Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[INFO][N910F] Aktualizacja do Androida 6.0 Marshmallow dla Galaxy Note 4 już wystartowała

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Radek

Radek

Moderator Globalny

• 2905 postów

Napisano 07 grudzień 2015 - 17:21

Mimo, że premiera najnowszego Androida miała miejsce kilka miesięcy temu, to firma Samsung dalej nie zaktualizowała swoich flagowców. Dalej na Androida 6.0 Marshmallow czekają użytkownicy takich modeli jak Galaxy S6 edge+, Galaxy S6 edge, Galaxy S6, Galaxy Note 5, czy Galaxy Note 4. Ostatnio do sieci wyciekła lista urządzeń koreańskiego producenta, które mogą liczyć właśnie na wspomnianego Androida, gdzie znalazły się też smartfony z serii Galaxy A czy poprzedni flagowiec Galaxy S5. Niestety wciąż są to niepotwierdzone informacje i pozostaje nam czekać na oficjalne stanowisko Samsunga. Coś jednak drgnęło, bo pojawił się Marshmallow dla Galaxy Note 4.

W sieci pojawiła się dość interesująca informacja. Jak donosi serwis NapiDroid, Samsung Galaxy Note 4 (SM-N910F) w wersji Unlocked otrzymał aktualizację do Androida 6.0 Marshmallow. Update dostępny jest dla użytkowników mieszkających na… Węgrzech i przynosi nowe funkcje i ułatwienia. Jedną z takich zmian jest nowe menu Air Command znane z Galaxy Note 5 oraz funkcja notatek, którą wykorzystuje rysik S Pen, gdzie po aktualizacji jest teraz możliwość pisania białym „pisakiem” na czarnym tle (bez potrzeby włączania ekranu, wystarczy wyjąć rysik i pisać). To tyle z nowości o jakich wiadomo do tej pory, ale z czasem pewnie poznamy pełną listę zmian.

http://zapodaj.net/2...9f8966.jpg.html

• 0
<p>Samsung Galaxy S8+

#2 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6844 postów

Napisano 07 grudzień 2015 - 19:35

Bajka, tak tylko Samsung może postępować...szkoda słów i jeśli tak będzie, że najpierw dostaną aktualizacje starsze modele a nie flagowce najnowsze to dramat i chyba strzał w oba kolana Samsunga...swoje kolana :-).

• 0

#3 grzesiek_bu

grzesiek_bu

Administrator honorowy i dożywotni

• 3448 postów

Napisano 07 grudzień 2015 - 19:59

Gdzieś i na czymś trzeba przeprowadzić testy .... poza tym to raczej fake....

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

• 0

#4 Wiatrak99

Wiatrak99

Junior Member

• 21 postów

Napisano 08 grudzień 2015 - 14:10

Bajka, tak tylko Samsung może postępować...szkoda słów i jeśli tak będzie, że najpierw dostaną aktualizacje starsze modele a nie flagowce najnowsze to dramat i chyba strzał w oba kolana Samsunga...swoje kolana :-).

E, myślę że przesadzasz. Takimi rzeczami jarają się tylko "nerdy", tacy jak my na tym forum i jeszcze paru podobnych. :)

Przeciętny user nie ma pojęcia o wersji softu w telefonie a dostępnych aktualizacji nie robi miesiącami nawet jak mu "wisi" komunikat w centrum powiadomień.

• 0

#5 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6844 postów

Napisano 08 grudzień 2015 - 14:40

No tak ale jak zauważyłeś, my jesteśmy "inni" :-). Jak już walimy co chwilę na te nowe zabawki tyle kasiórki to chcemy mieć newsy na fonikach :-). Mam nadzieję, że kilka moich gadżetów otrzyma 6.0 :-)

• 0

#6 zywcio

zywcio

Junior Member

• 6 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 26 grudzień 2016 - 11:57

Cześć ,mam pytanie czy mogę wgrać soft nota 4  n910f do nota 4 n910a ? mam w nim androida  5.01 a chciałbym coś nowszego. Pozdrawiam 

• 0

#7 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6844 postów

Napisano 26 grudzień 2016 - 12:09

Cześć,

Nie bardzo, wersja N910A była dedykowana dla USA i jak pamiętam AT&T, z całą pewnością nie ma XEO więc romy z N910 innych niż oznaczenia A, nie podejdą lub...jest wielkie ryzyko ich uwalenia.

Natomiast masz 3 wersje Anda 6.0.1 na Twój model i są to : N910AUCU2EPK1, N910AUCS2EPH7, N910AUCU2EPH5. Znajdziesz je bez problemu w sieci.

Przykład:

http://www.androidsa...uu2epg7-update/

Pozdrawiam.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

1 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

butcherSTO