Jump to content
Samsung Galaxy S9+ ze Snapdragonem 845 | Samsung Galaxy A7 2018 wyłącznie w Polsce, Niemczech i Rosji ?? | Czy Samsung Galaxy S6 dostanie Androida 8.0 OREO? Może, Może… | Samsung Galaxy: Growing Up | Samsung inwestuje w Sztuczną Inteligencję. | Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 |
  • Announcements

• Dychowski

Forum na jakiś czas wyłączone, nie ma opcji rejesteacji - szukamy ludzi do załogi   08/28/17

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo i nie dzieje, wyłączyłem opcje nowych rejestracji .Postanowiłem zamknąć forum na jakiś czas czyli do czasu jak znajdą się chętni ażeby go poprowadzić. Proszę się nie rejestrować i nie wysyłać mi maili bo to nie firma usługowa a prywatne forum :-). Pozdrawiam, Dychowski
wal24

Dodatki do iGO NextGen (Israel, Basar, Pal itp.) na androida

Recommended Posts

Jeśli po wyznaczeniu trasy widzisz ikonki fotoradarów na mapie, to w symulacji też powinny być widoczne.

Edited by wal24 (see edit history)

wal24 jesteś super. Po wielu mękach i wk...ach zainstalowałem iGO_Pal i działa świetnie na Huawei mate 10, samsung s5 i Tablecie Huawei m5. REWELACJA. 

Mam jeszcze kilka życzeń ale może znajdę sam. Jeśli nie to napiszę. Szacunek. :)

W symulacji nie widać ale działają jak jedziesz w trasie, sprawdzałem dzisiaj. Szkoda że nie będziesz rozwijał brandingu na wszystkie rozdzielczości. Ja i wielu innych mamy tablety gdzie rozdzielczość jest na poziomie ok 1280x800 i w nowym brandingu  ikonki są strasznie duże.

Mam igo_pal. Dołożyłem mapy 2018q3 i zmieniłem kolor trasy oraz kilka ustawień wg siebie. Czy jak sobie to teraz skomptresuje i zainstaluje na innym tablecie to te zmiany zostaną i będzie działało? 

2. Podoba mi się skórka igo my way GJ6. 0p (DVS1&gurjon) czy mozna ja impementowac do igo pal? Jeśli to jak żeby nie skopać tego co działa. Jest tam fajne przjście z 3d do lotu ptaka z mapą na której widać rzeki zbiorniki wodne itd jeśli odcinek trasy jest powyżej 3km a 3 km przed manewrem wraca do 3d. 

Edited by piotr1961c (see edit history)

W dniu 10.01.2019 o 18:04, piotr1961c napisał:

Jest tam fajne przjście z 3d do lotu ptaka z mapą na której widać rzeki zbiorniki wodne itd jeśli odcinek trasy jest powyżej 3km a 3 km przed manewrem wraca do 3d. 

To akurat nie jest w skórce.

wal24 jeśli możesz to sprawdź i oceń czy może się przydać w celu uaktualnienia:

- iGO global_cfg 743122

- iGO dem 170825

Edited by metelan (see edit history)

Jak najbardziej nadaje się. Ale wstawiłeś to wyżej i myślę, że wystarczy. Jest do pobrania. Dzięki.

W przypadku ostatniej skórki 07.1.2019, jeśli chcę dodać ulubioną lokalizację, przycisk dodawania lokalizacji jest nieaktywny. Czy ktoś wie, co to jest problem?

Opisz problem bardziej precyzyjnie, bo nie wiem o co chodzi.

Jak wchodzę w ulubione i chcę dodać nową lokalizację to zielony przycisk na dole "dodaj lokalizację" nie działa.

Edited by Mariano 52 (see edit history)

Druga sprawa nie pokazuje mi rozwidleń autostradowych  z junctionview.zip. Pokazuje podstawowe rozwidlenia zaszyte w IGO.

Mariano 52. Wejdź w:

Ustawienia>Widok nawigacji>Widok rozwidleń dróg>Mini widok rozwidleń dróg

Nie o to mi chodziło, to co napisałeś daje pomniejszony widok skrzyżowań na mapie, a mnie chodzi o to że żeby pokazywał na całym ekranie np.taki widok.

Screenshot_2019-01-30-13-56-40.png

Screenshot_2019-01-30-14-10-51.png

U mnie tak pokazuje. Może nie masz mapy z rozszerzeniem *.fjw. Druga sprawa, nie wszędzie jest ten widok. Tylko tam, gdzie dostawca mapy do wsadził.

Mam wszystkie pliki, w którejś wersji pokazywało mi na każdym rozjeździe a teraz nie mogę dojść gdzie leży przyczyna. Wszystkie skrzyżowania są w junctionview, pokazuje tunel w każdej wersji którą wstawię natomiast lanscape już nie.

Witam wszystkich, podłączam się pod ten wątek żeby niepotrzebnie nie zaśmiecać forum, czy wie ktoś jak zmienić w skinie Pongo wartość w ustawienia/widok nawigacji/wygląd mapy/użyj ustawień niestandardowych (dla kąt widoku manualny)/nachylenie mapy dla:"Manualny" i tam pierwsza wartość od góry czyli "Odległość przechylonej mapy" najmniej jak się da ustawić to 100 a czy wie ktoś jak zrobić żeby ustawić tą wartość na 0 ?

Drugie pytanko to chciałbym zmienić w ustawienia/ustawienia skina/kokpit/ustawienia przycisków i tam druga pozycja od dołu "odległość pojawienia się przycisku punktu trasy" ma ona wartość 500m i chciałbym to zmienić na powiedzmy 5000 km, chodzi o to żeby ta ikonka była cały czas wyświetlana a ona się pojawia dopiero gdy dojeżdżamy do punktu trasy.

I ostatni powiedzmy problem z którym się zwracam to brak wyświetlania przez iGO numerów zjazdów, tak jak wyświetla np. Automapa, pamiętam, że kiedyś Miomap wyświetlało numery zjazdów a iGO nie, chociaż jedna i druga nawigacja korzystała z tych samych map, dla co niektórych może się to wydawać niepotrzebnym bajerem ale kierowcy zawodowi docenili by ten szczegół, a ja do takich należę, pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.