Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[G350] Brak softu w telefonie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 bambarylka

bambarylka
  • 2 postów

Napisano 21 październik 2016 - 11:18

Witam,
Mój stary poczciwy Galaxy Core Plus SM-G350 w ostatnim czasie zaczął odmawiać mi posłuszeństwa,
mianowicie zaczęło się od długiego uruchomiania telefonu (zdarzało się, że telefon zawieszał się na logu startowym),
gdy już telefon udało się uruchomić problemy niestety się nie kończyły, gdyż telefon w dalszym ciągu strasznie się zacinał, a próba uruchomienia dowolnej aplikacji kończyła się crash'em owej apki. Pomyślałem więc, że wgranie nowego softu może rozwiązać ten problem, więc postanowiłem pobrać najnowszy dostępny firmware i wgrać go za pomocą Odin'a.
W trakcie wgrywania pliku na ekranie pojawił się "fail", telefon pozostał bez softu, a jedyny komunikatem, który pojawia się w trakcie włączania telefonu jest "Firmware upgrade encountered an issue. Please select recovery mode in Kies & try again." Wykonałem jeszcze jedną próbę wgrywania softu, która według programu udała się pomyślnie. Niestety po uruchomieniu telefonu w dalszym ciągu widnieje ten sam komunikat i telefon nie nadaje się do użytkowania. Próbowałem również spróbować wgrać firmware za pomocą programu Kies, natomiast po podłączeniu telefonu do komputera program nie może połączyć się z telefonem zatrzymując się na próbuje "łączenia...". Myślałem, że po prostu robię coś nieudolnie i udałem się do serwisu, aby oni spróbowali zrobić to bardziej profesjonalnie. Niestety Pan z serwisu poinformował mnie, że w telefonie prawdopodobnie walnięta jest pamięć i moje pytanie jest takie...

Czy istnieje jakiś sposób naprawy pamięci telefonu, bądź, czy istnieje jakiś inny sposób wgrania software od podstaw?

Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś spróbował mi pomóc i rozwiązać owy problem.
Z góry dziękuje...

• 0

#2 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6851 postów

Napisano 21 październik 2016 - 12:06

Witaj,

Jeśli serwis sobie nie poradził to raczej my tym bardziej, jedyne co możesz zrobić to wejść w tryb recovery i zrobić wipe data i wipe cache, jak to nie pomoże, wyjąć baterie na noc, rano podłączyć i ponownie wipe cache i jak i to nie pomoże, wyślij fonik do CSS lub...kup nowy :-).

• 0

#3 bambarylka

bambarylka
  • 2 postów

Napisano 21 październik 2016 - 12:17

Telefon niestety nie uruchamia się w trybie recovery, po przyciśnięciu vol up + home button + power, telefon ponownie wyświetla komunikat "Firmware upgrade encountered an issue. Please select recovery mode in Kies & try again."
Czy istnieje jeszcze jakiś sposób, który mógłby uratować mój telefonik, czy niestety już nic nie da się zrobić? :(

Użytkownik bambarylka edytował ten post 21 październik 2016 - 12:18

• 0

#4 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6851 postów

Napisano 21 październik 2016 - 12:38

Jak pamiętam, w Twoim modelu była inna kombinacja wejścia w tryb recovery, poszukaj info na XDA bo to może uratować Ci fona.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych