Skocz do zawartości
Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 | Samsung rzuca wyzwanie Ice Bucket Challenge | Samsung Galaxy Mega 2 w przedsprzedaży | Aparat w Samsungu Galaxy Note 4 | Nowa wersja Galaxy S5 | Ultrasonic Cover dla Samsunga Galaxy Note 4 |
  • Ogłoszenia

• Dychowski

Forum w przebudowie - rekonstrukcja   28.08.2017

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo, postanowiłem wskrzesić to forum i zaktualizować do najnowszej wersji IPB, poprawić wszystkie błędy techniczne, poprawić grafikę, design i po tych technicznych akcjach, przejść do przebudowy całego forum tak ażeby było aktualne i na bieżąco. Z tejże racji pokażą się nowi moderatorzy, nowa załoga a jeśli wśród Was są fani tej marki i chcieliby dołączyć do nowej załogi forum, zapraszam na PW. Forum powinno być gotowe do końca września gdyż jest to masa pracy, dodawanie wszystkich modeli których nie było etc. Uzbrojcie się cierpliwość a za chwilkę będziecie mogli z nowego forum lepiej i wygodniej korzystać.   Pozdrawiam, Dychowski
Gość

[NAVI][ANDROID] AutoMapa 4.5.0 (1516) Europe / Polska 1706 Final

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Napisano (edytowane)

AutoMapa 4.5.0_1516 Europe / Polska 1706 Final ( Patch )( Android )

APLIKACJA DZIAŁA  NA WSZYSTKICH URZĄDZENIACH NAWET BEZ ROOTA

AUTOMAPA4_qhpxrnh.jpg

OPIS :

★ INNOWACJA I DOŚWIADCZENIE ★

Najdokładniejsze plany nawigacyjne miast i miejscowości, system AutoMapa Traffic, Asystent Pasa Ruchu, budynki 3D i punktowe adresy, ponad 800 tys. Użytecznych Punktów (POI) i głos Krzysztofa Hołowczyca to znaki rozpoznawcze AutoMapy. AutoMapa prowadzi od ponad 14 lat i jest najbardziej cenioną i najczęściej nagradzaną polską nawigacją.

★ GŁÓWNE FUNKCJE i CECHY ★

☛ ZOBACZ, GDZIE STOJĄ!

AutoRadar w AutoMapie to narzędzie do wymiany informacji pomiędzy użytkownikami AutoMapy o patrolach, radarach, wypadkach i punktach kontroli drogowej. Naciśnij znak + na ikonie ograniczenia prędkości, aby dodać nowy obiekt
Potwierdź lub usuń obiekt przesuwając belkę z ostrzeżeniem. Dzięki AutoRadarowi w AutoMapie unikniesz mandatów i wspólnie z innymi kierowcami poinformujecie się o zagrożeniach na drodze.

☛ POKONASZ KORKI!

✓ AutoMapa Android to najskuteczniejsze połączenie map off-line i danych drogowych on-line. Mapy dostępne są zawsze. Nawet, gdy nie ma zasięgu GSM ani Wi-Fi. Dostęp do sieci dodaje LiveDrive! czyli nawigację z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej a nawet z automatyczną zmianą kierunkowości oraz czasowym zamykaniem i otwieraniem dróg.
✓ Prognozy ruchu drogowego (SmartRoutes) opracowane na podstawie m.in. danych z jazdy innych użytkowników. Dane zbierane są codziennie z ponad 7 mln km jazd po polskich drogach
✓ Aktualne dane o ruchu i utrudnieniach (LiveDrive!) przesyłane co 2 minuty
✓ Inteligentne trasy wyznaczane dzięki połączeniu SmartRoutes z LiveDrive!
✓ Wizualizacja natężenia ruchu drogowego i innych bieżących utrudnień

☛ TECHNOLOGIE I DANE

✓ Nowy, intuicyjny Interfejs Użytkownika
✓ Bogaty wybór typów tras i sposobów nawigacji
✓ Asystent Pasa Ruchu
✓ Nawigacja „pod drzwi” z wykorzystaniem punktowych adresów i ponad 800 tys. Użytecznych Punktów (POI)
✓ 500 najniebezpieczniejszych stref drogowych w Polsce opracowanych wspólnie z Komendą Główną Policji i Fundacją Krzysztofa Hołowczyca "Kierowca Bezpieczny"
✓ Dane o wszystkich przejazdach kolejowych opracowane wspólnie z PKP
✓ Ostrzeganie o radarach, fotoradarach, autach z kamerami i innych dowolnych obiektach na mapie
✓ Wsparcie dla CB Radio (pikietaż - informacja o słupkach kilometrowych)

☛ NAJNOWSZE I NAJDOKŁADNIEJSZE MAPY POLSKI I EUROPY

CO NOWEGO W WERSJI 4.5.0 :

AutoMapa Android 4.5.0 :

✓ zmiana wyszukiwania w miejscowościach bez nazw ulic. Po wybraniu opcji: "pokaz adresy z miasta" prezentowana jest numeracja
✓ usprawnienie wyszukiwania kodów pocztowych
✓ dodanie możliwości wyświetlania współrzędnych GPS podczas dodawania punktu ulubionego
✓ obsługa linków z okna opisu POI
✓ usprawnione wyświetlanie obiektów AutoRadaru
✓ poprawki wyznaczania tras
✓ poprawki stabilności
✓ wsparcie dla ekranów w formacie 18:9

MAPY 1706 A W NICH M.IN :

✓ Gruntowna aktualizacja pikietażu (słupków kilometrowych) na drogach krajowych
✓ Aktualizacja budynków 3D dla Ząbek (woj. mazowieckie)
✓ Odcinki dróg przygotowane do odblokowania poprzez technologię LiveDrive! w chwili rzeczywistego oddania ich do użytku :
✓ Obwodnica Kościerzyny
✓ Obwodnica Nysy
✓ Obwodnica Inowrocławia
✓ Obwodnica Jarocina w ciągu DK11
✓ IV etap Obwodnicy Północnej Jaworzna
✓ Odcinek S7 w Krakowie 

INSTRUKCJA INSTALACJI !!!

1 - Odinstaluj stara wersje AutoMapy - wyczyść stare foldery AutoMapy z pamięci wewnętrznej - android - obb - pl.aquart.automapa
tak samo na SD CARD bo i tu i tu znajdują się śmieci nie może być pozostałości po starych wersjach WAŻNE restart urządzenia !!

2 - Aby posiadać w urzadzeniu mapy Europy konieczne jest pierwsze zainstalowanie map Polski WAŻNE !!

3 - Skopiuj folder AutoMapa Polska i plik instalacyjny .apk do pamięci wewnętrznej urządzenia WAŻNE !! zainstaluj .apk
- W pierwszym zapytaniu przy instalacji o przystpienie do abonamentu - dajemy NIE !! W zapytaniu o warunki licencji dajemy TAK !! przeprowadzamy instalację do końca nie uruchamiamy programu !!

4 RESTART URZĄDZENIA WAŻNE !!

5 - Po restarcie utworzy nam się nowy folder na SD CARD - android - obb - pl.aquart.automapa - i tu jak chcemy kopiujemy folder AutoMapa Europe ( nie instalujemy juz Europy WAŻNE !! )

Tak więc SZEROKOŚCI - mapy przetestowane wszystko działa jak należy . Pozdrawiam SARA smile.png

AutoMapa 4.5.0 Polska 1706 Final ( Działa bez ROOT )

AutoMapa 4.5.0 Europe 1706 Final ( Działa bez ROOT )

AKTUALIZACJA TRAFFIC - SmartRautes s5Polska v6.964.2.0 ( 01.08.2017 )

AutoMapa-_qhpeapa.jpg

INSTALACJA :

AutoMapa / Maps / Polska - Podmienić Pliki !

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, po zainstalowaniu mam taki problem, kiedy chcę wyznaczyć adres np. w Czechach a mapa jest na zbliżeniu w Polsce np. około Warszawy wyznaczam adres w Pradze centrum, wciskam gotowe i wraca do adresu w Polsce. Natomiast gdy ustawię mapę wizualnie na Czechach wtedy znajdzie adres. I tak jest z każdym państwem, muszę wizualnie ustawić mapę na danym kraju. To samo dzieje się przy wybieraniu POI. Nie ma tego problemu gdy wybieram adres z historii. Tablet samsung A6 android 5,1. Wgrywana AM po raz pierwszy zgodnie z instrukcją.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

05 - 08 - 2017 : AKTUALIZACJA TRAFFIC  

SmartRautes s5Polska v6.964.2.0 ( 01.08.2017 )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witaj Saro

Mam pytanko ,po zainstalowaniu Automapy wszystko działa , utworzyły się dwa foldery : na SD i w pam. wew. samo dociągneło mi mape polski 17.06 i smart routes 1.08 .2017 czy jest ens podmieniać smart routes ? z tematu ? :mysli: wszystko zgodnie z instukcją instalowałem .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Witaj poiro :) Nie jak juz samo pociągnęło traffic to nie potrzeba . Tu wstawione jest to samo . Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok. dzięki za szybkie info .Działa jak zawsze ,dzięki wielkie . Honor 7 Lite zainstalowane od razu na karcie SD: to tak dla informacji  :ok:  ;] 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W SG J500fn coś nie da rady zainstalować: "aplikacja nie została zainstalowana". Wszystko wg. instrukcji, foldery wyczyszczone + restart i nic, ciągle to samo. :mysli:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi też udało się zainstalować mapę Polski i Europy na karcie sd,działa bez zarzutu,dzięki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja mam takie pytanie, bo chyba nikt nie pytał jeszcze? Czy ta AutoMapa działa na androidzie 7 nougat. Mam w dwóch telefonach (Samsung S5 Neo i A5 2016) wersję AutoMapy 4.3.0 ale mam jeszcze antka 6 marshmallow. Boję się zaktualizować do 7, bo AutoMapa może mi nie działać. Jak kupiłem phony z 6 antkiem to długo się naczekałem na wersję bez roota.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam huawei p9 lite z android 7 i u mnie działa ta wersja

No i to jest ważne, że chodzi na 7. Już nawet nieważne na jakim phonie. Dzięki za info.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podpowiada mi aktualizację do 1708. Da radę zaktualizować?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Witaj gpel najnowsze mapy + aktualizacje właśnie wstawione :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Sara napisał:

Witaj gpel najnowsze mapy + aktualizacje właśnie wstawione :)

Wiem, super, ale czy mogę zaktualizować automatycznie z poziomu AM, czy tak mi nie będzie chodzić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Tak owszem można jak najbardziej jak posiadasz WI-FI :) Przez sieć operatora nie polecam bo duże koszty .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam Serdecznie forumowiczów.

Mam pytanie dotyczące znikających numerów domów - mianowicie :

Po odpaleniu AM pierwszy raz bez wytyczania trasy numery domów są widoczne ale gdy tylko wytyczę trasę numery domów znikają na zawsze. Pomaga tylko reinstal.

Próbowałem już na kilku urządzeniach i na każdym jest tak samo. Proszę aby ktoś sprawdził na swoim urządzeniu, proszę też o jakieś sugestię.

ps. nie mówię o pliku : MinSpeedToTurnOffAddressesWhileTracking=...
                                         MaxSpeedToTurnOnAddressesWhileTracking=...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta