Skocz do zawartości
Samsung Galaxy: Growing Up | Samsung inwestuje w Sztuczną Inteligencję. | Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 | Samsung rzuca wyzwanie Ice Bucket Challenge | Samsung Galaxy Mega 2 w przedsprzedaży | Aparat w Samsungu Galaxy Note 4 |
  • Ogłoszenia

• Dychowski

Forum w przebudowie - rekonstrukcja   28.08.2017

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo, postanowiłem wskrzesić to forum i zaktualizować do najnowszej wersji IPB, poprawić wszystkie błędy techniczne, poprawić grafikę, design i po tych technicznych akcjach, przejść do przebudowy całego forum tak ażeby było aktualne i na bieżąco. Z tejże racji pokażą się nowi moderatorzy, nowa załoga a jeśli wśród Was są fani tej marki i chcieliby dołączyć do nowej załogi forum, zapraszam na PW. Forum powinno być gotowe do końca września gdyż jest to masa pracy, dodawanie wszystkich modeli których nie było etc. Uzbrojcie się cierpliwość a za chwilkę będziecie mogli z nowego forum lepiej i wygodniej korzystać.   Pozdrawiam, Dychowski
Isis

Telefon nie włącza się

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że są milionych takich postów ale z reguły wszsytkim zapętla się telefon na logu Samsunga.
Mam Galaxy Note 1 i wczorajszego dnia zawiesił się ( żeby to pierwszy raz), a gdy standardowo wyciagnełam baterie i wsadziłam ponownie po czym chciałam go włączyć to niestety już się wcale nie właczył.
Ani normalnie, ani jak próbowałam w trybie awaryjnym.
W sumei to nie wiem co teraz zrobić bo dopiero w poniedziałek idę do serwisu.
Czy jest ktoś kto zna się na tym i podpowie mi co tu padło?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolego, sorry ale nie mamy wróżki na forum :-), natomiast jedno co możesz zrobić, to wyjąć baterię na dłużej, na całą noc i rano zobaczyć czy odpali. Jak tak, naładować go na maxa, odpalić Odin i zmienić oprogramowanie na open i ostatnie jakie wyszło na Note 1, następnie zrobić wipe data i wipe cache i cieszyć się fonikiem. Jeśli jednak nie odpali, to tylko serwis może Ci pomóc.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Koleżanko :D
No bateria byla cała noc w nim i sie ładował ale rano nie zaskoczył wcale. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sorry koleżanko :-), pisałem ażebyś wyjęła baterie z fonika na noc i dopiero jak podniesiesz się, wrzuciła do fonika i spróbowała go odpalić :-).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No tak tak ale co ma to dac? Skoro całą noc był martwy nawet z baterią w srodku.
Ja to się nie znam. 
Ale mogła pasc płyta głowna od wyjmowania baterii tak o?
Już nie raz to robiłam i zawsze działało. W ogóle jak już tu jestem to jak mogę ten patefon odmulić jak łaskawie zacznie działac żeby się nie wieszał co chwile. Mam raptem 4 aplikacje na nim zainstalowane i nie mam ani muzyki ani zdjec. Kupiony był nowy.

Ah i wyjąc baterie i niech tak sobie leży czy wyjąc baterie i podłączyc bez baterii do prądu?

Edytowane przez Isis (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Isis...czy Ty przypadkiem nie masz 7 latek i nie zabrałaś tacie lub mamie fona i teraz chcesz zabłysnąć ? :-), zadajesz własnie pytania na tym poziomie, przeczytaj proszę co napisałaś i pomyśl chwilkę co ja Ci napisałem...

Jak zrobisz tak jak napisałem i uda się odpalić, będziemy dalej myśleć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

NIe :D po prostu siedze w nerwach i zadaje głupie pytania. 
No dobra. Lezy bez baterii od 14. Wsadze jutro o 10 baterie 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

OK, poczekajmy do jutra i może się uda, jeśli nie to żadne forum Ci nie pomoże i tylko serwis może zdiagnozować co padło i naprawić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

NIe podziałało czyli wnioskuje ze serwis to jedyne wyjscie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bylam. Sprawdził na nowej baterii i nie działa. Po czym powiedzial ze może sprawdzic co mu jest ale to impuls w programie 20 zł kosztuje. Wiec powiedzialam ze dziekuje.
Pojde jeszcze 4 stycznia do innego bo teraz ma wolne i niech sprawdzi.
Poki co rozglądam sie za nowym. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tzn., jeśli dobrze zrozumiałem, żałujesz 20 zł za diagnozę co mu jest ? , idziesz do wróżki za 10 zł ?  :peace:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

NIe po prostu sam gość stwierdził że nie ma sensu. Może pojde w nastepnym roku go zbadac, najwyżej bede miala dwa :D. Poki co szukam nowego. 

Edytowane przez Isis (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta