Jump to content
Samsung Galaxy S9+ ze Snapdragonem 845 | Samsung Galaxy A7 2018 wyłącznie w Polsce, Niemczech i Rosji ?? | Czy Samsung Galaxy S6 dostanie Androida 8.0 OREO? Może, Może… | Samsung Galaxy: Growing Up | Samsung inwestuje w Sztuczną Inteligencję. | Samsung Galaxy A7 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) - przecieki na temat parametrów | Samsung Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018)na renderach | Samsung Galaxy A5 2018 i Galaxy A7 2018 z wyświetlaczem Infinity Display | Etui ZeroLemon dla Samsunga Galaxy Note 8 | Samsung Gear Fit 2 otrzymał aktualizację. | Aplikacja Go Keyboard ma zaszytego w sobie wirusa!! | Recenzja Galaxy Note 8 wg. Spider'sWeb TV | Uwaga na Galaxy Note 8 BEZ Dual SIM | Samsung Galaxy Tab Active 2 zdradza swoją specyfikację | Samsung Galaxy J5 (2016) oraz tablety Galaxy Tab A z Nougat ?? | Atak BlueBorne: zagrożonych 6 miliardów urządzeń z bluetoothem | Pierwsze problemy z Android 8.0 Oreo | Zadebiutował Samsung Galaxy J7+ | Samsung Galaxy S9 - oficjalna zapowiedź już w styczniu? | Samsung Galaxy A5 2017 otrzymuje aktualizację do Androida 7.0 Nougat | [IFA] Samsung – podsumowanie pierwszego dnia targów | Antyweb.pl / mBank ostrzega przed nowym wirusem na Androidzie | Flashowanie Odinem w Win10 | Elastyczne wyświetlacze od Samsunga | Wymiary Samsunga Galaxy S6 | Samsung Galaxy S6 Edge | Samsung Galaxy S6 szczegóły kamery | Lizak dla Note 4 w Polsce | Galaxy S6 i Galaxy Edge w przeciekach zdjęć | Patent Samsunga na nowy wyświetlacz krawędziowy | Samsung usuwa śmieci z pamięci | Samsung Galaxy S4 dostaje oficjalny Lollipop | Samsung Galaxy Note Edge | Specyfikacja Samsunga S6 | Koniec ze "śmieciami" od operatorów | Google Nexus 6 | FBI kontra Lollipop | Note 4 Gold | Chudy smartfon | Komunikacja miejska w Google Maps | Szpiegujące aplikacje | S6 bliżej niż myslisz | Galaxy Note 4 z wadami | Android 5.0 Lollipop oficjalnie | Android L będzie szyfrował dane | Nadchodzi Android L | Galaxy A7 - Najnowszy, największy ale limitowany | Galaxy A3 i A5 pokazują się w filmie | Nowy Galaxy Note 4 |
  • Announcements

• Dychowski

Forum na jakiś czas wyłączone, nie ma opcji rejesteacji - szukamy ludzi do załogi   08/28/17

Witam Forumowiczów, Z racji faktu, iż dawno tu nic się nie działo i nie dzieje, wyłączyłem opcje nowych rejestracji .Postanowiłem zamknąć forum na jakiś czas czyli do czasu jak znajdą się chętni ażeby go poprowadzić. Proszę się nie rejestrować i nie wysyłać mi maili bo to nie firma usługowa a prywatne forum :-). Pozdrawiam, Dychowski
Sign in to follow this  
bogdan6120

[Q][AKCESORIA]Karta pamięci Micro SD hc 32 GB.

Recommended Posts

Witam.Co myślicie o tych kartach z allegro, zdaje sobie sprawę że to są podróby ale cena kusząca 70 zł za 32GB

Galaxy s i9003 obsługuje taką pojemność ?

Guest

Za 70 pln to możesz mieć kartę 8 gb a nie 32. Dobra karta tj dobrego producenta i dobrej klasy o pojemności 32 gb to koszt ok. 300 pln.

Witam.Co myślicie o tych kartach z allegro, zdaje sobie sprawę że to są podróby ale cena kusząca 70 zł za 32GB

Widzę, że nie nauczyłeś się jeszcze liczyć :-))) dzisiaj zapłacisz 70 pln a kartę za miesiąc szlag trafi i znowu będziesz kupował następną... dobrze chociaż że masz świadomość, że to pewnie "podróby"

Czasami warto wyłożyć więcej, w dobrą kartę o dobrej klasie która będzie Ci służyła hoho a może i dłużej.... Tu musisz zdecydować sam.

Oczywiście że SGS II obsługuje karty 32 GB.

Przecież napisałem że wiem że to podróby są to karty klasy 4.Tylko pytam nie kupiłem nie wiadomo czy po miesiącu się popsują dlatego założyłem ten temat by się dowiedzieć jak to nimi jest.Piście tutaj posiadacze tych kart.

Tu masz przykład i to tej tańszej.... :

Sensowna ofertą jest obecnie przy okrojonym funduszu takie coś :

Umiem znaleźć karty na allegro po prostu chcę poznać opinie użytkowników z tymi kartami.

OK , jeśli umiesz to ja już się nie udzielam w przypadku Twojej osoby bo widzę , że wszystko wiesz lepiej i dalej kombinujesz pod górę , zamykam temat z Tobą bo szkoda czasu.

Bogdan, pozwolisz ze wyraze swoja opinie. Masz tu oczywisty przyklad , ze lepiej poczekac i dozbierac kasy. hc 32gb sa stosunkowa nowoscia na rynku. To jest gowno nie karta, ja bym nie bral bo szkoda i tych 70 zlotych i pozniejszych wydatkow. Tak jak napisal grzesiek, telefony bedziesz zmienial a karta ci zostanie, warto zaopatrzyc sie w lepsza.

EDIT:

Trzeba bylo od razu zaznaczyc ze chcesz poznac opinie uzytkownikow. Ale nic sie nie dzieje. Natomiast opinie moja juz znasz :D

Edited by Sucharro (see edit history)

Źle mnie zrozumieliście dobrze wiem że te karty po podróby i nie trzeba mi tego tłumaczyć ! Pytaj jak one się sprawują ile działają.Sam ma tylko oryginalne 2 które sporo kosztowały jestem ciekaw opinii użytkowników tej karty.

Przecież napisałem że wiem że to podróby są to karty klasy 4

W tej cenie to koło klas 4 nawet nie leżało. jest to cena poniżej jakiegokolwiek zakupu gdziekolwiek karty 32GB. za 70 zł klas 4 możesz mieć co najwyżej bankowo pewną kartę 16GB. No chyba że ktoś ją zajumał lub w inny sposób "znalazł" i chce szybko spieniężyć. Transakcja dużego ryzyka.

Niebędące nikogo reklamował ale widziałem na allegro karty 32GB klasy 4 za około 70 zł.Możecie polecić jakiegoś sprzedawce lub jakiś serwis z kartami.Przydała by się karta minimum 8 GB znajdę jakąś do 100 zł.

Niebędące nikogo reklamował ale widziałem na allegro karty 32GB klasy 4 za około 70 zł.Możecie polecić jakiegoś sprzedawce lub jakiś serwis z kartami.Przydała by się karta minimum 8 GB znajdę jakąś do 100 zł.

Dzięki.Klasa kusząca cena też.Wiem że sprzedawca ma ogromna ilość komentarzy.Ale kupowałeś od niego czy tylko porzuciłeś mi aukcje ?

EDIT:

Oczywiście chodzi mi o faktyczną prędkość.

Co myślicie o tej od KINGSTON ta firma jakoś bardziej mi pasuje,zaufany sprzedawca

Edited by bogdan6120 (see edit history)

Uwaga!!!

Ja tez kupiłem kartę 32GB class 10 na Allegro i legło,karta w sumie ma chyba 2 GB ale nagrywać możesz do woli i pokaże ci nawet że ma 32GB.Karty tuningowane oczywiście przez Polaków.Kupuj jak już tylko firmowe ja po tej wpadce do tej pory mam tylko 4 GB myślałem ,że mnie żona zje.Jest program do sprawdzania kart nie pamiętam jak się nazywa .

post-9318-14005011277934_thumb.png

Edited by mariuszstan (see edit history)

@mariuszstan - To fakt! Trzeba uważać na podróby, dlatego ja wolę kupować oryginały niż za 20 zł taniej jakąś podróbę. Wiele osób mówi że jak nie widać różnicy to po co płacić więcej - I te same osoby przekonują się później że nie miały racji :/ Jak swoją kupiłem tutaj:

<-- I jestem zadowolony :)

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.