Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

How to Secure Phone Privacy?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ethanleung

ethanleung
  • 10 postów

Napisano 20 maj 2016 - 09:13

Wszyscy nienawidzą szpiegującymi, którzy wkładają swoje nosa nasze smartfony lub tablety. Jak chronić nas przed wścibskimi tych facetów? Na szczęście, tutaj jest darmowa opiekun nazywa AppLock Aurora dla telefonu Android. AppLock Aurora zablokuje szpiegującymi się i zabezpieczyć swoją prywatność bezpieczne od wścibskich oczu.
Czy jesteś jedynym użytkownikiem urządzenia z systemem Android lub dzielić tabletki z przyjaciółmi i rodziną, bezpieczeństwo jest coś, co zawsze powinna być jednym z priorytetów.
Dzieje się tak głównie dlatego, że urządzenie zazwyczaj zawierają aplikacje lub informacje, które niekoniecznie chcą inni dostania się, przypadkowo lub celowo.
Jest to nie tylko o pikantnych treści, ale również codziennego treści, takich jak aplikacje, aplikacje bankowe hasła, dokumenty biznesowe, aplikacje specyficzne dla danego zadania i wiele innych.
 
 
tumblr_o69x74HUeu1sxao59o1_540.jpg
 
Charakterystyka Applock Aurora:
Blokada zainstalowanych aplikacji:
Teraz można zablokować wszystkie zainstalowane aplikacje w telefonie, podobnie galerii, mediów, kontaktu, rozmowy, SMS, Ustawienia, aparat fotograficzny, notatki, pliki, itp. i czatu aplikacji, takich jak Twitter, Instagram, Facebook, Gmail i snapchat Gry i finansowania aplikacji, takich jak bank, Paypal itp
 
tumblr_o69xdoQFGc1sxao59o1_500.png
 
Dlaczego warto zablokować aplikacje zainstalowane w telefonie komórkowym?
Zasadniczo użyć aplikacji z 10-100 razy dziennie lub może być trochę więcej, a niektóre aplikacje są uruchomione w tle bez ciebie wiedząc o tym. Aby kontrolować dostęp do aplikacji jest koniecznością, aby chronić swoją prywatność te aplikacje mogą zawierać.
 
Sklepienie do Foto & Video i pliku
Teraz można zachować swoje prywatne zdjęcia i filmy w bezpiecznym skarbcu zasięgu telefonu komórkowego, inteligentny sposób, aby chronić swoją prywatność. Zdjęcia i filmy w skarbcu są całkowicie chronione i nie są pokazywane w galerii mobilnego. Tak, nikt inny, ale można uzyskać dostęp do bezpiecznej przechowalni hasłem. Brzmi nieźle?
Wraz ze zdjęć i filmów można także zablokować pliki. Funkcja ta jest bardzo przydatna do zabezpieczania plików poufnych i osobowych, dokumentacji, powieści, notatek, które chcą się trzymać z dala od wszystkich. Jedynym wyzwaniem jak na razie jest to, że nie można odczytać plików w skarbcu.
Ukryj aplikacje, fałszywe pokrywy Wymień ikonę aplikacji
Funkcja ta pozwala na ukrycie aplikacji, które nie mają im być postrzegane przez innych na ekranie. Bezpieczny sposób, aby zachować swoją prywatność przed wścibskimi oczami dla aplikacji czujesz bardzo prywatne.
Fałszywe Pokrywa jest funkcją zabawy, wykorzystując go można włączyć fałszywy proces skanowania linii papilarnych, lub fałszywe siła zamknięta informacje, które będą mylić szpiegującymi. Ciekawym i inteligentny pomysł, aby zaoszczędzić od sytuacji nietypowej.
Można również zastąpić ikonę Super AppLock z ikoną Kalkulator / Pogoda / dobę, więc inne osoby nie będą wiedzieć, używasz funkcji szyfrowania i nie będzie wątpliwości, czy masz jakieś sekrety wewnątrz telefonu.
AppLock Aurora jest dostępny do pobrania z Google Play za darmo. Nie mogłem znaleźć żadnych zakupów w aplikacji, a także dodatkowe motywy wydają się być do ściągnięcia za darmo i używać.
Ogólnie rzecz biorąc, AppLock Aurora jest dość solidna aplikacja bezpieczeństwa, które wydaje się zrobić wszystko, co obiecuje.
Oprócz rzadkich rozłączyć i passPhrase skakanie, wszystko wydaje się być w porządku. Nawet jeśli okaże się, że aplikacja nie jest dla Ciebie, nie jesteś z pewnością żadnych pieniędzy.

  • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych