Jump to content
Samsung Galaxy S9+ ze Snapdragonem 845 | Samsung Galaxy A7 2018 wyłącznie w Polsce, Niemczech i Rosji ?? | Czy Samsung Galaxy S6 dostanie Androida 8.0 OREO? Może, Może… | Samsung Galaxy: Growing Up | Samsung inwestuje w Sztuczną Inteligencję. | Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 |
  • Announcements

• Dychowski

Forum na jakiś czas wyłączone, nie ma opcji rejesteacji - szukamy ludzi do załogi   08/28/17

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo i nie dzieje, wyłączyłem opcje nowych rejestracji .Postanowiłem zamknąć forum na jakiś czas czyli do czasu jak znajdą się chętni ażeby go poprowadzić. Proszę się nie rejestrować i nie wysyłać mi maili bo to nie firma usługowa a prywatne forum :-). Pozdrawiam, Dychowski
wal24

iGO Israel (gotowiec, mapa Poland_HERE_2018.Q4, skin Pongo).

Recommended Posts

Zastanawiam się dlaczego są takie problemy z igo nextgen... ja jeżdżę parę lat na czystej wersji PAL, wcześniej Israel i nigdy nie miałem problemów z nawigacją. Jeżdżę dużym zestawem i dla mnie nawigacja ma być przejrzysta i komunikatywna. Czym więcej bajerów tym gorzej. 

3 godziny temu, krzys72pl napisał:

Zastanawiam się dlaczego są takie problemy z igo nextgen... ja jeżdżę parę lat na czystej wersji PAL, wcześniej Israel i nigdy nie miałem problemów z nawigacją. Jeżdżę dużym zestawem i dla mnie nawigacja ma być przejrzysta i komunikatywna. Czym więcej bajerów tym gorzej. 

Niby tak. Nawigacja ma robić robote, a nie wyglądać. Ale zdrugiej strony, jeżeli działa, to czemu nie ma wyglądać ładnie.

6 godzin temu, krzys72pl napisał:

to w takim razie jak jezdzisz duzym to jak sobie radzisz z parkingami podczas jazdy ? Igo Primo ta stara wersja miala taka opcje domyslnie , a tutaj w nextgen juz tego nie ma , dopiero po zastosowaniu skina

Można tak ustawić, przykładowo.

Trochę bokiem, ale wiadomo o co chodzi 😀

Posted (edited)

Powiem tak... szukanie parkingów w iGO nextgen, polega na: dodaj punkt,.. dla ciężarówek, parking przy autostradzie...., jeżeli po trasie nie ma szukasz na mapie.,wszystko ma ten temat. Nie  ma nic prostszego. Jednak nawigacja nie zastąpi rozumu. Pozdrawiam wszystkich co jeżdżą zawodowo.

Edited by krzys72pl (see edit history)

Pozdrawiam również.

Ps. A podrzucisz swojego ux-a na czystą igo?

Godzinę temu, krzys72pl napisał:

Jestem w trasie. Spróbuje wieczorem na wifi

Ok dzieki. Ja też właśnie z ,,iry" na pociąg i pauza na Francji, weekend czas zacząć 😉

W dniu 13.07.2019 o 17:59, szampan33 napisał:

Ok dzieki. Ja też właśnie z ,,iry" na pociąg i pauza na Francji, weekend czas zacząć 😉

Przypadkiem AV nie blokuje Ci pobierania? Sprawdzałem przed chwilą można pobrać bez logowania.

Posted (edited)
5 godzin temu, szampan33 napisał:

Coś nie poszło dobrze

Screenshot_20190717-231117.png

Nie jestem specjalistą ale powinieneś mieć oryginalny ux i data.zip, i zainstalować IGO PAL. Też kombinowalem z różnymi skinami i zawsze coś było nie tak. Według mnie nawigacja ma pomagać w trasie A nie być ładna i mieć blond włosy. 

Edited by krzys72pl (see edit history)

Pokombinuje jeszcze. Wgram po hard resecie. Zobaczymy wtedy.

A blond włosy, czemu nie 😀😀😀

14 godzin temu, szampan33 napisał:

Pokombinuje jeszcze. Wgram po hard resecie. Zobaczymy wtedy.

A blond włosy, czemu nie 😀😀😀

Oryginalny data.zip

Foto z folderami i plikami w igo.

5d30f5d083ac7_Screenshot_20190718-105204_MyFiles.thumb.jpg.ce9c1b90e73694d24ce40103f9159b4e.jpg

Zainstalowałem po resecie. Z Twoim ux. Mam to samo. Zaczynam podejrzewać, że może brakuje mi czegoś w androidzie. Jak będę w w domu, to zrobię roota i podkręce procesor. Zobaczymy wtedy. A foldery mam tak:

Screenshot_20190719-042941.png

Screenshot_20190719-042923.png

W dniu 19.07.2019 o 05:33, szampan33 napisał:

Zainstalowałem po resecie. Z Twoim ux. Mam to samo. Zaczynam podejrzewać, że może brakuje mi czegoś w androidzie. Jak będę w w domu, to zrobię roota i podkręce procesor. Zobaczymy wtedy. A foldery mam tak:

Screenshot_20190719-042941.png

Screenshot_20190719-042923.png

to o czym piszesz nie ma zadnego znaczenia.odinstaluj igo i usun folder igo.

tutaj masz wersje ,która smiga bez zarzutu

Posted (edited)

Jak narazie testuje wokół komina, ale działa wszystko. Zobaczymy jak wyjadę na Europę, jak będzie. To dam znać. No i folder z licencjami utworzył się sam. Ale to chyba tak musi być.

Edited by szampan33 (see edit history)

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.