Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Problem - bootloop

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 maczokk

maczokk
  • 3 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 11:52

Witam

Mam problem z tym telefonem. Złapał bootloopa. Podłączając go pod komputer Odin go nie widzi. Ściągnąłem archiwum z romem i próbowałem zainstalować z w recovery z karty sd. Nie mogę ponieważ plik nie przechodzi weryfikacji. Czy jest jakaś opcja naprawić go bez usuwania danych, kontaktów i wiadomości ? Wszystko fabrycznie, nigdy nic nie było w nim mieszane.

• 0

#2 EdiMar

EdiMar

Administrator

• 1614 postów
  • LokalizacjaElbląg

Napisano 16 sierpień 2016 - 14:03

Próbowałeś wprowadzić telefon w tryb download? Jak się uda to wtedy podłącz go do kompa i wgraj jakiś rom. Danych nie powinieneś stracić bo po prostu nadpisany zostanie na stary rom bez formatowania.

• 1

Jeżeli Ci pomogłem - kliknij zieloną strzałkę!;]

#3 maczokk

maczokk
  • 3 postów

Napisano 17 sierpień 2016 - 06:44

Próbowałeś wprowadzić telefon w tryb download? Jak się uda to wtedy podłącz go do kompa i wgraj jakiś rom. Danych nie powinieneś stracić bo po prostu nadpisany zostanie na stary rom bez formatowania.

Tak, nie widzi telefonu w trybie download.

• 0

#4 Kwietniu

Kwietniu
  • 69 postów

Napisano 17 sierpień 2016 - 07:07

Mam kilka rozwiązań ale nie wiem czy pomogą.
1. Włącz Odina jako administrator (prawy przycisk myszy i opcja "uruchom jako administrator") i spróbuj flashować.

2. Wyłącz Antywirusa, może coś tam blokować.

3. Spróbuj innej wersji Odina

4. Jeżeli dalej nie działa, spróbuj z innym kablem USB.
5, Jeżeli nic nie pomogło to jeśli masz taką możliwość spróbuj na innym komputerze.

• 1

#5 maczokk

maczokk
  • 3 postów

Napisano 17 sierpień 2016 - 08:09

Pomogła instalacja sterowników USB od Samsunga. Dzięki Wam za pomoc. Temat do zamknięcia. Jednak nie - wgralem jeden rom jednoplikowy bootloop dalej występuje, wgrałem inny to samo. Co zrobić ?

Użytkownik maczokk edytował ten post 17 sierpień 2016 - 09:02

• 0

#6 EdiMar

EdiMar

Administrator

• 1614 postów
  • LokalizacjaElbląg

Napisano 17 sierpień 2016 - 09:18

Teraz zrób kopię plików, wejdź w tryb recovery, sformatuj lub wyczyść telefon i wgraj nowy rom. Po czyszczeniu możesz sprawdzić, czy nie łapie bootloopa, jeżeli nie, to OK a jeżeli dalej jest w pętli to format i wgranie romu.

• 0

Jeżeli Ci pomogłem - kliknij zieloną strzałkę!;]

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych