Jump to content
Samsung Galaxy S9+ ze Snapdragonem 845 | Samsung Galaxy A7 2018 wyłącznie w Polsce, Niemczech i Rosji ?? | Czy Samsung Galaxy S6 dostanie Androida 8.0 OREO? Może, Może… | Samsung Galaxy: Growing Up | Samsung inwestuje w Sztuczną Inteligencję. | Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 |
  • Announcements

• Dychowski

Forum na jakiś czas wyłączone, nie ma opcji rejesteacji - szukamy ludzi do załogi   08/28/17

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo i nie dzieje, wyłączyłem opcje nowych rejestracji .Postanowiłem zamknąć forum na jakiś czas czyli do czasu jak znajdą się chętni ażeby go poprowadzić. Proszę się nie rejestrować i nie wysyłać mi maili bo to nie firma usługowa a prywatne forum :-). Pozdrawiam, Dychowski
Sign in to follow this  
Guest

[NAVI][ANDROID] AutoMapa 4.3.0 ( 1428 ) POLSKA 1706 BETA

Recommended Posts

Guest

AutoMapa 4.3.0 ( 1428 ) Polska 1706 Beta ( Android )

APLIKACJA DZIAŁA  NA WSZYSTKICH URZĄDZENIACH NAWET BEZ ROOTA

SCREN POJAWI SIĘ JAK POJAWI SIĘ WERSJA FINALNA

CO NOWEGO W WERSJI 4.3.0 :

AutoMapa Android 4.3.0 :

✓ AutoRadar Europe! - od teraz możesz korzystać ze wszystkich ostrzeżeń dostępnych w AutoMapie na terenie całej Europy!
✓ możliwość ręcznego wprowadzenia informacji o średnim spalaniu
✓ poprawki obsługi ostrzegania o radarach odcinkowych
✓ poprawki wyszukiwania po kodach pocztowych
✓ usprawnienia algorytmów wyznaczania tras
✓ poprawki stabilności programu

MAPY 1706 A W NICH M.IN :

✓ Gruntowna aktualizacja pikietażu (słupków kilometrowych) na drogach krajowych
✓ Aktualizacja budynków 3D dla Ząbek (woj. mazowieckie)
✓ Odcinki dróg przygotowane do odblokowania poprzez technologię LiveDrive! w chwili rzeczywistego oddania ich do użytku :
✓ Obwodnica Kościerzyny
✓ Obwodnica Nysy
✓ Obwodnica Inowrocławia
✓ Obwodnica Jarocina w ciągu DK11
✓ IV etap Obwodnicy Północnej Jaworzna
✓ Odcinek S7 w Krakowie

INSTRUKCJA INSTALACJI !!!

Opis Instalacji :

1. Skopiuj .apk i folder AutoMapa na pamięć urządzenia
2. Zainstaluj.
3. Uruchom.

AutoMapa 4.3.0 Polska 1706 Beta ( Działa bez ROOT )

AutoMapa Paczka Śmiesznych Polskich Głosów 2017

Paczka-gl_aapnaas.jpg

Paczka głosów dla nawigacji z AutoMapą 2017

W paczce śmieszne głosy : - Blondyna-Kicia - Chłop - Czesio - Gej - Hołek - Kinga - Kumpela - Marzena - Mikołaj - Pijak - Wielebny - Ziomek

Zawartość należy wypakować do katalogu /AutoMapa PL / EU karty pamięci

AutoMapa Paczka Śmiesznych Polskich Głosów FULL

Edited by Guest (see edit history)

Kiedy można się spodziewać mapy Europy 1706? Czy wystarczy że pobiorę ją z oficjalnej strony?

Guest

Witaj konieczko :) Nie pobieramy z oficjalnej strony map bo są one gołe , co do nowych map Europy to na dzień dzisiejszy tylko 1702 działająca pod wersję AM cracked wersje 1704-1706 nie działają bo nie wyznaczają tras . Pozdrawiam :)

Dzięki za odpowiedź. Już myślałem że coś źle robię, ponieważ mapę EU mi wczytywało, jednak nie było możliwości wyznaczenia trasy. Rozumiem że to problem 1704-1706.

Na chwilę obecną jeśli chcę użyć EU to pobrać wersje 1702?

A co znaczy że są gołe?

Chyba nie ma takiej wersji mapy. Wg wcześniejszych postów zrozumiałem, że obecnie działająca mapa to  1704 dla Polski i 1702 dla Europy. Coś się zmieniło?

Edited by kola01 (see edit history)

Guest

Witaj kola :) Tak 1703 pomyliłam się w opisie hihih . Pozdrawiam :)

...co do nowych map Europy to na dzień dzisiejszy tylko 1702 działająca pod wersję AM cracked wersje 1704-1706 nie działają bo nie wyznaczają tras

Nie zgodzę się.

Instalowałem  aplikację zgodnie z moją "receptą" + EU1702 bezpośrednio na SD, następnie podmianka na EU1704. Przebywam na co dzień w skandynawii, ale często jestem też w D jak i w PL - działa wyśmienicie, żadnych problemów z wyborem trasy itp. nie mam.

Ps. Od 12.07  EU1706 Final działa b/u. ;)

Edited by ringo (see edit history)

Guest

Witajcie lada moment wstawię najnowszą wersje FINAL 4.3.0 EUROPE / POLSKA 1706 właśnie zakończyłam testowanie :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.