Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[Android 4.0+][App]AppLock Security Lock v1.1.6

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Joannece

Joannece
  • 12 postów

Napisano 22 listopad 2016 - 08:28

Applock to darmowa aplikacja blokady Privacy Protector, która może zablokować jakiekolwiek poszczególne aplikacje, ustawienia telefonu i przełączników, aby zapobiec intruzów i szpiegującymi widząc swoje prywatne dane i zachować dzieciom bawić się ustawieniami, przypadkowego usunięcia ważnych rzeczy lub dokonania zakupu w aplikacji za pomocą kodu PIN , hasło i blokady wzór przez kilka funkcji

tumblr_ogtjhtAMAD1sxao59o1_400.png

√Lock żadnych aplikacji (SMS, SNS, zdjęcia, filmy, Facebook, WhatsApp)
aplikacje √Lock via hasłem i blokada Wzór
√Fake przebranie zablokować ekran blokady z fałszywymi Sił Closed pop-up
√Hide wrażliwe zdjęcia i filmy z prywatnym sejfie bezpieczne
√Catch intruzom włamanie prywatnych treści
√Personalize i upiększyć swój ekran blokady z dobrze zaprojektowanym tapety
√DIY Locker do dekoracji ekranu z własnych zdjęć

tumblr_ogthtxqi3L1sxao59o1_250.jpg

★ Applock:

-lock Aplikacje z ochroną hasłem lub wzór blokady
-lock Ustawienia systemowe, takie jak ustawienia, kontakty i WiFi. Nie martw się o swoją prywatność telefonu uzyskać nieautoryzowany dostęp.
-lock Aplikacji społecznościowych, zdjęć i filmów. Chroń swoje prywatne zawartość dala od wścibskich oczu
-lock Gry i aplikacje na zakupy. Chronić dzieci przed przypadkowym dokonywania zakupu w aplikacji lub zakup niezbędnych przedmiotów
-lock Prac związanych z aplikacjami. Zabezpiecz swoje ważne spożywczych pracy lub wiadomości przed złośliwym przecieku.

tumblr_ogthsi7rPe1sxao59o1_250.jpg

★ Fałszywy Cover Lock and Replace App Ikona:
-force Stop pokazuje fałszywy ekran o awariach do tych, którzy chcą uzyskać dostęp do telefonu
-Fingerprint Blokadą przed nieautoryzowanym dostępem
-Wymień Ikona AppLock z budzikiem, pogoda i Kalkulator na ekranie głównym

★ Intruder selfie:
-Take Autoportrety tych, którzy starają się przełamać w telefonie
-rekord Czasu i danych w aplikacji do odprawy

tumblr_ogthncsB341sxao59o1_500.jpg

Play Store:

• 1

#2 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6835 postów

Napisano 22 listopad 2016 - 16:00

Reklama ale bardzo fajnie i sprytnie zrobiona, popieram takie inicjatywy i plusik leci :-).

• 0

#3 Joannece

Joannece
  • 12 postów

Napisano 02 grudzień 2016 - 02:55

Reklama ale bardzo fajnie i sprytnie zrobiona, popieram takie inicjatywy i plusik leci :-).

Dziękuję za miłe słowa i wsparcie. Przepraszamy za to, że nie można mówić po polsku swój język ojczysty. Znalazłem to aplikacja przydatna i praktyczna, więc polecam go na tym forum. Mam nadzieję, że Ci się spodoba.

• 0

#4 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6835 postów

Napisano 02 grudzień 2016 - 06:57

Dziękuję za miłe słowa i wsparcie. Przepraszamy za to, że nie można mówić po polsku swój język ojczysty. Znalazłem to aplikacja przydatna i praktyczna, więc polecam go na tym forum. Mam nadzieję, że Ci się spodoba.

Thanks Joannece or Ethan   :stres2: I can see that you did such an advertising on many MIUI forums and a lot other ,  from Macedonia after Indonsia  :mysli:

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych