Skocz do zawartości
Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 | Samsung rzuca wyzwanie Ice Bucket Challenge | Samsung Galaxy Mega 2 w przedsprzedaży | Aparat w Samsungu Galaxy Note 4 | Nowa wersja Galaxy S5 | Ultrasonic Cover dla Samsunga Galaxy Note 4 | Samsung Galaxy Note 4 w AnTuTu | Wygląd Galaxy Note 4 | Samsung Gear Solo | Qualcomm Snapdragon 805 dla Galaxy Note 4 | Prezentacja Galaxy Note 4 we wrzesniu. | GalaxyPhoto Screen Lock |
  • Ogłoszenia

• Dychowski

Forum w przebudowie - rekonstrukcja   28.08.2017

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo, postanowiłem wskrzesić to forum i zaktualizować do najnowszej wersji IPB, poprawić wszystkie błędy techniczne, poprawić grafikę, design i po tych technicznych akcjach, przejść do przebudowy całego forum tak ażeby było aktualne i na bieżąco. Z tejże racji pokażą się nowi moderatorzy, nowa załoga a jeśli wśród Was są fani tej marki i chcieliby dołączyć do nowej załogi forum, zapraszam na PW. Forum powinno być gotowe do końca września gdyż jest to masa pracy, dodawanie wszystkich modeli których nie było etc. Uzbrojcie się cierpliwość a za chwilkę będziecie mogli z nowego forum lepiej i wygodniej korzystać.   Pozdrawiam, Dychowski
Dychowski

[ROM][I8910] n2o5 pliki do pobrania + dyskusja o romie

Rekomendowane odpowiedzi

kornat    1

Może ktoś napisać za co odpowiada WDR w appce i8910 tuning? Zmieniałem to na ON/OFF. restet ustawień i nic się w aparacie nie zmieniło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Petr23    0

a ja chciałem zapytać czemu nie mogę wejść w i8910 tuning? : (

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam zainstalowałem ten rom i powiem że łatwiejszej instalacji oprogramowania jeszcze nie widziałem :) Problem z filmikami po wgraniu znikł i wszystko działa jak powinno. Telefon też dużo płynniej chodzi. I teraz mam takie pytanie czy mogę zainstalować sobie 3D TASK czy coś się będzie ,,gryzło" z tym softem, ponieważ taka zmiana bardzo mi się podobała.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A da radę coś zrobić (np.usunąć lub coś z tym zrobić) tego autofocusa w video, ponieważ nie zawsze to jest aż tak przydatne a czasami wręcz bardzo. I jeszcze jedno pytanie dotyczące zdjęć. Albo mi się zdaje albo nie że po wgraniu tego rom-u zdjęcia wychodzą jakieś gorsze może to tylko moje takie odczucie. I jakie ustawienia ustawić w I8910tuning aby zdj. były możliwie w najlepszej jakości, jaki model jpg codec wybrać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wojtekronek    58

Co do zdjęć, to ja nigdy nie przywiazywałem wagi do jakości, do dobrych zdjęc używam lustrzanke, i nie bardzo wiem co ustawić, co do autofokusa to chyba jest możliwość wyłączenia w ustawieniach kamery? Jeśli dobrze pamietam to mozna też coś ustawić w i8910tuning

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mam jeszcze jedno pytanie nie wiem czy tak było też w oryginalnym romie czy tylko tym. Ale liczba wysłanych sms jest ciągle 20. Automatycznie stare się same usuwają i dodają się te nowe napisane. Czyli piszę sms to usuwa się sam pierwszy jaki był napisany na tej liście. Czy jest jakieś rozwiązanie żeby to zmienić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może i mam głupi problem ale się tam spytam gdzie do cholery jest stoper w tym rom-ie? masakra brak podstawowych funkcji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Slawczyk    0

Witam.

Czy komuś po wgraniu n2o5 przy uruchamianiu telefonu potrafi zawiesić się ekran startowy "Samsung I8910 HD" tzn tak jak by tel ciągle się uruchamiał ale nie może wyjść z tego ekranu. Trapi mnie to bo nie wiem czy to stało się przez wgranie SBP Mobile Shell (już usunięty ale problem dalej się powtarza) dodam, że nie jest to za każdym razem kiedy uruchamiam tel.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wojtekronek    58

Podobny objaw pojawia sie wówczas gdy podczas flasha zapomni sie o wykonaniu "Hard Reset" (zarówno przed flashem, jak i po)

Raczej wykluczam wpływ Spb, na swojej OHD miałem najrózniejsze wersje Shella, mnóstwo modów, i nigdy nie miałem takich, lub podobnych problemów obstawiałbym błąd podczas flasha :mysli:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Slawczyk    0

HR był robiony przed flashem po nie robiłem, po był tylko SR. Ponownie zrobiłem HR wgrałem SBP musthave i qt na nowo zobaczę co teraz będzie się działo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
vacariu    0

Witam

Panowie mam pytanie dot. certyfikatu - szukałem na forum ale nie mogłem się dogrzebać - czy w na tym sofcie mogę/muszę instalować Hello0X2?? w ROMPatcher jest opcja Open4All ale nadal niektóre aplikacje proszą mnie o certyfikat... co robię źle?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
damjan17    0

witam mógłby mi ktoś jeszcze pomóc bo wracam do czasów nie wiodomo jakich bo chodzi o omnie HD jak uporać się z takim problemem że jak chce wysłać smsa i w chodzę wiadomości potem naciskam okno żeby pojawiła sie klawiatura a ta nic nie reagóje i nie moge nic napisać prosze o pomoc

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dychowski    640

Oj, faktycznie czasy z 2009 więc nie bardzo już pamiętam jak to miałem, fonik wspominam do dzisiaj bo to pierwsze takie cudo było na rynku i mam do niego sentyment :-) ale z pomocą niestety kolego, już nie dam rady.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
damjan17    0

tak mysałem teraz to galaxy tylko :D osobiście mam s5 ale właśnie omnia była tą odskocznia od konkurencji jak ten wspomniany galaxy ale chyba włąsnie cięzko bedzie znaleść kogoś kto by pomógł :D pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dychowski    640

Nie jestem taki pewien czy ciężko, od tego modelu zaczynaliśmy forum i podejrzewam , że jest jeszcze 2 userów z tym fonem :-) oczywiście jako dodatkowym :-).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta