Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[N7100] po wgraniu ROMu nie uruchamia się

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomisz

tomisz
  • 3 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 10:12

witam
był Andriod 4.4.2, wgrałem ROM ditto note v 2.1, telefon chodził ale trochę się wieszał wiec wgrałem Cyanogenmod 13.0 N7100 telefon chodził okej oprócz tego, że zrywał połączenia telefoniczne /komunikat brak dostępnych sieci/ więc znowu chciałem wgrac DN 4, wgrałem .... no i fon nie załącza się , jedynie pojawia się napis samsung note II i ciemno . moge wejsć w tryb download i recovery/ TWRP/... i nie wiem co dalej zrobić jestem świeży w temacie i byłbym wdzięczny za Waszą pomoc

z góry dziekuję

• 0

#2 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6817 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 10:29

Witaj,

No cóż...tak się kończą zabawy z romami dziwnymi :-). Poszukaj na forum romu 3-4 plikowego z pitem, romu open i wgraj go, najpierw jednak wejdź w tryb recovery i zrób wipe data i wipe cache a następnie nie pozwól się telefonowi uruchowić i odinem już w trybie downloadingu wgraj rom open.

Pozdrawiam.

• 0

#3 tomisz

tomisz
  • 3 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 10:51

dzięki za odpowiedź

mam custom recovery TWRP mogę nim wyczyścić wszystko oprócz  system .czy użyć czegoś innego? mogę wgrać taki ROM PHN-N7100XXUEMK9-20131217160220.  to jest wersja 4.3. czy mam dać wyższą 4.4.2 N7100XXUFNI2 .

będę wdzięczny za pomoc , troche spanikowałem tym grzebaniem w fonie :stres2:

• 0

#4 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6817 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 11:17

Przestałem w nich grzebać jak stwierdziłem, że customy wprowadzają więcej zła niż dobra i tak lecę na openach od lat :-). Jeśli masz wersję 4.4.2 to takiego opena 3-4 plikowego zapododaj wraz z pit.

• 0

#5 tomisz

tomisz
  • 3 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 11:54

tak zgadza się ja się już wyleczyłem gupi ja był ....ale mam do Ciebie pytanie czy czyszczenie mogę zrobić tym custom recovery "teamwin" /jeżeli tak to wyczyścić wszystko oprócz systemu ?/ czy  można wrócić do oryginalnego trybu recovery  ? ale jak go wywalić jak wrócić ?

• 0

#6 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6817 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 14:55

Jak wgrasz opena a najlepiej tak jak Ci napisałem, 3-4 plikowego z pitem, to automatycznie wróci Ci recovery stockowe i nic nie musisz kombinować. Po takich akcjach to polecam Ci wyczyścić wszystko co się da wyczyścić łącznie z systemem :-).

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych