Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

[S5570] Dyskusje odnośnie flashowania i romów na Galaxy Mini

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6817 postów

Napisano 08 marzec 2011 - 20:56

Witam
Temat specjalnie założony do dyskusji , pytań i rozwiązywania problemów z flashowaniem i romami dla Galaxy Mini.
Pozdrawiam
  • 0

#2 valkrija

valkrija

Junior Member

• 1 postów

Napisano 05 czerwiec 2011 - 06:48

Witam. Czy instrukcja http://supportsamsun...laxy-mini-4488/ jest bezpieczna? I czy ten firmware EXCLUSIVE GALAXY MINI - www.SamFirmware.com jest oficjalny? :rolleyes:
Jestem nowa i zielona jeśli chodzi o androida i wgrywanie romów.
  • 0

#3 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6817 postów

Napisano 05 czerwiec 2011 - 08:06

Witam. Czy instrukcja http://supportsamsun...laxy-mini-4488/ jest bezpieczna? I czy ten firmware EXCLUSIVE GALAXY MINI - www.SamFirmware.com jest oficjalny? :rolleyes:
Jestem nowa i zielona jeśli chodzi o androida i wgrywanie romów.

Instrukcja nie jest bezpieczna a firmware ze strony samfirmware.com , nie jest oficjalne.
  • 0

#4 stoklos1990

stoklos1990

Junior Member

• 3 postów

Napisano 08 czerwiec 2011 - 21:41

A kombinacja home + przycisk up (pogłaśnianie) + power to tak samo tryb donwload?
  • 0

#5 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6817 postów

Napisano 08 czerwiec 2011 - 21:43

A kombinacja home + przycisk up (pogłaśnianie) + power to tak samo tryb donwload?

To jak wiemy odwrotność i tryb recovery.
  • 0

#6 stoklos1990

stoklos1990

Junior Member

• 3 postów

Napisano 09 czerwiec 2011 - 11:04

bo wczoraj tel mi się wyłączył i na nic nie reaguje. żadna inna kombinacja tylko ta co napisałem:/ nie wiem co to może być?
  • 0

#7 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6817 postów

Napisano 09 czerwiec 2011 - 17:53

bo wczoraj tel mi się wyłączył i na nic nie reaguje. żadna inna kombinacja tylko ta co napisałem:/ nie wiem co to może być?

Ważnym jest fakt , iż możesz wejść w tryb downloadingu i zmienić rom , resztą się nie przejmuj , to detale :-).
  • 0

#8 stoklos1990

stoklos1990

Junior Member

• 3 postów

Napisano 09 czerwiec 2011 - 18:43

no właśnie kombinacja home + przycisk down (ściszanie) + power mi nie działa, tylko ta którą napisałem, a jak próbuje przez odina to zatrzymuje mi sie na setup connection i nic nie pomaga;/
  • 0

#9 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6817 postów

Napisano 09 czerwiec 2011 - 19:53

no właśnie kombinacja home + przycisk down (ściszanie) + power mi nie działa, tylko ta którą napisałem, a jak próbuje przez odina to zatrzymuje mi sie na setup connection i nic nie pomaga;/

Kolego poczytaj trochę forum i poznaj najpierw podstawy...no i naucz sie odpalać fon w trybie downloading , poćwicz do zwycięstwa bo jak sobie nie poradzisz , to zostaje Ci serwis a on tani nie jest i pewnie każdy nowy soft będziesz chciał wgrać..poćwicz :-)
  • 0

#10 cajborg

cajborg

Junior Member

• 5 postów

Napisano 04 sierpień 2011 - 14:21

Witam
Mam mały problem, nie potrafię przestawić telefonu S5570 w tryb KIES, nigdzie w ustawieniach tego nie ma, po podłączeniu do komputera telefon widziany jest jako karta pamięci i nie mogę wgrać innego roma :/
  • 0

#11 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6817 postów

Napisano 04 sierpień 2011 - 14:25

Witam
Mam mały problem, nie potrafię przestawić telefonu S5570 w tryb KIES, nigdzie w ustawieniach tego nie ma, po podłączeniu do komputera telefon widziany jest jako karta pamięci i nie mogę wgrać innego roma :/

Witaj
APLIKACJE / USTAWIENIA / KOMUNIKACJA / USTAWIENIA USB no i tyle :-)
Jeśli chcesz wgrywać nowego roma za pomocą Kies to ja życzę Ci powodzenia :-) , od tego masz Odina i cała akcje robisz w kilka minut.
  • 0

#12 cajborg

cajborg

Junior Member

• 5 postów

Napisano 04 sierpień 2011 - 14:34

Wgrywałem już roma na swojego 5800 bez problemów, a w tym 5570 NIE MA ustawień USB i stąd moje pytanie :)
  • 0

#13 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6817 postów

Napisano 04 sierpień 2011 - 14:36

Wgrywałem już roma na swojego 5800 bez problemów, a w tym 5570 NIE MA ustawień USB i stąd moje pytanie :)

No to jakiś dziwny ten fonik , przecież muszą być ustawienia usb lub opcja wyboru komunikacji :-) , poszukaj dobrze i jak utrafisz napisz bo to jakaś zagadka kryminalna :-).
  • 0

#14 cajborg

cajborg

Junior Member

• 5 postów

Napisano 04 sierpień 2011 - 14:38

w KOMUNIKACJA mam następujące pozycje:
tryb offline
ustawienia wifi
ustawienia BT
udostępnianie internetu
ustawienia sieci VPN
sieci telefonii komórkowej

i to tyle
  • 0

#15 Dychowski

Dychowski

Owner

• 6817 postów

Napisano 04 sierpień 2011 - 15:03

w KOMUNIKACJA mam następujące pozycje:
tryb offline
ustawienia wifi
ustawienia BT
udostępnianie internetu
ustawienia sieci VPN
sieci telefonii komórkowej

i to tyle

Wszystko ok ale gdzieś musi być możliwość wyboru połaczenia i jak nie znajdziesz , dzwoń do szajsunga i napisz jak to zrobiłeś :-).
  • 0

#16 cajborg

cajborg

Junior Member

• 5 postów

Napisano 04 sierpień 2011 - 15:19

Telefon dał mi znajomy w celu zmiany romu, sieć PLUS, przywrócone ustawienia fabryczne i lipa, nigdzie nie ma opcji zmiany trybu USB :/
Pomyślę nad tym jeszcze i napiszę jakbyco :)
  • 0

#17 cajborg

cajborg

Junior Member

• 5 postów

Napisano 05 sierpień 2011 - 12:01

pomyślałem, poczytałem i po prostu podłączyłem telefon i zmieniłem ROM :) nie było potrzeby zmieniać ustawień USB
  • 0

#18 wodecki

wodecki

Junior Member

• 10 postów

Napisano 15 październik 2011 - 22:07

a ja mam pytanko bo chce wgrać ten najnowszy rom co jest w dziale open i nie bardzo mogę ogarnąć czy to jest one-package czy co bo pliczki coś mi nie pasują, ktoś podpowie?
  • 0

#19 Dawid Walaszczyk

Dawid Walaszczyk

Junior Member

• 1 postów

Napisano 12 październik 2012 - 16:00

Elo Strzałeczka ;)
Szukam czystego niebrandowanego softa do Samsunga Galaxi mini 2.3.6 najlepiej żeby był z darmowej strony. ;Dz góry dzięki ;)
  • 0

#20 lolek4

lolek4

Member

• 30 postów

Napisano 12 październik 2012 - 17:14

@up Na ty forum jestem nowy ale jakoś połapałem ,że romy open to te którego pragniesz to chyba te
  • 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych