Skocz do zawartości
Samsung Galaxy S9+ ze Snapdragonem 845 | Samsung Galaxy A7 2018 wyłącznie w Polsce, Niemczech i Rosji ?? | Czy Samsung Galaxy S6 dostanie Androida 8.0 OREO? Może, Może… | Samsung Galaxy: Growing Up | Samsung inwestuje w Sztuczną Inteligencję. | Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 |
  • Ogłoszenia

• Dychowski

Forum na jakiś czas wyłączone, nie ma opcji rejesteacji - szukamy ludzi do załogi   28.08.2017

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo i nie dzieje, wyłączyłem opcje nowych rejestracji .Postanowiłem zamknąć forum na jakiś czas czyli do czasu jak znajdą się chętni ażeby go poprowadzić. Proszę się nie rejestrować i nie wysyłać mi maili bo to nie firma usługowa a prywatne forum :-). Pozdrawiam, Dychowski
Gość

[NAVI][ANDROID] AutoMapa 4.3.0 (1428) Europe / Polska 1702 - 1704 Final

Rekomendowane odpowiedzi

Ja paniałem tylko po co wstawiasz coś co jest nie sprawdzone i jeszcze dajesz linka do ściągania? Teraz instalując wersje 1428 polska jest ok a jak instaluję 1428 EU to wywala okienko o licencji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Wstaw cos od siebie będziemy wtedy rozmawiać . I przestań płakać temat europy 1428 już był wałkowany innym nie wywala,  jesli wywala Tobie licencje idz do sklepu nie bedzie wywalało .

Skończyłam temat !! Bo takich jak Ty to naprawdę tu mało nie zadowolonych i mających ze wszystkim problem !!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,a ma ktos może automape na Windows Phone 8 bym bym bardzo wdzięczny ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Witaj bogo76 :) Nigdy nie instalowałam na Windows Phone ale to chyba to samo co pod windows tu masz link musisz sprawdzić . Pobierz wersję bezinstalacyjna i skopiuj pliki do urządzenia aplikację uruchamiamy plikiem EXE . 

LINK :

http://supportsamsung.pl/topic/15487-navi-automapa-623-europe-polska-1702-final/

Sprawdz ale nie jestem pewna bo nie miałam z Phone do czynienia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wyskakuje ze licencja wygasla i prosi o zakup... ma ktos podobny problem? Bo probowalem na 3 roznych tel... instaluje wg instrukcji czyli kopiuje folder automapy instaluje apk restart tel.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Witaj kar90 :) Musi być pierwsze skopiowany folder z mapa Polski i plik .apk na pamięć wewnętrzna urządzenia . Instalacja .apk - spyta się gdzie zapisac zapisujemy na pamięć wewnętrzna i zaznaczamy ptaszka .Przeprowadzamy instalację do końca . Restart urządzenia . Po restarcie utworzy nam sie folder AutoMapa na SD CARD -android - obb - AutoMapa - Maps i tu jak chcesz kopiujesz z zassanego pliku Europy tylko folder Maps .Szerokości :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

No to w czym problem taka sama procedura w pamięci wewnętrznej !!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam po raz pierwszy i Wielkie Dzięki!  :peace:

Antek 5.1 i wsio gra: jednak to zależy najwyraźniej od kompilacji producenta, bo wrzucam na flash, czy sd bez różnicy i biega... poza tym, iż aktualizacja smartroutes powoduje "zakręcenie" przy stracie, próbowałem nawet zacząć z już podmienionymi aktualizacjami, jednak u mnie nie chce gadać...

Poza tym sieć niepotrzebna: wystarczy odznaczyć Autoradar i już niczego nie szuka...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Witaj kafel :) No to się cieszę że doszedłeś co i jak . Szerokości :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Witaj kar opisz dokładnie opis swojej instalacji do mnie na PW . Zaraz zaradzimy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

po problemie ja mialem sciagniete 1429 i dlatego a teraz pobralem od nowa 1428 i smiga dzieki pozdrowienia!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

kar90 dla tego się zastanawiałam co jest nie tak ale miło że wpadłeś na to sam . Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wykryłem dość dziwny problem dotyczy map Europy wybieram miejscowość Bremerhaven i nie znajduje połowy ulic w mieście, natomiast jeżeli wpiszę kod miejscowości to pod warunkiem że kod będzie danej dzielnicy ulice są odnajdywane. Proponuję Auerstrasse, Bioschstrasse, Danziger Plaz znajduje te ulicy wyłacznie po wpisaniu kodu pocztowego. AM testowana na trzech urządzeniach z Andkiem 5.1 oraz 6 i lipa

Edytowane przez brennman (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam mam pewien problem z auto mapą nie wyznacza trasy cały czas pokazuje'' jesteś poza trasą''.Jak wyznaczę sobie trasę i wybiorę ''pokaż trasę '' to ją widać ile km. do celu itd.ale już nie prowadzi do celu.Czy  coś robię nie tak przy instalacji mój telefon huawei P8 android 6.1 bez rota Proszę o pomoc

Edytowane przez adamkasia2 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
adamkasia2:

Zacznij od upewnienia się, czy telefon dobrze łapie fixa: ustal czy dokładnie ustala pozycję GPS, później różne cele "prowadź do".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kafel tu nie jest problem z łapaniem fixa ,pokazuje bardzo dokładnie gdzie jestem ale nie prowadzi do celu po wyznaczeniu trasy pokazuje trasę ,lecz do niej nie prowadzi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam ten sam problem co kolega adamkasia2 po zainstalowaniu wszystkiego zgodnie z instrukcjami na android 5.0 licencja ok do 2026 program działa lecz nie nawiguje. Pokazuje miejsce startu i konca trasy na mapie lecz nie nawiguje. Pilot informuje tylko o kilometrach nie ma zadnej informacji o nawigacji tzn: skrety czy tez rondo itp. Brak jakiej kolwiek informacji na nawigacyjnej. A walcze z tym już któryś dzień z rzędu. Tablet resetowany, przywracane dane itp i zawsze ten sam problem program nie nawiguje a licencje i inne rzecze ok Ktoś coś pomoże ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam ten sam problem co kolega adamkasia2 po zainstalowaniu wszystkiego zgodnie z instrukcjami na android 5.0 licencja ok do 2026 program działa lecz nie nawiguje. Pokazuje miejsce startu i konca trasy na mapie lecz nie nawiguje. Pilot informuje tylko o kilometrach nie ma zadnej informacji o nawigacji tzn: skrety czy tez rondo itp. Brak jakiej kolwiek informacji na nawigacyjnej. A walcze z tym już któryś dzień z rzędu. Tablet resetowany, przywracane dane itp i zawsze ten sam problem program nie nawiguje a licencje i inne rzecze ok Ktoś coś pomoże ?

przepusc to przez lakiego 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

maestro a głosy wgrałeś bo jak nie to nie będzie Ci mówiło ani nawigowało  ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witajcie :peace:

Urodził się problem. Pacjent SG J5 z Android 5.1.1.

Chciałem zainstalować AM w wersji EU, tyle, że mam za mało pamięci w urządzeniu, a z mapą na karte za czorta jakoś nie idzie tego odpalić( zmniejszanie EU o niepotrzebne kraje daje 3.46 GB, więc nadal mnie to nie ratuje). Podczas instalacji przerzuca pliki do pamięci urządzenia i pokazuje problem z pamięcią lub krzyczy o licencje. Zgodnie z tym co pisał Gregr2727 ok, tylko  skąd przed zainstalowaniem AM ma folder: pl.aqurat.automapa- AutoMapa ?

Podczas instalacji nie pyta gdzie ma zainstalować, a po zainstalowaniu (testowo wersji PL, która działa), nie tworzy na SD: android - obb - pl.aqurat.automapa- AutoMapa, tylko: android - obb - pl.aqurat.automapa

Powiem szczerze, że się w tym już sam pogubiłem i nie mam pomysła jak to rozkminić. Pomóżcie proszę...

Z góry mega wielkie dzięki :)

Edit;

Właśnie udało mi się uruchomić - sam utworzyłem na SD w android - obb  foldery: pl.aqurat.automapa- AutoMapa i wrzuciłem  Maps z EU, a pozostałe i apke na urządzenie. Zainstalowałem, restart urządzenia przed uruchomieniem apki, wifi on, odpalenie apki, "Nie dziękuję" na Play, zgoda na warunki, rejestracja na maila i pooooszło.

Folder Data z zapisanymi ulubionymi oraz Route z historią wybierania z wersji AM3.0.0 można śmiało podmieniać- sprawdzone, działa.

Ps. Miałem usunąć post, ale może komuś się przyda ;)

Edytowane przez ringo (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

By korzystać z forum musisz się zgodzić z zasadami: Warunki użytkowania.