Skocz do zawartości
Samsung inwestuje w Sztuczną Inteligencję. | Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 | Samsung rzuca wyzwanie Ice Bucket Challenge | Samsung Galaxy Mega 2 w przedsprzedaży | Aparat w Samsungu Galaxy Note 4 | Nowa wersja Galaxy S5 |
  • Ogłoszenia

• Dychowski

Forum w przebudowie - rekonstrukcja   28.08.2017

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo, postanowiłem wskrzesić to forum i zaktualizować do najnowszej wersji IPB, poprawić wszystkie błędy techniczne, poprawić grafikę, design i po tych technicznych akcjach, przejść do przebudowy całego forum tak ażeby było aktualne i na bieżąco. Z tejże racji pokażą się nowi moderatorzy, nowa załoga a jeśli wśród Was są fani tej marki i chcieliby dołączyć do nowej załogi forum, zapraszam na PW. Forum powinno być gotowe do końca września gdyż jest to masa pracy, dodawanie wszystkich modeli których nie było etc. Uzbrojcie się cierpliwość a za chwilkę będziecie mogli z nowego forum lepiej i wygodniej korzystać.   Pozdrawiam, Dychowski
Dychowski

[ROM][I8910] n2o5 pliki do pobrania + dyskusja o romie

Rekomendowane odpowiedzi

Na prośbę forumowiczów zrobiłem małą zmianę a mianowicie zabrałem posta guliwers (sorry kolego , siła wyższa ) ażeby w pierwszym poście wstawić Wam link do romu i tu jest na naszym koncie premium na Hotfile :

Edytowane przez Dychowski (wyświetl historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie mogę znaleźć rozpiski co będzie w tym sofcie. Jedynie co znalazłem to to czego nie będzie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystkich oczekujących na sofcik zapraszam na stronkę faeniliego w celu oddania głosu w ankiecie w której pyta czy są jeszcze chętni na nowszą wersję .

;)

Przekazać wszystkim żeby uzbierać jak największą liczbę głosów .

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

juz jest wersia beta roma n205 wiec za nie dlugo powinien sie pojawic gotowy romik ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

trzeba bylo sie zgloic do fanielego ze chcesz roma testowac ;] a po za tym lepiej chwile poczekac na normalna wersje ;] wiec sie wstrzymaj kolego powiem ze menu na temacie fanielego wyglada ekstra nie bedziecie zawiedzieni :)

a i gdyby chcial zeby kazdy mial bete to by na swojej stroce linki umiescil ;] nie sadzisz :>

Edytowane przez zenek91 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zenek coś mi się wydaje że beta wpadła w Twoje ręce :wink: chyba bo wersji beta 2 ma być jeszcze beta 3 i dopiero gdy soft będzie stabilny i dopracowany wyjdzie wersja ostateczna. Poza tym hyperx zapowiedział też że coś w temacie romu na i8910 jeszcze zrobi. Może w końcu ukaże się dawno obiecana wersja PL.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na stronie Faenila pojawił sie ciekawy news:

"Ever dreamed of being able to Over/underclock your phone without hxpatcher?

There’s a chance that we can do that now….

coming :D "

Zapowiada się że w końcu będzie można robić OC na romach faenila (wcześniej można było tylko za pomocą hxpatchera ale tylko do 600mhz (przy czym xhpather wbudowany w rom xh-v11 pozwalał kręcić do 900mhz). Mam pytanko do moda działu symbian czy jest betatesterem tego roma i może coś napisać o nim więcej? Faenil pisał na swoim blogu żeby jako betatesterzy zgłaszali się do niego moderatorzy takich for jak supportsamsung.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

oj oj żebym ja musiał to robić masakra jest dostempny soft n2o5 beta1 na niemieckim forum wystarczy sie zarejestrować to adres strony do tematu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pojawiła się jakaś wzmianka o dacie wyjścia wersji finalnej n2o5? Sformatowałem sobie nieświadomie telefon i nie wiem czy czekać z wgrywaniem aplikacji...

Na stronie Faenila pojawił sie ciekawy news:

"Ever dreamed of being able to Over/underclock your phone without hxpatcher?

There’s a chance that we can do that now….

coming :D "

Zapowiada się że w końcu będzie można robić OC na romach faenila (wcześniej można było tylko za pomocą hxpatchera ale tylko do 600mhz (przy czym xhpather wbudowany w rom xh-v11 pozwalał kręcić do 900mhz). Mam pytanko do moda działu symbian czy jest betatesterem tego roma i może coś napisać o nim więcej? Faenil pisał na swoim blogu żeby jako betatesterzy zgłaszali się do niego moderatorzy takich for jak supportsamsung.pl

Ja do n2o4 zainstalowałem HX Patcher i wkręciłem go na 750, a można 950.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak jak napisałeś jest to beta 1 - mocno niedopracowany. Teraz są beta 2 których faenil nie zdecydował się upublicznić a to o czymś świadczy. Jakbyś czytał bloga faenila to bys wiedział że jest przeciwko upublicznianiu przez betatesterów wersji które nie są finalnymi. Ja osobiście odradzam instalowanie bo są już lepsze wersje (aczkolwiek dalej nie finalne) tego softu. Poniżej 2 linki do autora tego fw które świadczą że nies powinno tu być tego linka. Aczkolwiek dobrze że się starasz.

EDIT

e to ja miałem starego hxpathera widocznie bo miał w sumie tylko wymuszenie ciągłej pracy na 600MHz. Wiem ze nowsze hxpathery mogły bardziej kręcić ale nie wiedziałem że hyperx wypuścił je osobno a nie tylko wbudowane w softy HX-...

Jak chcesz to pisz do Faenila (faenil@i8910tuning.com). Z tego co wyczytałem na jego stronce będą prawdopodobnie testy beta 3 (a jeszcze sie beta 2 nie zakończyły). O ile nie będzie takich problemów z betatesterami jak przy beta 1 to jakoś niedługo powinny się już skończyć. Ja czekam na finala bo po tym sofcie prawdopodobnie nie wyjdzie nic wartościowego na OHD i już nie będzie więcej flashowania (no chyba że wyjdzie HX-final jak zapowiadał niedawno hyperX).

Edytowane przez jopex (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

SZOPENRAPU pierwsza część mojej wypowiedzi była do ortas99 :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ROMy HX według mnie są zbyt niestabilne, żeby z nich korzystać, może następna odsłona będzie lepsza.

Instalując ten HX-Patcher nie zdziw się jak nazwa ROMu Ci się zmieni z n2o4 na HX-V7 :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

odwiedzam strone fenila conajmniej 2 razy dziennie a link z bet1 dodałem dlatego bo niby to forum o n2o5 a jakos tu łyso i nic konkretnego tylko linki do głównej strony fenila a co do tego dlaczego fenil niechciał ubostempniać beta to jego sprawa poprostu boi sie krytyki tak jak to było wczesniej gdy poruwnywano go z hyperx i jego romami moim zdaniem to błąd poniewasz jeśli to ma być jego ostatni rom to powinien byc idealny bez błedów a grupa beta testerów o których mówi fenil to za mało zeby wszystkie bugi wyłapac.

ps. może wersje beta nie sa stabilne ale jeśli ktoś chce wiedzieć jak wyglada soft to może zobaczyć właśnie w beta czego sie mozna spodziewać jak znajde beta2 to tesz wrzuce

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O jakiej krytyce Ty piszesz? Nazwa beta mówi sama za siebie że oprogramowanie nie jest skończone, może mieć błędy i po to jest testowane żeby te błędy wyłapać i poprawić. Żadna szanująca sie firma nie wypuszcza oprogramowania w wersji beta publicznie (sa jakieś szersze testy beta ale wtedy sa to testy). Dla mnie to brak szacunku dla kogoś kto robi kawał darmowej i dobrej roboty dla innych. Chciał żeby nie udostępniać a dla niektórych to za dużo. Potem jak ktoś rezygnuje z projektu bo ma dość właśnie braku szacunku dla jego pracy to wszyscy biadolą zamiast pomyśleć wcześniej. Chcesz zostać betatesterem to napisz do faenila maila i nim będziesz ze wszystkimi przywilejami i obowiązkami betatestera.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

o takiej krytyce że dużo wczesniej fenil sie żalił na temat że ludzie muwią że jego softy są do bani i chciał rezygnowac z pisania kolejnych sofcików

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no widzisz a zrezygnował hyperx (a raczej zmienił system operacyjny bo będzie teraz gotował romy - o ile wytrwa w tym co napisał - na galaxy s 2). Piszę Ci że w przypadku beta nie ma co sie bać krytyki bo każdy wie że to jest wadliwe i wątpię żeby to był powód braku publikacji tego softu. Może nie chce robić jak hyperx który V11 opublikował a potem poprawiał kilka razy, a ludzie którzy myśleli że już maja finala byli niemile zaskakiwani. Jak ktoś chce to niech ściąga sobie betę ale potem nie miejcie do tych ludzi pretensji jak się wkurzają i zaprzestają pracy bo wszyscy maja w d*pie ich pracę i niewielkie wg mnie wymagania (nie rozpowszechnianie wersji beta np.) bo kasa z tytułu dotacji za fw do i8910 już dawno przestała spływać na ich konta.

Peace.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiecie co by się jeszcze przydało w tym ROMie? Transmiter FM-o ile jest w OHD w końcu ten trasmiter, bo co forum to inne spostrzeżenia

Edytowane przez SZOPENRAPU (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

witam chodzi ci o urządzenie pozwalające na bazprzewodową transmisję dźwięku drogą radiową na odbiornik FM np: samochodowe radio, odtwarzacz MP3/MP4. Wystarczy dostosować częstotliwość odbioru na radiu samochodowym do częstotliwości nadawania na transmiterze, wcisnąć PLAY i cieszyć się ulubioną muzyką na swoim radiu samochodowym fajna sprawa ale dobrze jest pomarzyć

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

pomarzyć o wbudowanym, ale ogólnie funkcja dostępna w urządzeniach zewnętrznych. Wpinasz zamiast słuchawek i transmitujesz wg Twojego opisu :-) ale to nie temat o transmiterach :-P

EDTI

Newsy z bloga faenila. Jutro prawdopodobnie ruszają testy beta 3 :-) a w okresie ok 2-3 tygodni powinien sie ukazać gotowy rom. Do beta 3 testerzy dostaną też nowego faenilatora który jest jest jak to określa autor w fazie pre-alfa. Prawie wszystkie funkcje które mają się w nim znaleźć już są ale GUI nie jest zrobiony (oprawa graficzna). Z tego co piszę zostały głównie testy języków poszczególnych, dopieszczenie pewnych szczegółów i będzie gotowy. Mam nadzieję że jest jakiś tester z Polski który przetestuje i zaraportuje bugi z polskiego lang packa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla tych którzy bloga faenila nie śledzą ruszyły już beta 3 n2o5 :-) już wkrótce można się spodziewać nowego dzieła :)

EDIT

najnowsze fw na nasze omniaszki już blisko :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale chyba nie będzie polskiego langpacka?Tak wyczytałem na stronie faenila,albo żle zrozumiałem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten komentarz choć trochę łamaną angielszczyzną, potwierdza że polski język będzie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Polski język będzie.Rozmawiałem z Faenilem i ostatnie poprawki wprowadza,więc cierpliwości jeszcze trochę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta