Jump to content
Samsung Galaxy S9+ ze Snapdragonem 845 | Samsung Galaxy A7 2018 wyłącznie w Polsce, Niemczech i Rosji ?? | Czy Samsung Galaxy S6 dostanie Androida 8.0 OREO? Może, Może… | Samsung Galaxy: Growing Up | Samsung inwestuje w Sztuczną Inteligencję. | Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 |
  • Announcements

• Dychowski

Forum na jakiś czas wyłączone, nie ma opcji rejesteacji - szukamy ludzi do załogi   08/28/17

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo i nie dzieje, wyłączyłem opcje nowych rejestracji .Postanowiłem zamknąć forum na jakiś czas czyli do czasu jak znajdą się chętni ażeby go poprowadzić. Proszę się nie rejestrować i nie wysyłać mi maili bo to nie firma usługowa a prywatne forum :-). Pozdrawiam, Dychowski
Sign in to follow this  
Guest

[NAVI][ANDROID] AutoMapa 4.3.0 (1428) Europe / Polska 1702 - 1704 Final

Recommended Posts

Guest

AutoMapa 4.3.0 Europe / Polska 1702 - 1704 Final ( Android )

APLIKACJA DZIAŁA  NA WSZYSTKICH URZĄDZENIACH NAWET BEZ ROOTA

AutoMapa-_aapnawa.pngAUTOMAPA4_aqsphna.png

CO NOWEGO W WERSJI 4.3.0 :

AutoMapa Android 4.3.0 :

✓ AutoRadar Europe! - od teraz możesz korzystać ze wszystkich ostrzeżeń dostępnych w AutoMapie na terenie całej Europy!
✓ możliwość ręcznego wprowadzenia informacji o średnim spalaniu
✓ poprawki obsługi ostrzegania o radarach odcinkowych
✓ poprawki wyszukiwania po kodach pocztowych
✓ usprawnienia algorytmów wyznaczania tras
✓ poprawki stabilności programu

MAPY 1702 A W NICH M.IN :

- Aktualizacja adresów w ponad 450 gminach na terenie Polski
- Zmiana nazw ulic i numeracji budynków w Opolu wynikająca ze zmiany granic miasta
- Nowy odcinek trasy S8 Zambrów - Rutki-Kossaki
- Przygotowane do uruchomienia poprzez technologię LiveDrive!:
- S7 odcinek Radom - granica województwa mazowieckiego
- S3 -Sulechów - Zielona Góra
- S19- odcinek Sokołów Małopolski - Stobierna 

MAPY 1704 A W NICH M.IN :

- Gruntowna aktualizacja parametrów tras ciężarowych uwzględniająca m.in dopuszczalne naciski na oś i ograniczenia całkowitej masy dopuszczalnej na drogach krajowych i wojewódzkich
- Aktualizacja budynków w Warszawie opracowanych w technologii 3D
- Przygotowane do odblokowania poprzez technologię LiveDrive nowo wybudowane odcinki dróg, w tym m.in: 
-obwodnice Ostrowa Wielkopolskiego i Jarocina w ciągu trasy S11
-droga ekspresowa S19 na odcinku Świlcza - Rzeszów Południe

INSTRUKCJA INSTALACJI !!!

Opis Instalacji :

PIERWSZE INSTALUJEMY AUTOMAPA POLSKA DOPIERO POTEM KOPIUJEMY PLIKI AUTOMAPY EUROPY NA SD 

JEŚLI NIE WYKONAMY TEJ CZYNNOŚCI AUTOMAPA NIE ZADZIAŁA !!

1. Skopiuj .apk i folder AutoMapa Polska ( WAŻNE  !! )  na pamięć urządzenia
2. Zainstaluj.
3. Uruchom.

PS. JEŻELI EUROPA SIĘ NIE MIEŚCI W PAMIĘCI WEWNĘTRZNEJ URZĄDZENIA TO SKOPIJ CAŁY FOLDER :
AUTOMAPA EUROPY ( po wcześniejszym restarcie urządzenia bo nie zobaczycie tego folderu !! )
NA SD CARD do folderu ( android - obb - pl.aqurat.automapa - TU WKLEJAMY FOLDER AUTOMAPA EUROPE - RESTART URZĄDZENIA )

UWAGA !! JEŚLI PO RESTARCIE NIE ZROBIŁ SIĘ FOLDER : pl.aqurat.automapa- AutoMapa NA SD CARD 

TO TWORZYMY GO I KOPIUJEMY CAŁY FOLDER AUTOMAPA EUROPE LUB

2 OPCJA KOPIUJEMY CAŁY FOLDER AUTOMAPA EUROPE DO SD CARD -ANDROID - OBB ( ZALEŻY OD URZĄDZENIA !! )

AutoMapa 4.3.0 Polska 1704 Final ( Działa bez ROOT )

AutoMapa 4.3.0 Polska 1702 Final ( Działa bez ROOT )

AutoMapa 4.3.0 Europe 1702 Final ( Działa bez ROOT )

AutoMapa Paczka Śmiesznych Polskich Głosów 2017

Paczka-gl_aapnaas.jpg

Paczka głosów dla nawigacji z AutoMapą 2017

W paczce śmieszne głosy : - Blondyna-Kicia - Chłop - Czesio - Gej - Hołek - Kinga - Kumpela - Marzena - Mikołaj - Pijak - Wielebny - Ziomek

Zawartość należy wypakować do katalogu /AutoMapa PL / EU karty pamięci

AutoMapa Paczka Śmiesznych Polskich Głosów FULL

Edited by Guest (see edit history)

Guest kristofer81

Dzięki super wszystko śmiga dzięki  :brawo:

Nie chciała ruszyć z karty pamięci ale skopiowane do urządzenia śmiga.... Brawo :brawo:  i dziękuje.

Trzeba wgrywać dołączoną w pierwszym poście mapę, czy można zainstalować samą apkę a mapę pobrać bezpośrednio online?

Edited by kola01 (see edit history)

Guest

Trzeba zassać cały pakiet bo nie ściągniesz mapy . Sama apka nic nie da .

Witam ....Potwierdzam działanie android 5.0.2 z root.....Oczywiście   bez użycia pacza :brawo:

Nie działa na Lenovo tab s8-50l. Instalowałem kilka razy i nic nie pomogło.

coś żle instalujesz

Nie działa na Lenovo tab s8-50l. Instalowałem kilka razy i nic nie pomogło.

Wrzuć wszystko do pamieci urzadzenia. U mnie jak mialem na karcie nie chciało ruszyc. Moze Tobie też pomoże.

grzes2411

instaluj tak jak Sara pisze z kopiuj AM apk z folderem AutoMapa do pamięci urządzenia instaluj apk restart urządzenia przed uruchomieniem aplikacji włącz internet gdy już uruchomisz aplikację przejdź cała procedurę odznaczając abonament pley że nie wyrażasz zgody   a gdy poprosi cię o potwierdzenie email to sobie wymyśl jakiś i to wszystko

Edited by czoki1148 (see edit history)

Dzięki SARA , dzila ☺ , samsung j5 android 5.1.1 tez musi byc wszystko w pamieci urzadzenia

Witam, mam mało pamieci w pamieci wewnetrznej telefonu na zainstalowanie automapy EU, jak zainstaluje na sd to mi nie dziala , jest jakies rozwiazanie aby miec automape EU mimo malej pamieci

w sumie to chodzi mi o Polske i Niemcy, za odpowiedz dziekuje

Guest

jarek2727 : wystarczy z katalogu map europy wykasować te mapy co nie potrzebujesz i po kłopocie .Automatycznie zmniejszy się rozmiar ale robimy to oczywiście przed instalacją i po restarcie urządzenia . Po instalacji też restart bo nie będziesz widział katalogu z mapami jak byś chciał zobaczyć czy wszystko ok . Pozdrawiam :)

tylko w tym katalogu jest tyle plików nie wiem które zostawić żeby to działało , głownie chodzi mi o Polske , Niemcy , Pozdrawiam :)

Guest

Pliki z końcówką : all.c i all.c.md5 pliki poi troszkę ważą ale trzeba je zostawić bo są one jako pojedynczy plik główny .

Guest

No i BRAVO a widzisz główka pracuje :)

Zrobiłem inaczej i działa :) , na kartę sd skopiowałem sam katalog maps  - do folderu ( android - obb - pl.aqurat.automapa- AutoMapa ) , a reszta jest w pamięci wewnętrznej telefonu i działa :)  cała europa , mimo małej pamięci w telefonie ,

Dzięki Sara za pomoc i cierpliwość do mnie --  :)  duża czekolada Ci się należy :wysmiewa:

Guest

Jestem już dużą kobietka zamiast tej słodkości wolała bym lampkę winka hiihhih . Pozdrawiam i cieszę się że jesteś zadowolony :)

Guest

AutoMapa SmartRoutes Polska v6.916.2.0 ( 2017.04.08 )( Android )

AutoMapa-_aahspqq.jpg

INSTALACJA :

AutoMapa/Maps/Polska - Podmienić Pliki !

Edited by Guest (see edit history)

Guest

Mariano wykasowane bo temat wersji 4.3.0 (1429) został zamknięty i wykasowany bo u mnie też wystąpił problem z licencją :)

A tu jest całkiem inny temat do wersji 4.3.0 (1428) !! Paniałeś :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.