Jump to content
Samsung Galaxy S9+ ze Snapdragonem 845 | Samsung Galaxy A7 2018 wyłącznie w Polsce, Niemczech i Rosji ?? | Czy Samsung Galaxy S6 dostanie Androida 8.0 OREO? Może, Może… | Samsung Galaxy: Growing Up | Samsung inwestuje w Sztuczną Inteligencję. | Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 |
  • Announcements

• Dychowski

Forum na jakiś czas wyłączone, nie ma opcji rejesteacji - szukamy ludzi do załogi   08/28/17

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo i nie dzieje, wyłączyłem opcje nowych rejestracji .Postanowiłem zamknąć forum na jakiś czas czyli do czasu jak znajdą się chętni ażeby go poprowadzić. Proszę się nie rejestrować i nie wysyłać mi maili bo to nie firma usługowa a prywatne forum :-). Pozdrawiam, Dychowski
Sign in to follow this  
Nammo

[Q][AKCESORIA]Słuchawki do omnii

Recommended Posts

poszukaj sobie cos kossa lub sehenheissera icon_e_wink.gif jakość jest nieporównywalnie lepsza od słuchawek seryjnych a nawet "wypasów" z SE które też posiadałem.

poszukaj sobie cos kossa lub sehenheissera icon_e_wink.gif jakość jest nieporównywalnie lepsza od słuchawek seryjnych a nawet "wypasów" z SE które też posiadałem.

no to ja wiem że dokupić to sobie można full wypas. Miałem na myśli najlepsze pod względem dodawanych za darmo razem z fonem icon_e_wink.gif

Ja polecam słuchawki firmy Creative sam ich używam (Ep-630) Tylko są dokanałowe tak jak te od Samsunga , ale świetnie wytłumiają dźwięki z zewnątrz i mają bardzo dobry bass , w komplecie są 3 pary gumek do różnych rozmiarów uszu icon_e_wink.gif

Ja polecam Creative EP-630. Co prawda douszne ale można je dostać w podanym przez ciebie przedziale cenowym. A w owym przedziale to jedna z lepszych słuchawek.

Ja również mogę polecić EP-630, tylko uważaj bo na allegro pełno podróbek... swoje kupiłem jakos z rok temu za (chyba) 80zł w vobisie (wiem że to drogi sklep, ale cóż jedyny w którym były dostępne od reki... icon_e_biggrin.gif )

Zdecydowaniwe lepsza.... Za senheisserami tez sie obejrzyj, to ta sama /lekko wyzsza polka co koss.

Testowałem Creative Ep-630 które kupiłem na allegro i były niezłe, ale po paru miesiącach przestała działać jedna słuchawka. Aktualnie używam Sennheiser CX300 i są naprawdę ekstra, również kupiłem na allegro. Oba powyższe modele są dokanałowe. Kupiłem też kiedyś Kossa ale takie piramidkowe czopki i tych nie używam jakoś mnie denerwują pod względem konstrukcji, dałem siostrze, ale ona też mówi że ją wkurzają,

Daję jeszcze link do stronki:

W sobotę kupiłem Sennheiser a CX 300 II Precision, i mogę je polecić jako dobre słuchawki ze średniej półki, na dźwięk nie można narzekać jest przyzwoity. W filmach jeszcze lepszy.

Same słuchawki wykonane z dobrych, bardzo elastycznych materiałów.

Przestrzegam przed tanimi podróbkami z allegro, ja wolałem kupić w dużej i znanej sieci marketów i mieć pewność oryginalności.

Pozdr.

Zastanawiam sie nad kupnem sluchawek bezprzewodowych. Czy jest mozliwosc sluchania radia przez sluchawki z bluetooth??? Z gory dziekuje za odpowiedz.

Zapraszam na stronę :

" używam trójdrożnych wewnątrzusznych słuchawek wykonanych z indywidualnej formy ucha , to jest to czego nie daje żadna komercha. W Polsce już można zamawiać , zapraszam do Łodzi

Kupiełm te słuchawki Creative Ep-630 ale chyba trafiłem na podróbki po pierwsze kosztrowały 15zł co dziwne po drugie miały takie podbicie basów ze słuchac sie nie dało a dzwięk 5.1 porażka.

Zapodajcie jakieś dobre słuchawki przewodowe do 50 zł ??

Witam wszystkich forumowiczow icon_e_smile.gif

Co sądzicie o Jabra Halo? Rozgladam się za sluchawkami bluetooth, bo nienwidze za kazdym razem rozplatywać kabli gdy mam ochote posłuchać muzyki icon_e_biggrin.gif Miałem już: Creative Zen Aurvana (najlepsze jakie mialem. Oczywiscie zerwalem kabelek od sluchawki), SBH500 od samsunga (dosyc fajne, ale złamał sie pałąk ), Creative EP-830 ( nie wiem czemu, ale nagle zaczely grac strasznie cicho ) Na koniec wróciłem do słuchawek od Zestawu w Innov8 ( maja takie dziwne zakonczenia słuchawki, ale swietnie sie dopasowywały do moich dziwnych uszu icon_e_wink.gif. Zastanawiaja mnie te Jabry, wygladaja swietnie, nie odstaja od glowy jak u ufoludka. Myślalem tez o Noki BH-905 chociaz wydac ponad 700 zika za sluchawki do telefonu to delikatnie za duzo.

Witam wszystkich forumowiczow

Co sądzicie o Jabra Halo? Rozgladam się za sluchawkami bluetooth, bo nienwidze za kazdym razem rozplatywać kabli gdy mam ochote posłuchać muzyki icon_e_biggrin.gif Miałem już: Creative Zen Aurvana (najlepsze jakie mialem. Oczywiscie zerwalem kabelek od sluchawki), SBH500 od samsunga (dosyc fajne, ale złamał sie pałąk ), Creative EP-830 ( nie wiem czemu, ale nagle zaczely grac strasznie cicho ) Na koniec wróciłem do słuchawek od Zestawu w Innov8 ( maja takie dziwne zakonczenia słuchawki, ale swietnie sie dopasowywały do moich dziwnych uszu icon_e_wink.gif. Zastanawiaja mnie te Jabry, wygladaja swietnie, nie odstaja od glowy jak u ufoludka. Myślalem tez o Noki BH-905 chociaz wydac ponad 700 zika za sluchawki do telefonu to delikatnie za duzo.

Witaj

Przecież Jabra to sprawdzona marka od lat i sprzęt pierwsza liga , nie ma co medytować , tylko do sklepu i proszę konia , proszę wio icon_e_smile.gif.

Pozdrawiam

Edited by Herbi (see edit history)

Peszek zobacz sobie Nokie BH-503, BH-505 (te dwa modele mam w sklepie (wystawione tez na allegro pod nickiem ContactTel). W razie czego pisz na PW przed licytowaniem icon_e_wink.gif

Witajcie .. ja używam na co dzień Nokia BH-504 i narzekam na słabą jakość przekazywania sygnału poprzez wbudowany mikrofon,

(zbiera wszystkie dźwięki z otoczenia, rozmowa podczas jazdy w autobusie jest trudna)

natomiast jakość odtwarzania muzyki oraz podczas rozmowy jest świetna i względem tego polecam słuchawki mimo wszystko...

pozdr.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.