Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[Q][GAME][SYMBIAN] Szukasz gry na telefon z Symbianem? Pytaj o nią tutaj !!!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 jopex

jopex

Moderator Forum Symbiana

• 376 postów

Napisano 02 czerwiec 2010 - 09:06

Temat służy do pytania o gry (gatunki, konkretne tytuły itp.) na telefony z Symbianem. Możliwe że ktoś ma grę której szukasz i wstawi ją po Twoim zapytaniu o nią Dołączona grafika
  • 0
Pomógł Ci ktoś rozwiązać problem? Przydał Ci się plik który ktoś udostępnił? Podziękuj używając "*" przy jego poście !

#2 thestig18

thestig18

Member

• 30 postów

Napisano 15 październik 2010 - 22:40

Siema szukam działającej wersji Angry Birds na omnie hd ale niestety z n8 nie działa może ma ktoś działającą wersja gra bije wszystkie rekordy popularności na telefonach Dołączona grafika
  • 0

#3 jopex

jopex

Moderator Forum Symbiana

• 376 postów

Napisano 21 październik 2010 - 19:42

testowałem tą z N8 i ni huhu. Obawiam sie że jeszcze nikt tego nie przeportował. Co gorsza wątpię żeby komuś sie chciało jeszcze przerabiać te gry, tym bardziej że pójdą tylko na OHD, SATIO i VIVAZ (Nokie są za słabe niestety).
  • 0
Pomógł Ci ktoś rozwiązać problem? Przydał Ci się plik który ktoś udostępnił? Podziękuj używając "*" przy jego poście !

#4 damjan17

damjan17

Junior Member

• 9 postów

Napisano 21 lipiec 2011 - 19:35

Witam. Posiadacie może jakieś gry logiczne w stylu Gears ???
  • 0

#5 jopex

jopex

Moderator Forum Symbiana

• 376 postów

Napisano 21 lipiec 2011 - 20:45

damjan17 ja posiadam "trochę" gier na OHD i jak będę miał chwilkę to powrzucam te których tutaj jeszcze nie ma. Z tego co sobie przypominam z logicznych fajna jest Brain Evolition od SPB, SPB online games też spoko (warcaby, hexagon i inne online z przeciwnikami z całego świata), różne strategiczne typu tower deffence, Waka vs maka. Dużo tego jest a część jest już na forum w dziale z grami.
  • 0

#6 deejayadam

deejayadam

Junior Member

• 12 postów

Napisano 26 wrzesień 2011 - 18:20

Posiada może ktoś grę na Samsung i8910 omnia HD (kości) ? niestety nie znam nazwy oryginalnej :rolleyes:
  • 0

#7 wojtekronek

wojtekronek

Senior Member

• 375 postów

Napisano 29 wrzesień 2011 - 18:08

Jeśli masz soft n2o5 to spróbuj zassać z Ovi Store gre "DICE"
  • 0

Jeśli pomogłem, :brawo: nie dziękuj!!! Wciśnij "gwiazdke" pod postem :handshake:

#8 b2vos

b2vos

Junior Member

• 22 postów

Napisano 21 listopad 2011 - 09:31

Siemanko koledzy :) Ja szukam dla mojego kolegi na E7 drag racing :) Zabiera mi mojego SG2 i nie może się oderwać od tej gry... :) Będę wdzięczny z moim telefonem jak pomożecie ;) Pozdrawiam polecających i starych znajomych ;)
  • 0

#9 wojtekronek

wojtekronek

Senior Member

• 375 postów

Napisano 21 listopad 2011 - 09:50

Witaj na naszym forum.
Na początek pare uwag.
jak zauważyłeś jest to forum poświęcone tylko i wyłącznie telefonom Samsung, i prosba o gre na Nokie jest nie na miejscu. Nastepny tego typu post będzie potraktowany jako spam.
Poza tym Nokia e7 działa na symbianie^3, a takiego systemu nie posiada, i nie będzie posiadał żaden Samsung.
Pozdrawiam, i prosze na przyszłosc stosowac sie do zasad forum
  • 0

Jeśli pomogłem, :brawo: nie dziękuj!!! Wciśnij "gwiazdke" pod postem :handshake:

#10 b2vos

b2vos

Junior Member

• 22 postów

Napisano 21 listopad 2011 - 10:30

No to się nie podpisałem. Faktycznie mój post był poniżej poziomu 0. Przepraszam i dziękuję za odpowiedź.
  • 0

#11 wojtekronek

wojtekronek

Senior Member

• 375 postów

Napisano 21 listopad 2011 - 12:23

No to super że sie rozumiemy. I jeszcze jedna bardzo istotna sprawa tu:http://supportsamsun...ania-pyta-5960/ masz krótki poradnik jak sie zachowywać na forum, to po to aby nie dodawac pracy innym, oraz aby uzyskac pomoc.
Miłego dnia:peace:
  • 0

#12 R_a

R_a

Member

• 43 postów

Napisano 17 styczeń 2012 - 13:49

Poszukuję gry World Of Goo na I8910. Wiem że jest bo kiedyś miałem ją zainstalowaną ale teraz nigdzie nie mogę jej znaleźć...
  • 0

#13 wojtekronek

wojtekronek

Senior Member

• 375 postów

Napisano 17 styczeń 2012 - 17:45

No niestety siec milczy, jest tylko wersja na android
  • 0

#14 Lechita18

Lechita18

Junior Member

• 5 postów

Napisano 06 kwiecień 2012 - 08:31

Witam. Szukam gry na Omnię HD rozdzielczośći 640x360 o nazwie ODPICUJ SWOJĄ FURĘ l DRAG RACE. Z góry dziękuję.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych