Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[Q][I9300] Galaxy s 3 problem z roomem albo wyświetlaczem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Damian033

Damian033
  • 2 postów

Napisano 16 październik 2015 - 17:43

Kupiłem przez internet galaxy s3. Sprzedawca napisał że próbował wgrać aktualizację androida ale coś mu przerwało i od tamtej pory jest czarny ekran. Kupiłem go z myślą zrotowania i wgrania nowego romu. Mam wtyczkę dzięki której telefon przechodzi w download. Włożyłem ją ale nic się nie wyświetla na ekranie. Podświetlają się tylko te dwa dolne klawisze. Po włożeniu wtyczki odłączyłem ją i podłączyłem telefon do komputera i chciałem wgrać przez odina nowy room mimo to że na telefonie nic się nie wyświetlało. Program zaczął wgrywać pisało na koniec że się udało. telefon się zresetował i nadal był czarny ekran. Czy ja robię coś źle czy on mi sprzedał telefon z zepsutym wyświetlaczem? jak myślicie?

• 0

#2 Radek

Radek

Moderator Globalny

• 2902 postów

Napisano 16 październik 2015 - 18:06

Chyba kupiłeś tel. uszkodzony. Tak to właśnie jest z używkami kupując przez neta....

• 0

Samsung Galaxy S7 Edge

#3 mavrik84

mavrik84

Moderator Globalny

• 896 postów

Napisano 20 październik 2015 - 09:00

ewidentnie wałek. Koles rozdupil lcd i walna scieme ze padlo przy wgraniu romu. takze jesli chcesz dalej inwestowac czeka Cie wymiana lcd co w tym modelu do najprostszych nie nalezy (no chyba ze pokusisz sie o wymiane całości w oryginale ale to juz pare $ będzie Cie kosztować). Dogadaj sie z gościem, może zwroci ci kasiorke

• 0

Tworzymy to Forum z pasją dla pasji....
Nie bądź bierny i pomóż nam je tworzyć
Chcesz podziękować? Kliknij zieloną strzałkę pod postem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych