Jump to content
Samsung Galaxy S9+ ze Snapdragonem 845 | Samsung Galaxy A7 2018 wyłącznie w Polsce, Niemczech i Rosji ?? | Czy Samsung Galaxy S6 dostanie Androida 8.0 OREO? Może, Może… | Samsung Galaxy: Growing Up | Samsung inwestuje w Sztuczną Inteligencję. | Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 |
  • Announcements

• Dychowski

Forum na jakiś czas wyłączone, nie ma opcji rejesteacji - szukamy ludzi do załogi   08/28/17

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo i nie dzieje, wyłączyłem opcje nowych rejestracji .Postanowiłem zamknąć forum na jakiś czas czyli do czasu jak znajdą się chętni ażeby go poprowadzić. Proszę się nie rejestrować i nie wysyłać mi maili bo to nie firma usługowa a prywatne forum :-). Pozdrawiam, Dychowski
Sign in to follow this  
dziqsek

[GPS][SYMBIAN] Nokia maps

Recommended Posts

Cześć, chciałem się zapytać czy to normalne, że zawsze przy uruchomieniu nawigacji pyta mnie o punkt dostępu do internetu...? Zawsze muszę przejść w tryb offline zanim zacznę używać nawigacji...

Cześć, chciałem się zapytać czy to normalne, że zawsze przy uruchomieniu nawigacji pyta mnie o punkt dostępu do internetu...? Zawsze muszę przejść w tryb offline zanim zacznę używać nawigacji...

Zmień następujące ustawienia:

Opcje/Narzędzia/Ustawienia/Internet i ustaw na Nie.

Od tego czasu ten komunikat nie będzie wyświetlany. icon_e_wink.gif

Jeśli chodzi o interfejs to jest on całkiem przyjemny. Menu jest przejrzyste i intuicyjne.

Co do dokładności to jeszcze się wypowiem ale na 40km nie puściła mnie w maliny ani razu.

W przyszłym tygodniu będę miał dłuższą trasę to przetestuje ją napewno.

Używałem jej wcześniej na Noki i byłem zadowolony więc sądzę że i na Omnii będzie wszystko ok.

Program stabilny i nie tnie się oraz nie zawiesza. Więc zapowiada się ciekawie.

U siebie juz mam zainstalowane:

- Garmin

- NDrive

- Sygic Mobile

- Nokia Maps

Używam ich wymiennie więc w przyszłym tygodniu opiszę spostrzeżenia z dokładności map poszczególnych nawigacji.

Błąd certyfikatu. Obydwie aplikacje podpisane.

kolego a masz złamany system w telefonie.?

Jeśli pokazuje Ci taki komunikat to masz problem albo z certyfikatem, lub z programem do podpisywania.

Możesz też spróbować przestawić datę jeden dzień w przód po podpisaniu lecz przed instalacją.

Edited by grzesiek_bu (see edit history)

To rozblokuj telefon i po problemie.

Zapomnisz o certyfikacie i podpisywaniu za każdym razem.

Zyskasz również dostęp do plików systemowych które można modyfikować.

Nie ma to wpływu na gwarancję bo zawsze można przywrócić telefon do ustawień fabrycznych i wszystko wróci do pierwotnego stanu.

Link do tematy odnośnie rozblokowania:

icon_arrow.gif

Telefon rozblokowany. Działa. Dzięki.

Nie ma sprawy trzeba sobie pomagać. icon_e_wink.gif

Teraz dużo ułatwisz sobie życie instalując aplikację. icon_e_biggrin.gif

Nokia Maps Updater nie widzi telefonu icon_e_sad.gif Jak to zmienić?

Chyba masz na myśli Nokia Maps Loader.

Jeśli zrobiłeś wszystko tak jak w instrukcji czyli pozwoliłeś na krótkie połączenie to wystarczy jak podłączysz telefon w trybie PC Suite i uruchomisz Nokia Maps Loader.

Aplikacja sama odnajdzie telefon i pokaże Ci możliwe do ściągnięcia mapy i głosy.

Sprawdz jeszcze raz krok po kroku czy wszystko zrobiłeś zgodnie z instrukcją.

Dziś instalowałem tą aplikację nawet screen pochodzi z mojego telefonu więc napewno działa na 100%.

Dałem Pamięć masowa i poszło.

W instrukcji też jest to wspomniane. Czyli wszystko działa jak należy.

Nawigacja jest ze mna codziennie jako ze jezzde zawodowo więc pozwole sobie napiasc pare słów..

Mam u siebie w telefonie Garmina ostatnia wersje i czasem mi sie wiesza...Ovi maps uzywam też jakis czas i chodzi na prawde stabilnie jednak nie wiedzieć czemu mam wiecej zaufania do garmina..jakos bardziej przejrzyscie mi on wygląda po za tym mam w nim zapisanych mase punktów w które jezdze najczęściej... co do dokładności map to zarówno garmin jak i Ovi maps nie zawiodły mnie jeszcze- tzn nie bylo by takiego adresu jak dotąd którego nie znalazły...

w tym tygodniu zamierzam przetestować Ndrive bo dopiero co zainstalowałem.. ale wydaje mi sie ze rąda i zjazdy, mniejsze uliczki sa dokładniej odwzorowane w garminie i ovi maps niz Ndrive...a szkoda bo Ndrive ma chyba najprzyjemniejszy interface..

Jedyny minus garmina to prowadzenie przez centra miast bardzo często, mimo ze da się objechać bardziej z "boku".... (mimo ustawienia na najszybsza trase a nie najkrótsza)

czekam tylko az dostepna bedzie crackowana wersja Ovi maps ta któa na razie jest w fazie beta:) swoja drogą dziwne ze jeszcze nie ma bo pamietam jak instalowałem nokie maps 2.0 crackowaną juz w fazie beta na poczciwą n95

Ja wlasnie po zmianie n958gb na omnie najbardziej bylem podirytowany, że nikt nokia maps nie zorbil pod omnie. Wrzucilem jak tylko znalazlem i dostalem sie do kompa. Dla mnie to najlepsza dostepna nawigacja na telefony i trzecia po Automapie i Igo8 najlepsza nawi w ogóle...

Postępując zgodnie z instrukcję doszedłem do momentu ściągnięcia Nokia Maps Uploadera. Zainstalowałem program na kompie, podłączałem telefon w trybie PC Studio oraz pamięci masowej, ale po uruchomieniu Nokia Maps Uploadera program nie wykrywa mi telefonu. Czy ktoś z Was spotkał się z takim problemem, albo ma pomysł jak można to przeskoczyć?

Na twoim miejscu sprobowal bym podlaczyc telefon w trybie pamieci masowej lub w trybie Pc Suite. Za nim jednak to zrobisz wlacz i wylacz Nokia Maps aby na pamieci masowej utworzyl sie folder Cities wtedy telefon bedzie wykrywany.

Jest w opisie napisane, żeby włączyć NM i najlepiej polaczyc sie z wapem lub wifi zeby sobie mapki troszke zczytal... iaczej nic Ci nie znajdzie

Dzięki zoltan78, wyłączenie i właczenie telefonu pomogło.

Dziqsek, zassałem wcześniej kawałek mapy. Mimo wszystko dzięki.

Niemniej po uruchomieniu Nokia Maps stwierdzam że chyba na długo nie zagości w moim telefonie.

Czy w Nokia Maps jest opcja pokazywania bankomatów, tak jak np. muzeów, parkingów itp.? Albo może wiecie czy jakaś inna nawigacja coś takiego oferuje?

Oczywiscie ze w noka maps jest taka funkcja o_O

Opcje-Narzedzia-Ustawienia-Kategorie-Opcje-zaznacz wszystko-Wróc:)

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.