Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

[APP][APP Lock][SecurityLock][PrivacyLock][IVYMOBI]AppLock_IVYMOBI


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Joannece

Joannece
  • 16 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 07:48

Kiedykolwiek chciałeś blokady funkcji aplikacji na Android smartphone? To jest coś, wielu właścicieli smartfonów chcą mieć w swoich urządzeniach --- dla ich aplikacje mają być zablokowane, aby zapobiec wścibskich oczu i szpiegującymi. Wiesz, jak łatwo jest sprawdzić konkretną aplikację podczas przeglądania telefon. Wystarczy dotknąć ikony aplikacji i będziesz mógł zobaczyć swoich prywatnych treści e-mail, zdjęć oraz dostęp do jego Facebook, Messenger lub jakiekolwiek inne aplikacje social media.
 
tumblr_ohr7miWt8Y1sxao59o1_540.jpg
 
Z AppLock, ulubione aplikacje mogą zostać zablokowane. Oznacza to, że Twoje dzieci lub ktoś, kto by szpiegować swoich danych nie będzie w stanie uzyskać dostęp do żadnej konkretnej aplikacji. Galeria i filmy mogą być także zablokowane i się niedostępne. Urządzenie Android jest także dwa nowe tryby Hasło: Wzór Lock & Blokada z kodem zabezpieczającym.
 
tumblr_ogprfvIxSo1sxao59o1_500.png
 
 
Z AppLock, nikt nie będzie w stanie uzyskać dostęp do Twojego Messenger, Facebook, Instagram, Vine, snapchat, Linia, WhatsApp, SMS, Gmail, Pokémon Go lub innych podobnych aplikacji, że ludzie są najbardziej prawdopodobne, aby sprawdzić i siekać. Nie trzeba się martwić o kogoś znając swoje tajemnice i pomysłów i zobaczyć zdjęcia, które nie mają inni, aby zobaczyć, jak ta aplikacja ma swoje aplikacje zablokowane. Telefon prywatność i godność chronione przez cały czas z tej aplikacji zamka? Tak, odpowiedź brzmi: zdecydowanie tak!
 
tumblr_ogthsi7rPe1sxao59o1_250.jpg
 
 
AppLock_IVYMOBI sprawia Android smartphone bardziej bezpieczne, dzięki czemu użytkownicy mogą zastąpić ikonę applock z zegarem, kalkulator, pogoda, kalendarz lub Notatnik celu ukrycia szpiegującymi ani nikogo, kto skłaniają się, by sprawdzić, co applock Real, który w ten sposób można lepiej chronić swoją prywatność telefonu , Mimo to, intruz selfie umożliwia telefon automatycznie i dyskretnie sfotografować kogoś, kto Snoops wokół Galerii Pokémon Go, Facebook i Instagram itp gdy taping błędne hasło 1 raz, 2 razy, 3 razy, 4 razy lub nawet 5 czasy. Częstotliwość to wszystko zależy od ciebie, aby ustawić. Teraz będziesz wiedział, kto został snooping w telefonie. Haczyka.
 
tumblr_ogthncsB341sxao59o1_500.jpg
 
IVYMOBI, deweloper aplikacji, niedawno wydała aktualizację o nowe funkcje AppLock ---- zatrzymania AppLock & oszczędzania energii. IVYMOBI dodaje tę funkcję stop AppLock umożliwiając użytkownikom otworzyć zablokowane aplikacje bez wpisywania hasła za każdym razem, co oznacza, że ​​użytkownik nie musi odblokować zablokowaną jedną po drugiej w oknie zamek z jednego kranu, jeśli użytkownicy nie chcą korzystać applock. Mimo oszczędzania energii można zmniejszyć o 50% zużycie energii, aby wydłużyć czas czuwania phone, więc użytkownicy mogą zmniejszyć częstotliwość ładowania.
 
tumblr_ohhuo93rQI1sxao59o1_400.png
 
 
Cechy:
-A Użytkownika aplikacji obsłudze smartfon
-Kompatybilny Z Android OS wersji 4.0 lub nowszej
-Secure Zainstalowanych aplikacji z hasłem i hasłem
-Dodaj Dowolną aplikację do okna blokady
-Helps Chronić prywatność telefonu
 
UWAGA:
Dla systemu operacyjnego Android 5.0+ w górę, trzeba zaakceptować pozwolenie, w przeciwnym razie można uzyskać dostęp do zablokowanych aplikacji bez taping hasło
 
tumblr_ohhuqyGSvz1sxao59o1_400.png
 
Więcej funkcji już wkrótce, proszę zostańcie z nami:
-screen Lock: używaj tego samego hasła AppLock aby zablokować ekran telefonu, mocniejszy.
-photo Vault: Wszystkie zablokowane prywatne zdjęcia zostaną przeniesione do krypty z galerii zdjęć.
-Video Vault: Wszystkie zablokowane prywatne filmy zostaną przeniesione z galerii do skarbca wideo.
- DIY Tematy: Wybierz ulubione motywy z AppLock Store Theme lub dostosować tematów i tapety ze zdjęciem, miłośników fotografii, cieszyć zabawa DIY.
- App Disguise: Stosować blokady linii papilarnych lub siły blisko mylić intruzów, bardziej bezpieczne.
Siła stop pokazuje fałszywy ekran o awariach do tych, którzy chcą uzyskać dostęp do telefonu
Fingerprint blokadą przed nieautoryzowanym dostępem
- Cleaner & zwiększenie prędkości: Clean niepotrzebne pliki i prędkości doładowania telefonu, łatwo zrobić to w AppLock.
 
Play Store:
 
Zapraszam do kontaktu z deweloperem:
E-mail: support@ivymobile.com

 


  • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych