Skocz do zawartości
Samsung Galaxy: Growing Up | Samsung inwestuje w Sztuczną Inteligencję. | Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 | Samsung rzuca wyzwanie Ice Bucket Challenge | Samsung Galaxy Mega 2 w przedsprzedaży | Aparat w Samsungu Galaxy Note 4 |
  • Ogłoszenia

• Dychowski

Forum w przebudowie - rekonstrukcja   28.08.2017

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo, postanowiłem wskrzesić to forum i zaktualizować do najnowszej wersji IPB, poprawić wszystkie błędy techniczne, poprawić grafikę, design i po tych technicznych akcjach, przejść do przebudowy całego forum tak ażeby było aktualne i na bieżąco. Z tejże racji pokażą się nowi moderatorzy, nowa załoga a jeśli wśród Was są fani tej marki i chcieliby dołączyć do nowej załogi forum, zapraszam na PW. Forum powinno być gotowe do końca września gdyż jest to masa pracy, dodawanie wszystkich modeli których nie było etc. Uzbrojcie się cierpliwość a za chwilkę będziecie mogli z nowego forum lepiej i wygodniej korzystać.   Pozdrawiam, Dychowski
davvid

[Q][G920F]Ladowarka do innego telefonu.

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko z innej beczki czy można używać ładowarki z galaxy s6 do ładowania innych telefonów typu są na przykład? Czy jest może to uszkodzić telefon ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cały czas tak robię od lat z tym, że stosuje tylko Samsunga :-). Co pod ręką to ładuje albo taba albo fona :-).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja ładuję mojego sgsa ładowarką z GT 540 i wszystko hula :D Na ładowarce masz napis na metce podobny do tego: OUTPUT: 5.1V=0.7A, jeśli te wartości są zbliżone do oryginalnej ładowarki telefonu nic się nie stanie :) Dla przykładu: Ładowarka LG:  OUTPUT: 5.1V=0.7A a ładowarka do sgsa ma OUTPUT: 5.0V=0.7A, więc nie ma problemu :)

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tyle ze s6 ma na wyjsciu 2A, efekt bedzie taki ze szybko naladuje baterie, pytanie jak ta bateria bedzie sie pozniej zachowywac. opinie sa rozne, ja i tak laduje tym czym mam pod reka :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A to przypadkiem telefon sam nie zasysa tyle prądu ile potrzebuje? Ja mojego note2 ladowałem ładowarką 2A a on sobie wybierał od 500ma do 2A. W zależności od temperatury baterii i jakiś tam parametrów żeby baterii nie zepsuć. Zainstaluj sobie galaxy charging current i tam po podłączeniu ładowarki można sprawdzić prąd ładowania i temperaturę...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a i owszem, przy telefonach klasy N2 taka rzecz ma miejsce, ale raczej watpie zeby tel pokroju GT540 czy np s5360 tak sie zachowywaly

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@horta jak masz napisane na ładowarce 2A a telefon pobiera 0.5A, to radze sprawdzić kabel i ładowarke, na sgs3 na który teraz się przesiadłem, pobrałem galaxy charging current, i telefon przy podłączonej ładowarce gubił procenty baterii, bo pobierał tylko 0.1A , zmieniłem kabel i trraz pobiera 0.8A (na ładowarce jest 1A) i ładuje się normalnie. Spróbuj podłączyć inny najlepiej nowy kabel, jak nie będzie więcej, zobacz inna ładowarkę ale też 2A . Napisz jak coś spróbujesz i czy będą jakieś efekty.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystko pod kontrolą, jak bateria ma za wysoką temperaturę to ładowanie zwalnia żeby jej nie przegrzać. Zmieniłem sobie w ustawieniach max prąd ładowania na 2A i rzadko kiedy do takiego dochodzi chyba ze w lodówce (tak zdarzało się ładować w lodówce jak telefon był gorący a mi się spieszylo). Wtedy to cały czas 2A.

Z N2 juz nie korzystam chociaż to dobry telefon. W nowych modelach jest szybkie ładowanie wyższym napięciem i działa dobrze...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta