Skocz do zawartości
Samsung Galaxy S9+ ze Snapdragonem 845 | Samsung Galaxy A7 2018 wyłącznie w Polsce, Niemczech i Rosji ?? | Czy Samsung Galaxy S6 dostanie Androida 8.0 OREO? Może, Może… | Samsung Galaxy: Growing Up | Samsung inwestuje w Sztuczną Inteligencję. | Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 |
  • Ogłoszenia

• Dychowski

Forum na jakiś czas wyłączone, nie ma opcji rejesteacji - szukamy ludzi do załogi   28.08.2017

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo i nie dzieje, wyłączyłem opcje nowych rejestracji .Postanowiłem zamknąć forum na jakiś czas czyli do czasu jak znajdą się chętni ażeby go poprowadzić. Proszę się nie rejestrować i nie wysyłać mi maili bo to nie firma usługowa a prywatne forum :-). Pozdrawiam, Dychowski
Gość

[NAVI][ANDROID] AutoMapa 4.5.0 (1516) Europe & Polska 1708 Final

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

AutoMapa 4.5.0 (1516) Europe & Polska 1708 Final ( Android )

APLIKACJA DZIAŁA  NA WSZYSTKICH URZĄDZENIACH NAWET BEZ ROOTA

AUTOMAPA4_qhaashr.jpg

OPIS :

CO NOWEGO W WERSJI 4.5.0 :

✓ Zmiana wyszukiwania w miejscowościach bez nazw ulic. Po wybraniu opcji: "Pokaż adresy z miasta" prezentowana jest numeracja
✓ Usprawnienie wyszukiwania kodów pocztowych
✓ Dodanie możliwości wyświetlania współrzędnych GPS podczas dodawania punktu ulubionego
✓ Obsługa linków z okna opisu POI
✓ Usprawnione wyświetlanie obiektów AutoRadaru
✓ Poprawki wyznaczania tras
✓ Poprawki stabilności
✓ Wsparcie dla ekranów w formacie 18:9

MAPY 1708 A W NICH M.IN :

Nowe przebiegi przebudowanych odcinków dróg :

Bydgoszcz: ul Matki Teresy z Kalkuty , ul. Trybowskiego, ul. Jasiniecka
Toruń: ul. Polna od Szosy Chełmońskiej do Szosy Okrężnej, ul. Łódzka od ul. Lipnowskiej do ul. Zdrojowej

Przygotowane do otwarcia z chwilą ich rzeczywistego oddania do użytku :

południowa obwodnica Ostródy
obwodnica Cedrów Małych
obwodnica Skały w ciągu DW794
obwodnica Czarnowąsy w Opolu
obwodnica Kłodzka na odcinku DK 46 - DK 33
trasa S7 na odcinku Nowy Dwór Gdański - Koszwały

INSTRUKCJA INSTALACJI !!!

1 - Odinstaluj starą wersję AM - wyczyść stare foldery AutoMapa na SD CARD jak i w pamięci wewnętrznej urządzenia .
2 - Restart urządzenia .
3 - Skopiuj folder AutoMapa i plik .apk na SD CARD lub pamięć wewnętrzną urządzenia .
4 - Zainstaluj .apk 
5 - Szerokości . Pozdrawiam SARA   thumbsup.gif

AutoMapa 4.5.0 Polska 1708 Final ( Działa bez ROOT )

AutoMapa 4.5.0 Europe 1708 Final ( Działa bez ROOT )

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

w paczce PL brak pliku z APK

a jednak jest, zle sie scagnelo.

nie rozumiem tylko czemu mi sie sciagaja mapy a nie sa wykorzystane  te ktore sa w paczce. czy tak to ma wygladac?

Edytowane przez lucas39 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Witaj misza cos Ty to pobrał ? co to za pliki hihih wywal starego winrara i zainstaluj najnowszego 5.50 FINAL bo coś on Ci miesza :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

winrar może i stary ale pokazywał błędy ale rozpakowałem 7 zipem i to wyszło na koniec zassałem z innej strony i jest dobrze ale zainstaluje nowszego rara i zobacze z ciekawości

Hej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 16.09.2017 o 10:36, lucas39 napisał:

w paczce PL brak pliku z APK

a jednak jest, zle sie scagnelo.

nie rozumiem tylko czemu mi sie sciagaja mapy a nie sa wykorzystane  te ktore sa w paczce. czy tak to ma wygladac?

ponieważ instalacja musi być na pamięci wewnętrznej.Jest błąd w opisie.

Edytowane przez krzys72pl (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
23 godziny temu, misza140 napisał:

to nie jest automapa to jest po rozpakowaniu

6aWqcIO.jpg

to sa pliki z rozpakowanego pliku APK

trochu za duzo rozpakowales

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam.

AM Polski działa normalnie.Mam jednak pytanie.Czy u Was też tak niewyraźnie widać na tle Polski wyznaczoną trasę?U mnie kolor wyznaczonej trasy jest praktycznie identyczny z kolorem reszty dróg.Problem ten występuje szczególnie po wyznaczeniu dłuższych tras.Jeśli wyznaczona trasa ma powiedzmy kilka kilometrów jest widoczna w miarę normalnie.W AM kilka edycji wstecz kolor wyznaczonej trasy wyraźnie różnił się od reszty i nie było opcji żeby się pomylić.

Edytowane przez gitarrra (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Masz włączoną wizualizację ruchu drogowego?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Tak, mam na myśli Wizualizację AMTraffic w opcjach....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fakt, słabo widać trasę po wyznaczeniu : w starych wersjach było wyraźniej , ale cóż taki urok Automapy. :mysli:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Włączenie tej opcji poprawia delikatnie widoczność tylko krótkiej trasy.Przy długich trasach nic się nie zmienia.Znajomy na swoim telefonie ma podobnie,poiro sygnalizuje ten sam problem więc chyba coś w tym jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rzeczywiście...jeśli pogrzebać w ustawieniach to można wybrać kolor,który jest nieco bardziej widoczny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie można pobrać ostatniego ostatniego pliku. Napilsali PLIK CHWILOWO NIEDOSTĘPNY Z POWODU AWARII JEDNEGO Z SERWERÓW.

Szkoda czasu na pobieranie !!! Wystawiają pliki których nie można pobrać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 godzin temu, rafal.32 napisał:

Nie można pobrać ostatniego ostatniego pliku. Napilsali PLIK CHWILOWO NIEDOSTĘPNY Z POWODU AWARII JEDNEGO Z SERWERÓW.

Szkoda czasu na pobieranie !!! Wystawiają pliki których nie można pobrać.

wPrzechwytywanie.thumb.PNG.4aad2569f411ba29e15d0eda2554fe63.PNG

Edytowane przez KAPSEL1309 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam pytanie, mam poprzednia wersje AM od Sary i tam mi wyskoczylo ze moge pobrać nowe mapy 1708 i pobralem, czy bedzie to działało???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki za AM, bo znowu działa na Androidach. 

Zauważyłem jednak, że w wersjach 4.3.0 i 4.5.0 mapy nie pokazują właściwie dozwolonych prędkości, chociaż oznakowanie na trasie nie zmienione od dawna (np trasa Częstoczowa - Katowice). 

Wersja np 3.0.2 w tym względzie była bardziej precyzyjna choć mniej stabilna, ale to już historia, bo na Androidzie wyższym niż 5.0 nie działa.

Czy problem leży w mapach(ostatnio 1708)?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta