Jump to content
Samsung Galaxy S9+ ze Snapdragonem 845 | Samsung Galaxy A7 2018 wyłącznie w Polsce, Niemczech i Rosji ?? | Czy Samsung Galaxy S6 dostanie Androida 8.0 OREO? Może, Może… | Samsung Galaxy: Growing Up | Samsung inwestuje w Sztuczną Inteligencję. | Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 |
  • Announcements

• Dychowski

Forum na jakiś czas wyłączone, nie ma opcji rejesteacji - szukamy ludzi do załogi   08/28/17

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo i nie dzieje, wyłączyłem opcje nowych rejestracji .Postanowiłem zamknąć forum na jakiś czas czyli do czasu jak znajdą się chętni ażeby go poprowadzić. Proszę się nie rejestrować i nie wysyłać mi maili bo to nie firma usługowa a prywatne forum :-). Pozdrawiam, Dychowski
Sign in to follow this  
bogdan6120

[Q][[I9003] Różnice między Gt-i9003 a Gt-i9003 sl

Recommended Posts

Witam.To są dwa telefony które różnią się tylko pamięcią wbudowaną ? Posiadam i9003 i mam tylko 4 GB pamięci z tego tylko niecałe 2 GB na własny użytek.Mogę stosować się do tych poradników na tym forum ? Chcę wgrać 2.3.4 z tego tematy http://supportsamsung.pl/f881/%5Bi9003%5D-rom-open-lipca-2011-android-2-3-4-i9003xxkpe-5829/

Witaj Bogdan

Jest dwóch dobrych userów na forum z tym fonikiem i może oni pomogą , ja niestety nie znam tej wersji i nie mogę odpowiedzieć jednoznacznie ale pewnie tak.

Pozdrawiam

Ok.Dzięki wolę poczekać na tych 2 userów :rolleyes:.Wydaje mi się ze nie będą działały, moja wersja romu to I9003XXKB3

Tak widziałem to ale nie wiedziałem że to ma znaczenie myślałem że po prostu wgram najnowszego 2.3.4 i tyle.Ale widzę że to mam znaczenie, jak myślisz jak bedzie potem z rotem ?

Tak widziałem to ale nie wiedziałem że to ma znaczenie myślałem że po prostu wgram najnowszego 2.3.4 i tyle.Ale widzę że to mam znaczenie, jak myślisz jak bedzie potem z rotem ?

Z rootem nie powinno być już problemów , jakby był są custom romy czyli modyfikowane i już zrootowane ale najpierw musisz podjąć męską decyzje...flashujemy czy czekamy ? :-) , podkreślam , nikt nie da gwarancji , że Twój fonik nie jest inny i że wszystko pójdzie po myśli , ja bym zaryzykował osobiscie ale to Twój fon.

Już flashowałem wgrałem 2.2.1 z tym nie ma problemu.Jutro się tym zajmę, napisałem do tomek_00 czy opłaca się przejść z 2.2.1.Do końca nie jestem pewien czy opłaca się z tego co wiem to dalej nie jest wersja finalna poczekam na odpowiedz.

PS.

Dziwna sprawa z tym fonem nie dość że to nie i9000 to nawet nie i9003 sl tylko i9003 o którym nikt nie słyszał :/

Romy brałem z stąd ale nie wiem czy warto wgrywać tego 2.3.4

Edited by bogdan6120 (see edit history)

Pisałem długiego posta i mi się przypadkowo dało wstecz.... Więc napisze to w skrócie.

Są 2 wersje i9003. 4 i 8 GB. U nas dostępna jest tylko 4GB wersja chyba że sobie ktoś sprowadzi. Pozatym nie różnia się niczym jak w przypadku i9000 do i9003. Śmiało możesz flashować do XXKPE. Jeśli chcesz zrobic z telefonu komputer proponuje jeszcze EXT4, Root, Deodex oraz oczywiście CWM. Wszystko znajdziesz na forum. Jutro napisze nowy temat o CWM ponieważ jest nowa wersja zawierająca pewne dodatki ale to jutro:)

Edited by HardTech (see edit history)
  • Upvote 1

No i teraz wszystko jasne i kolega HardTech przejmuje pacjenta :-) bo ma ten fonik i robi z nim różne dziwne rzeczy :-).

Już flashowałem wgrałem 2.2.1 z tym nie ma problemu.Jutro się tym zajmę, napisałem do tomek_00 czy opłaca się przejść z 2.2.1.Do końca nie jestem pewien czy opłaca się z tego co wiem to dalej nie jest wersja finalna poczekam na odpowiedz.

PS.

Dziwna sprawa z tym fonem nie dość że to nie i9000 to nawet nie i9003 sl tylko i9003 o którym nikt nie słyszał :/

Romy brałem z stąd ale nie wiem czy warto wgrywać tego 2.3.4

To jest niezaktualizowana lista. KP7 i KP9 były dość niestabilne choć w przypadku tego drugiego trochę błędów usuneli. Jesli chodzi o XXKPE wg mnie jest to już stabilna wersja. Używam jej od kiedy się pojawiła na internecie i jestem zadowolony. Nie ma niestabiloności systemu. Wszystko śmiga jak powinno.

---------- Post added at 00:31 ---------- Previous post was at 00:30 ----------

No i teraz wszystko jasne i kolega HardTech przejmuje pacjenta :-) bo ma ten fonik i robi z nim różne dziwne rzeczy :-).

Niestety robie o wiele mniej niż użytkownicy i9000... powód... za mało wszystkiego jak na razie. Ostatio zauważyłem 2 pierwsze custom romy więc dopiero teraz zacznie się zabawa:))

Ok super dzięki za odpowiedz na taką czekałem wcześniej miałem g1 na ten telefonik było pełno romów :)Jutro a raczej dzisiaj wgrywam XXKPE, właśnie zrotowałem telefon SuperOneClick czy na 2.3.4 bedę musiał rotować na nowo ?

I ostatnie pytanie co do CWM wrzucisz specjalnie dla i9003 bo rom manager chce mi sciągnąc tylko dla i9000 ale ten nie będzie działać ?

Jeśli chodzi o roota to trzeba za każdym razem po wgrywaniu softa na nowo rootować. Jednak jeśli chodzi o XXKPE to przez SuperOneClick nie idzie tego zrobić. Jest inna metoda a raczej kilka innych. Wszystko jest na forum :)) Jeśli chodzi o rom manager to z czego się orientuję to jeszcze nie ma supportu do i9003.

2.3.4 Wgrane wynik w Quadrant ponad 1200 a na 2.2.1 było ponad 800 :)Dzisiaj jak wrócę pomęczę się rotem itp.Jak na razie nowy rom sprawuje się wyśmienicie.

Czy mogę zadać laickie pytanie ?

Czemu słuzy rootowanie - rozumiem, że działa to na zasadzie jak w linuxie (czy windowsie z kontem administratora). Ale konkretnie - co to daje ?

Czy mogę zadać laickie pytanie ?

Czemu słuzy rootowanie - rozumiem, że działa to na zasadzie jak w linuxie (czy windowsie z kontem administratora). Ale konkretnie - co to daje ?

Dokładnie , rootwanie daje Ci dostęp do roota jak w linuchu , bez rootowanie jesteś jedynie userem , po rootowaniu adminem :soviet:

Okej. To raczej zrozumiałe. Co na Androidzie mogę zrobić na koncie roota ? No bo przymierzam się do pierwszego flashowania, ale przy każdym poradniku lub dyskusji na temat ROMów pojawia się stwierdzenie 'po sflashowaniu - zrootowalem'. Spoko. To rozumiem. Mam większe uprawnienia. Ale co dzięki nim mogeę zrobić z telefonem.

Okej. To raczej zrozumiałe. Co na Androidzie mogę zrobić na koncie roota ? No bo przymierzam się do pierwszego flashowania, ale przy każdym poradniku lub dyskusji na temat ROMów pojawia się stwierdzenie 'po sflashowaniu - zrootowalem'. Spoko. To rozumiem. Mam większe uprawnienia. Ale co dzięki nim mogeę zrobić z telefonem.

Kolego , to już nie ten temat i walimy spam , wgraj , zrootuj i potestuj.

Root daje możliwośc używania programów ingerujących w telefon np Titanium Backup. Wiele programów, które są przydatne wymaga roota.

Za OT przepraszam, ale z tym zrootowaniem to mi nie odpowiedziałeś konkretnie (zrobił to HardTech). Chodziło mi o odpowiedź na pytanie: Jeżeli ma mi to dać możliwość pochwalenia się przed kolegami wielkościa sisiaka - to szkoda zachodu. Ale. Jeżeli daje wymierne korzyści bo 1 ... 2 ... 3 ... - to gitarra.

Aha. Nie nie wściekać mi sie tutaj - Wy już przeszliście w prędkość nadświetlną. Ja wiem, że pytam o oczywiste oczywistości dla Was, ale ja nie łapię jeszcze waszego grypsu.

Ja nie widzę sensu jeśli się nie ma roota i deodex-a. Bez tego w sumie nic z telefonem nie można zrobić. Ani używać części aplikacji ani zmienić motywu.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.