacznie po mimo przekątnej 5,7cala. Poza tym w Note edge wyświetlacz krawędziowy ma sporo funkcji. W s6 edge pełni on funkcję estetyczną 5 kontaktów i 5 aplikacji to jakiś żart :)

Na dzień dzisiejszy polecam każdemu nota EDGE

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki za info zywcio, własnie chciałem zrobić ten sam numer jak Ty no i na szczęście powstrzymałeś mnie przez tym bandyckim numerem :-).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wygląda na to że trzecia sztuka jest ok, przyjemny telefon tylko z akcesoriami dedykowanymi trochę słabo. Też oglądałem s6+ edge, ale ten ekran jest chyba mniej wywinięty i ta belka za bardzo musiałaby zachodzić na ekran główny. Mysle że dlatego trochę uprosścili jego funkcjonalnosc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hm...nie bardzo wiem o jakich akcesoriach dedykowanym mówisz bo mam kilka i nie ma problemu, dock station czyli ładowarka biurkowa, ładowarka przenośna wraz z zapasową baterią, masz duży wybór słuchawek, etui itd., czego Ci brakuje ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miałem problem żeby etui jakieś przyzwoite kupic, chcialem najpierw w sklepie stacjonarnym obejrzeć organoleptycznie. Do zwykłego note jest większy wybór, ale w końcu nalazłem.

Wie ktoś może jak szybko ładuje ładowarka qi?

Miałem w note2 chiński zestaw, ladowarka+ odbiornik ale strasznie się telefon grzał i ładowanie trwało wieki (460ma). Do edge można kupić oryginalne plecki i ładowarkę tylko czy to ładuje w przyzwoitym czasie???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja korzystam z takiego rozwiązania dodatkowego :

Etui Stilgut:

To Ci wystarczy, do tego karta SD Sandisk 64 gb, ładowarka biurkowa i masz radość i problem z głowy :-).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja kupiłem tylko plecy QI i dodatkową baterię z "pudełkiem" do ładowania niezależnego.

Używałem nota EDGE przez ponad pół roku, byłem bardzo zadowolony z tego telefonu. Niestety moja ciekawość zmusiła mnie do zmiany na Samsunga s6 edge + i powiem szczerze że trochę żałuję. Brakuje mi funkcji nota, wyświetlacz jest mniejszy i to znacznie po mimo przekątnej 5,7cala. Poza tym w Note edge wyświetlacz krawędziowy ma sporo funkcji. W s6 edge pełni on funkcję estetyczną 5 kontaktów i 5 aplikacji to jakiś żart :)
Na dzień dzisiejszy polecam każdemu nota EDGE

Chcesz powiedzieć że nie ma aplikacji na panel takich jak na note edge 4??? Tych które są w markecie nie da się zainstalować?? Jeśli tak to podziękuję bo właśnie do mnie jedzie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To sprawdź jeszcze czy ekran na środku nie odkleja się od płyty. Ja w dwóch sztukach tak miałem. Po naduszeniu (trochę silniejszym) słychać było jak "chlupie". Pierwszy oddałem, drugi olałem i po 3 dniach mu przeszło. :)

Teraz bawię się Ajfonem i skubany trzeszczy obudowa w prawym dolnym rogu. Kosztują te telefony tyle że furę można za to kupić a taki badziew wychodzi czasem że szkoda pisać. A potem bujaj się z serwisem - a o tym to mógłym książkę napisać wysłałem tam już chyba parę setek do naprawy.

Na początku było ok, ale po kilku dniach zaczęło się odklejać... oddałeś do serwisu czy do sklepu?, czy był problem z wymianą? I czy wiadomo dlaczego się tak dzieje, czy to konkretny egzemplarz czy też ten model tak ma?

Nie mam już siły do tego edga...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam go od początku i nic się nie dzieje, padł na podłogę kilka razy itd., i nic, widocznie mieliście pecha i jakaś wadliwa seria albo nie wiem....używam go na co dzień intensywnie i nie mam problemów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zastanawiam się czy to serwisować czy z tym żyć. Od ręki pewnie nie wymieniają a i strach pomyśleć co jeszcze może mnie spotkać w kolejnych egzemplarzach...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na początku było ok, ale po kilku dniach zaczęło się odklejać... oddałeś do serwisu czy do sklepu?, czy był problem z wymianą? I czy wiadomo dlaczego się tak dzieje, czy to konkretny egzemplarz czy też ten model tak ma?

Nie mam już siły do tego edga...

Moje rozwiązanie cię niestety nie urządzi. Współpracuję z serwisem na trochę innych zasadach niż zwykły klient. Mi wymienili od reki , ale wątpię żeby to było zwyczajowe rozwiązanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Faktycznie mnie potraktowali trochę inaczej, bo gościu z serwisu powiedział, że nie wie o co mi chodzi, tak naprawdę to on chyba nic nie słyszy, że ekran nie jest klejony tylko przykrecany i żebym nie naciskał to nie będzie słychać...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Faktycznie mnie potraktowali trochę inaczej, bo gościu z serwisu powiedział, że nie wie o co mi chodzi, tak naprawdę to on chyba nic nie słyszy, że ekran nie jest klejony tylko przykrecany i żebym nie naciskał to nie będzie słychać...

Doskonała rada. Najlepiej trzymać go w szufladzie, w pudełku. Tak jak pisałem wcześniej - kupujesz sprzęt za grubą kasę a ten nie dość że ma wady to jeszcze cię zlewają w serwisie. generalnie z moich obserwacji wynika że najwięcej problemów softowych ma Sony zwłaszcza aktualizacje robią problemy. W Samsungu świetnie sobie radzi seria A, najmniej problemów software - hardware.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Całkowicie zgadam się z kolegą Wiatrak99, płacimy za te gadżety dużo kasy i chcemy ażeby były sprawne i niezawodne a jak wiemy różnie z tym bywa, szkoda tylko, że polski serwis ma to gdzieś, na zachodzie nie do pomyślenia taka sytuacja więc nie wińmy Samsunga a polski oddział który go reprezentuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam warto kupić telefon nie szwankuje nawet z 5.1.1 ,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta