Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[ROM][I8910] n2o5 pliki do pobrania + dyskusja o romie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
418 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6854 postów

Napisano 20 grudzień 2010 - 08:33

Na prośbę forumowiczów zrobiłem małą zmianę a mianowicie zabrałem posta guliwers (sorry kolego , siła wyższa ) ażeby w pierwszym poście wstawić Wam link do romu i tu jest na naszym koncie premium na Hotfile :

http://hotfile.com/d...ger_pl.rar.html

Użytkownik Dychowski edytował ten post 23 sierpień 2011 - 07:30

• 1

#2 guliwers

guliwers

Member

• 54 postów

Napisano 20 grudzień 2010 - 21:44

Nie mogę znaleźć rozpiski co będzie w tym sofcie. Jedynie co znalazłem to to czego nie będzie :)
  • 0
Dołączona grafika

#3 marceliii

marceliii

Member

• 70 postów

Napisano 20 luty 2011 - 02:43

Wszystkich oczekujących na sofcik zapraszam na stronkę faeniliego w celu oddania głosu w ankiecie w której pyta czy są jeszcze chętni na nowszą wersję .
;)
Przekazać wszystkim żeby uzbierać jak największą liczbę głosów .
  • 1

#4 zenek91

zenek91

Senior Member

• 144 postów

Napisano 01 maj 2011 - 01:58

juz jest wersia beta roma n205 wiec za nie dlugo powinien sie pojawic gotowy romik ;]
  • 0

#5 kurdziaszek

kurdziaszek

Junior Member

• 4 postów

Napisano 04 maj 2011 - 09:12

Ma ktoś może linka jakiegoś do 205 beta ? :))
  • 0

#6 zenek91

zenek91

Senior Member

• 144 postów

Napisano 04 maj 2011 - 10:25

trzeba bylo sie zgloic do fanielego ze chcesz roma testowac ;] a po za tym lepiej chwile poczekac na normalna wersje ;] wiec sie wstrzymaj kolego powiem ze menu na temacie fanielego wyglada ekstra nie bedziecie zawiedzieni :)
a i gdyby chcial zeby kazdy mial bete to by na swojej stroce linki umiescil ;] nie sadzisz :>

Użytkownik zenek91 edytował ten post 04 maj 2011 - 14:42

• 0

#7 jopex

jopex

Moderator Forum Symbiana

• 376 postów

Napisano 31 maj 2011 - 14:20

zenek coś mi się wydaje że beta wpadła w Twoje ręce ;-) chyba bo wersji beta 2 ma być jeszcze beta 3 i dopiero gdy soft będzie stabilny i dopracowany wyjdzie wersja ostateczna. Poza tym hyperx zapowiedział też że coś w temacie romu na i8910 jeszcze zrobi. Może w końcu ukaże się dawno obiecana wersja PL.
  • 0
Pomógł Ci ktoś rozwiązać problem? Przydał Ci się plik który ktoś udostępnił? Podziękuj używając "*" przy jego poście !

#8 jopex

jopex

Moderator Forum Symbiana

• 376 postów

Napisano 03 czerwiec 2011 - 11:19

Na stronie Faenila pojawił sie ciekawy news:
"Ever dreamed of being able to Over/underclock your phone without hxpatcher?

There’s a chance that we can do that now….

coming :D "

Zapowiada się że w końcu będzie można robić OC na romach faenila (wcześniej można było tylko za pomocą hxpatchera ale tylko do 600mhz (przy czym xhpather wbudowany w rom xh-v11 pozwalał kręcić do 900mhz). Mam pytanko do moda działu symbian czy jest betatesterem tego roma i może coś napisać o nim więcej? Faenil pisał na swoim blogu żeby jako betatesterzy zgłaszali się do niego moderatorzy takich for jak supportsamsung.pl
  • 0
Pomógł Ci ktoś rozwiązać problem? Przydał Ci się plik który ktoś udostępnił? Podziękuj używając "*" przy jego poście !

#9 ortas99

ortas99

Junior Member

• 6 postów

Napisano 06 czerwiec 2011 - 15:24

oj oj żebym ja musiał to robić masakra jest dostempny soft n2o5 beta1 na niemieckim forum wystarczy sie zarejestrować to adres strony do tematu faenil's pit custom Rom n2O5
  • 0

#10 SZOPENRAPU

SZOPENRAPU

Junior Member

• 21 postów

Napisano 06 czerwiec 2011 - 19:06

Pojawiła się jakaś wzmianka o dacie wyjścia wersji finalnej n2o5? Sformatowałem sobie nieświadomie telefon i nie wiem czy czekać z wgrywaniem aplikacji...

Na stronie Faenila pojawił sie ciekawy news:
"Ever dreamed of being able to Over/underclock your phone without hxpatcher?

There’s a chance that we can do that now….

coming :D "

Zapowiada się że w końcu będzie można robić OC na romach faenila (wcześniej można było tylko za pomocą hxpatchera ale tylko do 600mhz (przy czym xhpather wbudowany w rom xh-v11 pozwalał kręcić do 900mhz). Mam pytanko do moda działu symbian czy jest betatesterem tego roma i może coś napisać o nim więcej? Faenil pisał na swoim blogu żeby jako betatesterzy zgłaszali się do niego moderatorzy takich for jak supportsamsung.pl

Ja do n2o4 zainstalowałem HX Patcher i wkręciłem go na 750, a można 950.
  • 0

#11 jopex

jopex

Moderator Forum Symbiana

• 376 postów

Napisano 06 czerwiec 2011 - 20:41

Tak jak napisałeś jest to beta 1 - mocno niedopracowany. Teraz są beta 2 których faenil nie zdecydował się upublicznić a to o czymś świadczy. Jakbyś czytał bloga faenila to bys wiedział że jest przeciwko upublicznianiu przez betatesterów wersji które nie są finalnymi. Ja osobiście odradzam instalowanie bo są już lepsze wersje (aczkolwiek dalej nie finalne) tego softu. Poniżej 2 linki do autora tego fw które świadczą że nies powinno tu być tego linka. Aczkolwiek dobrze że się starasz.
faenil's pit
faenil's pit

EDIT
e to ja miałem starego hxpathera widocznie bo miał w sumie tylko wymuszenie ciągłej pracy na 600MHz. Wiem ze nowsze hxpathery mogły bardziej kręcić ale nie wiedziałem że hyperx wypuścił je osobno a nie tylko wbudowane w softy HX-...
Jak chcesz to pisz do Faenila (faenil@i8910tuning.com). Z tego co wyczytałem na jego stronce będą prawdopodobnie testy beta 3 (a jeszcze sie beta 2 nie zakończyły). O ile nie będzie takich problemów z betatesterami jak przy beta 1 to jakoś niedługo powinny się już skończyć. Ja czekam na finala bo po tym sofcie prawdopodobnie nie wyjdzie nic wartościowego na OHD i już nie będzie więcej flashowania (no chyba że wyjdzie HX-final jak zapowiadał niedawno hyperX).

Użytkownik jopex edytował ten post 06 czerwiec 2011 - 20:47

• 0

#12 SZOPENRAPU

SZOPENRAPU

Junior Member

• 21 postów

Napisano 06 czerwiec 2011 - 21:09

Pytałem tutaj, bo u mnie słabo z angielskim, a translator niezrozumiale tłumaczy.
Co do HX-Patchera to jest dostępny w sieci.

Użytkownik Dychowski edytował ten post 07 czerwiec 2011 - 09:18

• 0

#13 jopex

jopex

Moderator Forum Symbiana

• 376 postów

Napisano 06 czerwiec 2011 - 22:39

SZOPENRAPU pierwsza część mojej wypowiedzi była do ortas99 ;-)
  • 0

#14 SZOPENRAPU

SZOPENRAPU

Junior Member

• 21 postów

Napisano 07 czerwiec 2011 - 08:47

ROMy HX według mnie są zbyt niestabilne, żeby z nich korzystać, może następna odsłona będzie lepsza.
Instalując ten HX-Patcher nie zdziw się jak nazwa ROMu Ci się zmieni z n2o4 na HX-V7 :D
  • 0

#15 ortas99

ortas99

Junior Member

• 6 postów

Napisano 07 czerwiec 2011 - 14:04

odwiedzam strone fenila conajmniej 2 razy dziennie a link z bet1 dodałem dlatego bo niby to forum o n2o5 a jakos tu łyso i nic konkretnego tylko linki do głównej strony fenila a co do tego dlaczego fenil niechciał ubostempniać beta to jego sprawa poprostu boi sie krytyki tak jak to było wczesniej gdy poruwnywano go z hyperx i jego romami moim zdaniem to błąd poniewasz jeśli to ma być jego ostatni rom to powinien byc idealny bez błedów a grupa beta testerów o których mówi fenil to za mało zeby wszystkie bugi wyłapac.

ps. może wersje beta nie sa stabilne ale jeśli ktoś chce wiedzieć jak wyglada soft to może zobaczyć właśnie w beta czego sie mozna spodziewać jak znajde beta2 to tesz wrzuce
  • 0

#16 jopex

jopex

Moderator Forum Symbiana

• 376 postów

Napisano 07 czerwiec 2011 - 15:04

O jakiej krytyce Ty piszesz? Nazwa beta mówi sama za siebie że oprogramowanie nie jest skończone, może mieć błędy i po to jest testowane żeby te błędy wyłapać i poprawić. Żadna szanująca sie firma nie wypuszcza oprogramowania w wersji beta publicznie (sa jakieś szersze testy beta ale wtedy sa to testy). Dla mnie to brak szacunku dla kogoś kto robi kawał darmowej i dobrej roboty dla innych. Chciał żeby nie udostępniać a dla niektórych to za dużo. Potem jak ktoś rezygnuje z projektu bo ma dość właśnie braku szacunku dla jego pracy to wszyscy biadolą zamiast pomyśleć wcześniej. Chcesz zostać betatesterem to napisz do faenila maila i nim będziesz ze wszystkimi przywilejami i obowiązkami betatestera.
  • 0

#17 ortas99

ortas99

Junior Member

• 6 postów

Napisano 07 czerwiec 2011 - 15:11

o takiej krytyce że dużo wczesniej fenil sie żalił na temat że ludzie muwią że jego softy są do bani i chciał rezygnowac z pisania kolejnych sofcików
  • 0

#18 jopex

jopex

Moderator Forum Symbiana

• 376 postów

Napisano 07 czerwiec 2011 - 15:23

no widzisz a zrezygnował hyperx (a raczej zmienił system operacyjny bo będzie teraz gotował romy - o ile wytrwa w tym co napisał - na galaxy s 2). Piszę Ci że w przypadku beta nie ma co sie bać krytyki bo każdy wie że to jest wadliwe i wątpię żeby to był powód braku publikacji tego softu. Może nie chce robić jak hyperx który V11 opublikował a potem poprawiał kilka razy, a ludzie którzy myśleli że już maja finala byli niemile zaskakiwani. Jak ktoś chce to niech ściąga sobie betę ale potem nie miejcie do tych ludzi pretensji jak się wkurzają i zaprzestają pracy bo wszyscy maja w d*pie ich pracę i niewielkie wg mnie wymagania (nie rozpowszechnianie wersji beta np.) bo kasa z tytułu dotacji za fw do i8910 już dawno przestała spływać na ich konta.
Peace.
  • 0

#19 SZOPENRAPU

SZOPENRAPU

Junior Member

• 21 postów

Napisano 07 czerwiec 2011 - 15:57

Wiecie co by się jeszcze przydało w tym ROMie? Transmiter FM-o ile jest w OHD w końcu ten trasmiter, bo co forum to inne spostrzeżenia

Użytkownik SZOPENRAPU edytował ten post 07 czerwiec 2011 - 16:20

• 0

#20 ortas99

ortas99

Junior Member

• 6 postów

Napisano 07 czerwiec 2011 - 21:16

witam chodzi ci o urządzenie pozwalające na bazprzewodową transmisję dźwięku drogą radiową na odbiornik FM np: samochodowe radio, odtwarzacz MP3/MP4. Wystarczy dostosować częstotliwość odbioru na radiu samochodowym do częstotliwości nadawania na transmiterze, wcisnąć PLAY i cieszyć się ulubioną muzyką na swoim radiu samochodowym fajna sprawa ale dobrze jest pomarzyć
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych